Guest Scratch Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 Cuz, mam asi 5 lupenu na Spartu s CSKA, dnes od 19:00, pokud nekdo bych chtel vyrazit, tak dejte vedet pres SZ, pisnete rovnou na sebe telefoun Citovat
Guest Scratch Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 mate neco proti Sparte??:bacha:bacha:bacha:bacha:D:D:D:D:D:D :D:D:D Citovat
georgegg Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 taky sem měl lístky,ale dal jsem je bratrancoj protože kvůli těm bílejm sr..kam co u nas padaly celou noc budu dneska v práci hodně dlouho:grr Citovat
CelticGirl Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 mate neco proti Sparte??:bacha:bacha:bacha:bacha:D:D:D:D:D:D :D:D:D Naopak! Já lístek samozřejmě mám, ovšem kamarád se včera po nějakých sháněl.. kam jsou a za kolik, rozhodím, pokud chceš, sítě.. Citovat
Holland Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 na tu nakládačku se raděj podívám v TV:aut Citovat
Guest Scratch Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 nevim kam jsou, ale spis nize a u stredu nebudou, ale jsou zadarmo jednou jsme sedeli za brankou nahore, pak vetsinou dole bliz ke kotli hostu, coz me proti ziline docela sralo , ale z ruska jich moc nedorazi. Vzdycky rikam, darovanemu koni na zuby nekokej [upravil dne 15/12/2010 11:51 Scratch] Citovat
CelticGirl Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 Rusové prý svůj kotel vyprodali.. ;-) tak mmnt, jdu to rozhodit ;-) Citovat
koblih69 Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 Neznám ani jednoho z těhdle zpěváků ale jestli je to vánoční koncert může to být hezký. Citovat
ozzy56 Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 Sparta-buzerantů parta, Banik pi.o Citovat
PetrCoupe Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 Sparta... Co to je? .. Banik.... Co to je? .. Fotbal? Co to vlastně je? :myslim Citovat
Pata Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 georgegg: Libštát hraje větší ligu? Citovat
Guest Scratch Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 Sparta-buzerantů parta, Banik pi.o ach jo :blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik Citovat
oni Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 Sparta... Co to je? .. Banik.... Co to je? .. Fotbal? Co to vlastně je? :myslim Lepe bych to nenapsal. Citovat
MilanF1 Odesláno 15. prosinec 2010 Odesláno 15. prosinec 2010 Jedině Formule 1 Fotbal moc nesleduji, ač nyní Sevilla vs. Borusia ... není to špatný zápas Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.