Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

normálně, 175...

no uvažuju nějaké malé skládací schůdky nebo štorklátko. Čistě prakticky se vejdou do boxu k lyžím. Nechce se mi šlapat na prahy, protože ty parkoviště jsou sypaný kdejakým sajrajtem...

Odesláno

Štokrle o výšce normální židle jsem měl na lyžích, protože jsem do jedné rakve skládal 5 lyží, šlo o centimetry.

Ale štokrle v kufru moc nevadí, dáš ho tam vzhůru nohama a do něj tašku a nezabírá místo.

Odesláno

Jo nápodobně, jedině wapku s kartáčem. Ale osušit ji stejně musím růčo. Ale u mytí si prostě mohu dát pozor, jak vypadá obuv, kterou šlápnu na práh auta, ale na parkovišti u lanovky si většinou nemůžu moc vybírat.

Líbila by se mi i v zadních dveřích ochrana prahů, ale koupit lze buď jen přední (ty mám ze standardu) nebo karbonové, všechny 4 (přední jaksi navíc). asi si tam nechám nalepit nějakou pěknou folii... Obzvlášť, když vidím, jak děti nastupují.

  • O 3 měsíce později...
Odesláno

Tak po týdenní zkušenosti s boxem a lyžemi, musím říct, že celkem v pohodě, když stoupnu do otevřených zadních dveří (nestojím na laku, ale až za gumovým těsněním) celkem v pohodě i při své výšce naložím/vyložím lyže. Letos tedy zatím nebylo žádný parkoviště plný bláta, to teprve přijde.

Akorát jsem se jednou fláknul do hlavy o zadní příčník (pak už jsem si dával pozor), je přesně v místě přirozeného pohybu hlavy směrem nahoru, když šlápnu do dveří. Líbilo by se mi výsluvné stupátko pod zadním sedadlem, to by byl naprosto famózní nápad.

Odesláno

Dnes jsem jako vźdy na montoval příčníky Thule a při sundání se mi povolil čep co je namontován ve střeše trochu mě to zaskočilo že jsem to povolil, ale nemohl vyndat.

Tak jsem musel rozebrat strom a strčit 10 klíč abych to utáhl ale nevím jak to sundám.

Neřešil jste to někdo ?

Odesláno
mně se stalo to samé a vyřešil jsem to přilepením vteřinovým lepidlem, uvidím, jak dlouho to bude držet

Co ji prosím přilepil matku a čep nebo matku ke karosérii?

Je to teda mazec že to nemůžou přibodovat při výrobě. :(

  • O 1 rok později...
Odesláno

Zdravím máte někdo zkušenosti s nosičem kol na tažné zařízení potřebuji na 4 kola. Líbí se mi Atera Strada 3 DL jde mi o přístup k patým dveřím. Zatím mám auto ve výrobě takže nemohu vyzkoušet. Díky

Odesláno

Při koupi dej pozor! 5008 má hodně nízkou nákladovou hranu a velké dveře kufru. Předtím jsem měl Focuse a tam to bylo podobné. Dlouho jsem vybíral a nebylo jednoduché najít vhodný nosič který by umožňoval otevírání kufru. Nakonec jsem koupil Wjenzek Alfa 3+1 a bylo to s chlupem. Při prázdém nosiči se muselo dát pozor a nosič trochu zatížit nohou, při plném se nosič trochu svěsí a s malou rezervou to vyšlo. Myslel jsem, že je Focus na tom nejhůře (už při koupi nosiče mi to říkal prodejce), ale při zkoušce před 14 dny na nové 5008 mi polilo horko. Nakonec to vychází, ale je to v podstatě stejné jako na Focusu (snad o 0,5cm lepší). Každopádně musím problémové místo nosiče něčím obalit, abych neorochal při neopetrnosti dveře kufru. Určitě doporučuji před koupí vyzkoušet a nekupovat naslepo. 5008 patří mezi auta kam rozhodně nenamontuješ jakýkoliv nosič.

Odesláno

Název vlákna už je vývojem trochu překonaný, ale důlkežité je, že tam najdeš většinou zajímavé info.

Osobně jsem kupoval na 5008 také nosič kol na tažné: Atera strada evo 3+1. Není sklopný ale spíš odsuvný.

Výborný přístup do kufru i s plným nosišem. Jen dejte pozor někteří prodejci uvádí v popisu LED svítilny, ale není to pravda.

Na youtube jsou pěkná videa s ukázkou montáže na tažné.

[upravil dne 26/8/14 05:51 od Mlok77]

Odesláno

Mlok: Proč překonaný, já si tedy box na tažném představit neumím ;)

Elton: taky si říkám, že si nevzpomínám na vyjmenované slovo \"nosyč\" :aut

[upravil dne 29.4.2014 15:25 od Pacho69]

  • O 3 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...