oni Odesláno 23. listopad 2010 Autor Odesláno 23. listopad 2010 http://tuning.autodoplnky.cz/tuning-zarovky/halogenove-zarovky-do-prednich-svetlometu/autostyle-zarovky-gold-vision-12v-patice-h7-55w-z-s89647930 tady jsou Citovat
čakom Odesláno 23. listopad 2010 Odesláno 23. listopad 2010 jsem slepej zajimalo by me jak sviti:myslim Citovat
oni Odesláno 23. listopad 2010 Autor Odesláno 23. listopad 2010 objednal jsem, az dorazej, namontuju a hned dam vedet co a jak. jeste sezenu ty odporovy draty. Citovat
čakom Odesláno 24. listopad 2010 Odesláno 24. listopad 2010 tak jsem to zkoušel fotit a nejde to na fotce videt je to jen malej odstin do fialova pod určitym uhlem jinak to nejde videt. Citovat
oni Odesláno 24. listopad 2010 Autor Odesláno 24. listopad 2010 jasny v pohode. ja jsem teda stejne objednal tamty. psali mi ze nejsou skladem, ze do patku dorazej a hned poslou. koupil jsem dnes ve skodovce i ty odporovy draty,tak uvideme. dost se na to tesim. uz aby dorazili. Citovat
koblih69 Odesláno 26. listopad 2010 Odesláno 26. listopad 2010 Tady jich máš kopici, poštovné zdarma: http://www.dealextreme.com/products.dx/category.712~page.6~pagesize.52~pagesort.relevence mimochodem je to hnusný a pilicajti jsou na to vysazení, ale to je tvoje věc. Citovat
oni Odesláno 21. prosinec 2010 Autor Odesláno 21. prosinec 2010 tak zitra konecne do razej ty zarovky,ktery jsem objednal, slavny autodoplnky moc nefungujou,koupeny i odporovy draty do svetel u skoda auto,tak zitra sem dam vysledek co a jak.. Citovat
Dadadavid Odesláno 21. prosinec 2010 Odesláno 21. prosinec 2010 Nevim,jak jste to vyresily,ale zlute zarovky policajtum nevadi,soused je ma odjakživa a policajti mu nikdy nic na to nerekli a na tachnicky je to taky OK Citovat
oni Odesláno 22. prosinec 2010 Autor Odesláno 22. prosinec 2010 zarovky dosli, myslel jsem ze to bude vic zluty, uvidime vecer a dams em foto,az vyfotim. Citovat
oni Odesláno 23. prosinec 2010 Autor Odesláno 23. prosinec 2010 tak ilustracne foto jak to vypada, me se to osobne libi moc, akorat to opravdu sviti, jak kdyz mate hodne spinavy svetla.. Citovat
oni Odesláno 23. prosinec 2010 Autor Odesláno 23. prosinec 2010 udelal jsemjeste jedno fotek se zlutejma mlhama,aby bylo videt,ze to sviti opravdu zlute... Citovat
Dundee Odesláno 23. prosinec 2010 Odesláno 23. prosinec 2010 Tak pak napiš dojmy, až s tím pojedeš v noci po mokrý silnici nebo v mlze. Vypadá to moc hezky a pokud to bude svítit dobře, šel bych do nich taky... Citovat
čakom Odesláno 23. prosinec 2010 Odesláno 23. prosinec 2010 vypada to že svití hodně do žluta Citovat
Dundee Odesláno 23. prosinec 2010 Odesláno 23. prosinec 2010 čakom: To bude dobrý na mokrý silnice a do mlhy:super Ale jak se to bude chovat na suchý silnici ve tmě, to je další otázka:myslim :xvulKdyž jsem měl na 405 xenony, tak svítily perfektně do tý doby, než byly mokrý silnice nebo mlha. Na mokru ten asfalt světlo \"sežral\" a neviděl jsem skoro nic a od mlhy se to odráželo jako tur. S obyčejnejma žárovkama to bylo za mokra horší, za mlhy o malinko lepší (tolik se to světlo do mlhy neodráželo) Citovat
oni Odesláno 23. prosinec 2010 Autor Odesláno 23. prosinec 2010 no je to takovy sporny no, jak jsem psal, moc svetla to nedele, vcera byla mlha,to je super,ale kolik dni je mlha v roce ze? pojezdim s tim a uvidim... jinak pozor,tohle nejsou xenony,ale obyc zarovky. jinak kdyz se na to kouka z dalky a z pohledu jinyho auta,tak je to opravdu dobre zluty.. kdyby mi nekdo poradil jak to vyfotit poradne,rad to udelam.. Citovat
Edison Odesláno 23. prosinec 2010 Odesláno 23. prosinec 2010 Já preferuji do hlavních tak něco kolem 4,5kK a do mlhovek maximálně 3kK. Do mlhy je žlutý světlo supr, takže do mlhovek teplejší, do hlavních studenější, bělejší, nikoli však fialové. Citovat
Kvasky Odesláno 27. prosinec 2010 Odesláno 27. prosinec 2010 Oni vypadá to fakt pěkně.... Jak to svítí na tlumené? Mě to svítilo fakt málo Jinak ze předu moc pěkný... jen bych sundal tu slepici [upravil dne 27.12.10 13:09 Kvasky] Citovat
Stifler Odesláno 27. prosinec 2010 Odesláno 27. prosinec 2010 v ČR je povolené bílé nebo žluté světlo předních světlometů.... Jen upřesním - v přesném znění vyhlášky stojí, že smí být užita světla svítící dopředu POUZE bílé barvy, s výjimkou žlutých světel DO MLHY! Takhle to tam stojí a rozhodně to neznamená, že by mohly být užity žluté žárovky v klasických potkávačkách. Pokud to někteří policajti tolerují, tak je to jejich věc, ale tim to neznamená, že je to povoleno. Jestli si to pamatuju dobře, tak za jiná než bílá světla v potkávačkách se uděluje při silniční kontrole zákaz další jízdy s vozidlem a pápá pěšky domů od auta stojícího u silnice. Citovat
Edison Odesláno 27. prosinec 2010 Odesláno 27. prosinec 2010 A jak by to bylo v případě Fr. aut? Také mají E homologaci, leč neodpovídají CZ předpisům. Citovat
Stifler Odesláno 27. prosinec 2010 Odesláno 27. prosinec 2010 Edison: Myslím si, že pokud se tato vozidla přihlašují v ČR do provozu, tak by měla splňovat naše předpisy. Je jasné, že když přijede do ČR Francouz na dovolenou, tak si nebude měnit žárovky na autě, ale kdo má v ČR auto přihlášené a jezdí na českou STK, tak by mělo auto odpovídat českým předpisům. Kdo má přece frantíka, tak nebude mít např. lékárničku v povinné výbavš dle francouzských předpisů, ale podle českých. Můj táta pracuje na odboru dopravy na městskym úřadu a dělá dovozy aut. Vim, že je to složitý proces udělat přihlášení cizího auta v ČR a stojí to hodně peněz, musí se všechno srovnávat, jestli to u nás může jezdit....Pokud by někoho tento problém zajímal, tak se táty zeptám, jak to je oficiálně dle předpisů ministerstva dopravy, které musejí na úřadech při dovozech dodržovat. P.S.: Je fakt, že jsem už viděl americká auta, která jsou u nás přihlášená a nemají na zadních světlech blinkry oranžové barvy, ale třeba blikají červená koncová světla, ale tam to asi jen tak vyměnit nepujde za oranžové kryty světel, aby to bylo v ČR ofiko legální podle naší legislativy a přesto to na silnicích jezdí. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.