Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moje skusenosti s 3008, Vase?


TiboG

Recommended Posts

V marci 2012 budu 2 roky ako vyuzivam 3008. Najazdene nieco cez 127.000 km a moje hodnotenie (1+) stale plati. Pri cca. 123.000 km vymeneny snimac ABS vpredu vlavo (zaruka).

Zatial kvalitou najlepsi (klopem na drevo) Peugeot, na ktorom som jazdil. ( Partner 1.8B, Partner 2.0HDI, 407 1.6 HDI, 3008 2.0 HDI).

Na predchadzajucich troch som najazdil od 150.000 - 180.000 km / na kazdom

Podvozkovo bola najlepsia 407.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

3008 1,6 VTi Comfort mám od 8/2009 a nedávno jsem překročil prvních 300000km. Po přečtení všech bolestí a nářků na toto auto můžu konstatovat: ŽÁDNÁ ZÁVADA. Tedy žádná,z které bych si měl trhat vlasy. Akorát ve dveřích v otvíracím mechanismu vypadlo nejaké těsnění,klika se nevracela do původní polohy. Oprava 495kč. Auto je pohodlné na všech místech (i při mých parametrech 187/110) a hlavně praktické. Výborný byl nápad s chladícím kastlíkem pro cesty v parných dnech, s otvorem v zadním sedadle pro lyže nebo udice, s dvojitým otvíráním kufru sloužící jako sedátko. Nic v autě nevrže,nefouká a popelník tam byl.Po sklopení zadních sedadel a vyjmutí podlahy tam dám až 12 vinařských beden. Motor sice nemá raketové zrychlení, ale nemíním předjíždět přes plnou čáru či před nepřehlednýma zatáčkama. Spotřeba je určitě úměrná velikosti auta. Díky výšce a mohutnosti jsem zatím projel všechny překážky,sněhové závěje apod. Tedˇnejaké mínusy: vestavěné autorádio má slabší příjem (Blaupunkt-zřejmě základní model) než můj starý Panasonic a VDO. Odkládací skříňka u spolujezdce je fakt naprd malá. Kola po výměně v Peugeot servisu byla tak dotažená,že jsem ohl festovní klíč (nemyslím to drbátko z výbavy). Takže shrnuto, za akční cenu 379900 + 15000 červená perleť + construct zdarma to byl určitě dobrý kup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
  • O 7 měsíců později...

počítej s tím, že s VTi-čkem budeš jezdit nejlépe za 8 i víc po městě.Je to relativně těžké auto.

Kolega měl C4 kupé v byť v 1,4 a pod 9 l se ve městě nedostal.

[upravil dne 1/9/13 15:54 od ozzy1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zdravím všetkých, som novým (zatiaľ len čestným) členom Peugeot Club-u. Hneď mám niekoľko otázok, resp. aj postrehov, ktoré by som rád prediskutoval. Od decembra minulého roku jazdím s 3008 - 2l Diesel. - V stredovom paneli, oblasť rádia - displej sa mi ozýva vŕzganie(dosť nepríjemné), zároveň mi fúka okolo prepínača režimov jazdy studený vzduch stretol sa niekto z podobným problémom? - Schránka - v stredovom panely je neustále chladená - vedel by mi niekto poradiť ako to chladenie vypnúť? - Pri preraďovaní napr. medzi 6tym a 5tym prevodovým stupňom sa ozve taký zvláštny zvuk, neviem ako to čo najlepšie opísať ale niečo ako keď sa pretrhne lano - svišťanie. Deje sa to len pri vyšších rýchlostiach myslím od 90km/h vyššie. Stretol sa s tým niekto z vás? - Nakláňanie karosérie v zátačkách je dosť citeľné aj napriek \"piatemu tlmiču\"(uznávam to je dosť subjektívny pocit a ja som zatiaľ nemal možnosť porovnať s iným autom podobnej konštrukcie, keďže doteraz som jazdil s hatchbackom). Aké sú vaše postrehy? - Pri rýchlostiach nad 130km/h sa mi zdá, že je riadenie mierne \"roztrasené\" - už som dal prevážiť kolesá ale aj tak sa mi to nezdá. Ďakujem pekne za vaše postrehy a prajem pekný deň. [upravil dne 16/2/11 09:16 Cacobaco]

