oni Odesláno 31. říjen 2010 Odesláno 31. říjen 2010 nebudu to davat do bazaru,ale zajimalo by me zde zkusenych, kdyby mi rekli realnou cenu. r.v 97, jsem zde prvni majitel, kastle ma najeto 245 tkm, motor a prevodovka je menena a motor je z roku 2001 a ma najeto 150 tkm ( neveme ani kapku oleje) jinak vybava je nasledovna: polokuze z gti, kozeny volant, dva airbagy, abs, servo, central s alarmem, okynka v elektrice, stresni okno. Jinak na aute jsou narazniky, prahy, svetla z S16. auto je snizeno ve predu na pruzinach o 35 mm na seriovym tlumici. na jizde to neni vubec znat. jinak auto vzdy dostalo vse co potrebovalo. melo jednu malou nehodu ne moji vinou, fotem muzu dolozit,ze slo prevazne jen o blatnik a naraznik. jinak lak si myslim ze je stale v pohode i kdyz je na nem mistama videt uz 13 let pouzivani a muzu rict,ze jezdim za kazdeho pocasi a kazdy den. kdyvby nejaky dotazy,tak se ptejte. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 31. říjen 2010 Odesláno 31. říjen 2010 Budeš prodávat? Pokud ano tak se stavim do fronty, teda pokud to bude tak za 25000,- [upravil dne 1/11/10 00:03 Radek Hurvajz] Citovat
oni Odesláno 1. listopad 2010 Autor Odesláno 1. listopad 2010 ted tomu bude dopran pravidelny servis plus neco na vic.... Citovat
oni Odesláno 1. listopad 2010 Autor Odesláno 1. listopad 2010 tak kdyz nemuzete, to mate kecu k cene v bazaru a tady nic jo...:D Citovat
Sagic Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 Do 30tis, víc za něj asi nedostaneš.. Citovat
oni Odesláno 1. listopad 2010 Autor Odesláno 1. listopad 2010 hm,tak jsem mel spravnej odhad... Citovat
Pata Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 Hurvajsi Ty taky koupíš všechno [upravil dne 1/11/2010 23:45 Pata] Citovat
pug306 Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 tak moc nvm ako sa pohybuju ceny cil ako 30tis sa mi rosku malo.......ked som bol pred rokom ponuknut moje auto do bazaru tak chlapik vravel ze za 2,7eur ho odkupi....a to nemalo nove narazniky a klima bola rozbita (cely popis auta sa mi nece pisat....mam to na vlakne) tak vychadzam z toho ze to neni moc lebo ten motor a tie 2 roky nespravia tolko..... inak asi si na tom aute spravil dost vela jak si to tam pisal.....byt na tvojom moeste to neprdavam......pokial nemas samozrejme niejake rodinne dovody ze potrebujes vacsie atd.... [upravil dne 2/11/10 00:17 pug306] Citovat
oni Odesláno 1. listopad 2010 Autor Odesláno 1. listopad 2010 no je fakt ze me k prodeji nic netlaci a auto bude vzhledem k svemu technickemu stavu slouzit jeste hafo let.. Citovat
godzila.01 Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 Osobně odhaduju maximálně na 30.000kč.... Před cca 4 měsícema jsem prodával 406 rok 2000 1.8 16v a byl jsem rád že jsem to nakonec ještě s kupou dílů a další sadou kol prodal za 60.000kč... Citovat
Medvěd Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 Pug306 - ceny u Vás (SK) jsou oproti cenám v ČR poněkud přepálené - holt to máte do Němec o něco dál a to se v ceně dovozu a tedy i prodejní ceny auta projeví Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 Hurvajsi Ty taky koupíš všechno [upravil dne 1/11/2010 23:45 Pata] Co já? Synátor potřebuje nějakýho pěknýho pažoutka, a tenhle je pěknej, a kdyby byla i cena pěkná Citovat
Pata Odesláno 1. listopad 2010 Odesláno 1. listopad 2010 Radku je mi jasné, odkud vítr vane, 306 jsou dříči, vždyť taky vychází z luxusního Talbo/Peugeota 309 Synátor by se nejspíš zaradoval, na druhou stranu, pokud onimu slouží, tak bych neprodával Citovat
oni Odesláno 1. listopad 2010 Autor Odesláno 1. listopad 2010 jj slouzi dobre, nedam dopsutit. tuky tuk teda na drevo. jinak jak jsem psal jinde. spis bych uvital naftacka, klidne 1.9 D, jen at to malo zere.. to radek Hurvajz: a neni uplnej zacatecnik vid? ja jen do dobrych rukou, o to auto se staram snad lip nez o pritelkyni a to je co rict. ani v baraku nebyva tak vyluxovano.. kdyby tech 30, bylo by to super no.. Citovat
GRiMx Odesláno 2. listopad 2010 Odesláno 2. listopad 2010 30tis ??? to já bych řekl míň Když jsem zkoušel prodat já tak mi chodili nabídky 30-50tis ... a to jen za poslední rok a půl jsem do něj nacpal 75tis A s cenou pod 60tis to moje nemá cenu prodávat... Řekl bych tak 20tis.. možná 25.. Citovat
MilanF1 Odesláno 2. listopad 2010 Odesláno 2. listopad 2010 Určitě tam bude ještě nějaký eko poplatek - ten bude tři nebo pět papírků? Samozřejmě to také snižuje možnou prodejní cenu vozu. Citovat
honzasl Odesláno 2. listopad 2010 Odesláno 2. listopad 2010 Ekopoplatek já s tímhle motorem platil 3000, záleží, co je napsáno v TP. Cenu, alespoň v mých očích snižuje ten snížený předek, obecně jakýkoli tuning asi cenu sráží, navíc trojdvéřák. Ale já mám pohřebáka, někdo jiný zase auto na machrování ocení. Má to hezká kola, bohužel se nic nepíše o zadní nápravě. Citovat
oni Odesláno 2. listopad 2010 Autor Odesláno 2. listopad 2010 ¨-predni snizeni si myslim neni zadny tuning,protoze kdybych to nenapsal,tak si toho nikdo nevsimne. jinak predni tlumice jsou 2 roky stary a zadni naprava je 3 roky po repasu s tim,ze akorat se ted valim v garazi a menim zadni tlumice a v sobotu jdu na presazeni torzky zpet nahoru. jinak teda ten poplatek je 3000,- pristi tyden se bude delat svicky,filtry,olej, desticky,pakny,kotouce a lanovody a myslim size od ty doby zase na par let absolutne bez starosti. Citovat
GRiMx Odesláno 2. listopad 2010 Odesláno 2. listopad 2010 tak to potom nemá cenu prodávat když čeká auto takové omlazení... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 2. listopad 2010 Odesláno 2. listopad 2010 jj slouzi dobre, nedam dopsutit. tuky tuk teda na drevo. jinak jak jsem psal jinde. spis bych uvital naftacka, klidne 1.9 D, jen at to malo zere.. to radek Hurvajz: a neni uplnej zacatecnik vid? ja jen do dobrych rukou, o to auto se staram snad lip nez o pritelkyni a to je co rict. ani v baraku nebyva tak vyluxovano.. kdyby tech 30, bylo by to super no.. No začatečník je, bude mit čerstvý papiry na auto a na jaře 20 roků, ale o to že by nebylo o autičko dobře postarano se bát nemusíš, za to dam ruku do ohně, motorku co si koupil leští jak nikdo, asi v tomhle bude po mě [upravil dne 2/11/10 19:39 Radek Hurvajz] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.