hudy Odesláno 3. listopad 2010 Odesláno 3. listopad 2010 Davam ti za pravdu Automapa je velmi slusna:super Citovat
CelticGirl Odesláno 4. listopad 2010 Odesláno 4. listopad 2010 Já mám TomTom Go 730 Traffic a jsem taktéž spokojená. Jen mi to docela dlouho hledá satelit, ačkoliv třeba kolegovi, co má tu samou navigaci, to naběhne hned.. Zatím mě to navedlo vždy tam, kam jsem chtěla. Stahuji si opravy map, ovšem doteď jsem moc nepochopila smysl, resp.co všechno tyhle balíčky opravují.. jezdím po novém Pražském okruhu a ačkoliv jsem relativně nedávno aktualizovala, v mapách se mi to zatím neprojevilo.. Děláš si i aktualizace Quick GPSfix- je to aktualizace pozic družic,aby ti je rychleji našlo:papa Dělám aktualizace úplně všeho, co mi to nabídne ;-))). Tento týden jsem jí použila dvakrát a podruhé už se to našlo pomalu hned, takže na to má opravdu vliv jak často to člověk zapne ;-) Citovat
Andreww Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 Trochu to tady oživím. Má někdo zkušenosti s no name navigacemi, jako je třeba tahle? Nepotřebuju reakce typu: to je čína a proto šmejd. Chci vědět, jestli má někdo praktické zkušenosti. Díky. Citovat
Návštěvník Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 momentálne používam Navteq V30.:mrk:mrk Citovat
victory Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 Používám kombinaci netbook + gps přijímač + pc navigator 9 nebo igo8 . Potřebuji jí tak 5x do roka, takže plně dostačuje . Jaké programy používáte vy ? Citovat
Qcko Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 HTC Desire + Sygic = obrovska spokojnost.... zatial nesklamal v 5 krajinach, presna navigacia Citovat
Martin407 Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 Používám Nokii 5800XM ve které mám Garmin mobile xt s mapama City navigator 2010 a naprostá spokojenost Citovat
Bronak Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 Nokie 5800 navigon pack a 5230 a bezrpoblému ve městě Praha, Brno, Liberec atd. dálnici bez problému to samé Chorvatsko tam a zpět a Chorvatská města a funguje offline (internet můžeš používat v případě pokesu sugnálu pro rychlejší připojení) Citovat
lubikpo Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 Trochu to tady oživím. Má někdo zkušenosti s no name navigacemi, jako je třeba tahle? Nepotřebuju reakce typu: to je čína a proto šmejd. Chci vědět, jestli má někdo praktické zkušenosti. Díky. tiez prave pozeram po nejakej cine, co som pocul tak celkom spokojnost, no vsak samozrejme bez zaruky. Vyhodou tej, na ktoru si dal odkaz je hlavne 5 palcovy display, avsak neviem aky to ma procesor a aku velku ramku?? Nevies nahodou za ako dlho to pride z ciny?, pocul som ze to trva asi 4 tyzdne? je to tak? Citovat
Andreww Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 Tak předpokládám, že ji má skladem, takže by měla bát hned. Citovat
Honza54 Odesláno 16. únor 2011 Odesláno 16. únor 2011 asi to sem nepatří, válí se mi doma navigon 7210+mapy evropy, koupil jsem tomtoma, Citovat
wojtěch Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 Trochu to tady oživím. Má někdo zkušenosti s no name navigacemi, jako je třeba tahle? Nepotřebuju reakce typu: to je čína a proto šmejd. Chci vědět, jestli má někdo praktické zkušenosti. Díky. Je to čína mám podobnou 5\" a lepší GPS neznám... teď jsem objednával něco podobného ale 7\" z eay. máme doma TomTom one není špatný ale toto si myslím je lepší.. jak funkcemi, tak tím že tam v ní může být skoro jakákoliv navigace tom tom, garmin, IGO... za ty peníze fakt hodně dobrá GPS pokud ji koupíš přímo na EBAY je ještě levnější.. Citovat
KapriQ Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 nemam skusenosti s klasickymi navigackami ale ja pouzivam uz rok Sygic a Sygic AURA na mojej Xperii X10 a nikdy som nemal problem kedze mam mapy aj od TeleAtlasu aj od Navtequ ... spokojnost ... Citovat
Andreww Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 wojtěch: A rychlost? Třeba při přepočtu trasy a tak... A taková drobnost, má to zadávání cíle pomocí souřadnic? Citovat
shark734 Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 pouzivam HTC Desire a Sygic Aura, este sice ma nejake bugy, ale je to schopna navi. Trochu mi tam vadi hlaska \"otocte sa o 180°\" ked zabudnem odbocit . A niekedy sa stane ze neskoro rozkaze odbocit, ale to bude asi tym ze v meste chodim 60 a nie 50 ako je naucena Predtym som mal na Nokii 5800 Sygic a ten uz bol vychytanejsi Citovat
pastorek Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 Ja používam MDA Compakt V (brandovaný HTC Diamond 2) s programom IGO8 s mapami TeleAtlas. Skúšal som i Sigic ale tomu som nejak neprišiel na chuť. Obrazovka je síce pomerne malá ale výhodou je že ho mám stále po ruke. Pri vyhľadávaní konkrétnej adresy je to neoceniteľný pomocník. Niekto tu spomínal že mu navigácia dlho hľadá satelity. V tomto telefóne je na to utilitka ktorá si stiahne pozície satelitov a potom je vyhľadanie rýchlejšie. Skúšal som to a ak je čerstvo aktualizované tak ich nájde pomerne rýchlo ale po 5 - 6 dňoch to trvá i munútu. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 Samsung GT 8500 Wave a soft Route 66, občas má svou hlavu, ale na to kolikrát to použiju je super. Jinak ted poslední měsíc tam mám Sygic a s tou mam zkušenosti už z Nokie a ta už je mnohem lepší Citovat
wojtěch Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 Andreww : rychlost jede vše plynule jak navigace mam v ní igo a tomtom, teď to měl pujčene známy a nemohl si to vynachválit mají doma garmina a ten se prý přisekává a trvá mu než se šipka pohne na křižovatku.... , filmy se nesekají, handsfree taky bez sekání a zadávání souřadnic má (záleží podle toho co tam máš IGO a TOM TOM a u těch to jde.. [upravil dne 17/2/11 15:16 wojtěch] Citovat
wojtěch Odesláno 17. únor 2011 Odesláno 17. únor 2011 lubikpo : cca 2 týdny než to dojde.. minulý týden jsem objednával tu 7\" tak počítám že příští týden je doma Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.