zdravim. to praskanie resp. vrzganie panelu autoradia som mal aj ja pri prejazde po nerovnostiach. tiez mi to praskalo a vadilo mi to. radio som mal vybrate a skusal som ho tam dat s tym ze som aj dal tenky film silikonoveho oleja v mieste dotykov ale moc to nepomahalo. tak som nalepil tenky pasik tesniacej penovej pasky /pouziva sa na dvere, okna/ na spodny okraj autoradia po celej sirke. a problem je prec a ja som spokojny ze aj po jazde po nerovnostiach a jamach pocujem len hudbu z radia. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moja doterajsia 4 mesacna skusenost z 3008 1,6 HDi FAP 80 kW (110 ps) ktoru som kupil od svagra v 06/2014. Auto je vyrobene v roku 2009 a nabehane ma cca. 75000km. Bol som s nim na STK a zistili mi unik oleja. Nebolo to vela ani som neregistroval ubytok a ani z vrchu motora nebolo nic vidno, ale zo spodu boli na motore kvapky - stekalo to v zadnej casti motora. Potom ked som pozeral okolo vstrekovacov tak som tam nasiel dost oleja. V servise som riesil pretesnenie krytu hlavy vstrekovacov ale to nepomohlo tak som dal pretesnit vsetko okolo vstrekovacov a privodov atd. Unik oleja nastastie prestal, lebo ked som to zacal sledovat zistil som aj kvapky pod autom. Dost mi to prislo divne ze auto nema az tak nabehane a uz tecie. Mal niekto obdobny problem s tymto motorom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Tak máme za sebou 6 let, druhou STK (žádné závady, ani lehké), 71000 km. Nedávno klekla původní baterie, žárovka denního svícení a preventivně byl vyměněn klínový řemen, byl už popraskaný. Jinak nic. Takže si vesele rajzujeme do práce i po dovolených. Sice má papírově slabší motor, ale na normální, předpisové jezdění to stačí, i když je plně naložené. Původně jsem trochu litoval, že jsem si nepřiplatil za THP, ale po těch negativních ohlasech jsem asi udělal dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Páni,

 

síce nemám 3008 no je to zaujímavé auto, preto som si prešiel túto tému a chcem vám povedať len jedno:

Ak s niečím idete do servisu a servis sa vyjadrí že samovoľné sklápanie displayu nebráni v používaní vozidla resp podobný nezmysel: sťažujte sa u vedúceho servisu, resp. píšte importérovi!

Mal som 2 roky P2008 a chodil som do servisu ako na rožky, stále nejaký problém.

Keď som zistil že polovicu roka nemôžem používať ručnú brzdu lebo ak je vlhko / prší / zima, tak doštička sa doslova prilepí ku kotúču a po odbrzdení sa auto nepohne, treba ručnú na jednotke doslova odtrhnúť, servis mi povedal že to nie je vada a že mám prísť až sa mi to odtrhne. To ma nahnevalo, napísal som cez peugeot.sk importérovi nahnevaný odkaz a do 2 týždňov mi volal servis že majú riešenie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Pred pár dňami som sa stal majiteľom P3008/jazdenej, r.v2010 skoro 100 000km, kupovanej na SK/. Trocha sa bojím spolahlivosti motora, ale vozenie s týmto autom je super, doslova zaujímavé zábavné, s dobrým výhľadom na svet /aj na oblohu/. Aj keď viem, že Peugeoty nie sú stvorené na trhanie asfaltu, výkonovo je to OK. Popri 407 1,6 hdi, ktorú mám asi 5 rokov je to príjemná zmena a aj keď som počítal asi už len s naftou, jazda sa mi neskutočne páči... 

Podotýkam,3008 je 1,6, THP

Upraveno uživatelem slavok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...