Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Záleží hodně na značce?


Recommended Posts

Odesláno
Jako nevím, ale tady píšou: Do sortimentu jsou vybírány ověřené produkty od renomovaných výrobců ..

http://www.starline-parts.com/

No přece tam nenapíšou že jedna polovička jsou rozumný značky za rozumný prachy a druhá půlka sou čínský napodobeniny.... :D Každej píše že je to kvalita.. bla bla bla... :aut

Ale mě jde o to, že tam nepíšou nic o tom, že by měli nějákou továrnu, která by vyráběla díly STARLINE.. :)

Odesláno

Co se týče starlinu, pár jsem jich namontoval, kvůli ceně. Výdrž- ložisko cca 2000km,kotouče cca 5000km a čepy sice neklepaly, ale byly volnější než ty opotřebované. Nevím jak elektronika, ale z vlastní zkušenosti starline ani omylem. Kupuji levné Polské díly, když je potřeba ušetřit a počítám s menší životností, ale starline neberu.Jen můj názor.

[upravil dne 28/10/10 20:37 sukpavel]

Odesláno

:blablabla

sorry, jako je mi jasny ze od normalniho vyrobce ta vaha vzduchu vyjde tak na ctverku petku... ale ma to tam vydrzet dalsich deset let.... neni na skodu koupit neco poradneho... a neresit.. samozrejmne ze pocitas ze auto za rok prodas nejakymu chudakovi co bude jenom nadavaz co to je v aute za kvalitni dily.. a nakonec to skonci tim ze bude nadavat ze peugeot je blba znacka a podobne...

Ja chapu hodne veci... ale proc do auta ve kterem chci jezdit rvat dily ktery nedoporuci snad ani Horst Fux... tak to je uz i na mne moc...:

a jinak ja sem tu original koupi la sem doposud spokojen.

Odesláno

Radek306:

ty nemas system SIEMENS, ked mas HDi 66kW? Ja totiz mam, a nevim, co by to spravilo, kebych dal BOSCH.

Apropo: stale plati, ze ja mozem jazdit s odpojenou vahou vzduchu, a nic se nedeje, a auto jede beze zmen a problemu... :myslim

Odesláno
Zdravim,na to reknu 2 veci pa a) starline si svoji povest uz vylepsila a krome oleju delaji kvalitni dily,vim to..a za b)vahu vzduchu bych odpojil,jakej je ejdinej logickej duvod ji mit zapojenou....ale tak je to kazdyho vec

Slušný bláboly. Starline žádné díly nedělá, už to tu bylo asi milionkrát, Starline je pouze nálepka.

A co se týče odpojení váhy vzduchu, ano, to je opravdu \"rada\" k pohledání. K vidění jsou tu občas dost velké hovadiny, ale takhle velké ne.

Ja vim ale jak to budu vysvetlovat,taky mam desticky ferodo a je na nich starline...ale pak se me nekdo zepta jak to myslim a ja se tu budu rozepisovat..no a jinak proc by jsi neodpojoval vahu vzduchu ty?

Odesláno

U HDi je vaha vzduchu dulezita sucastka, bez kterej motor nejede, pripadne len v nudzovem rezime a velmi spatne. Vynimku je snad len 2.0 HDi 66kW, SIEMENS ktery dokaze jezdit aj s odpojenu vahu. Mam to zistene (dlhodobe zistovani) podla seba aj podla inych clenu na PC, ktery maju rovnaky motor jak ja...

Odesláno

kdyz to tady ctu tak se musim usmivat starline asi svoji fabriku nema takze se vyrobky delaji u renomovanych znacek a bali se opravdu do obalu starline ale to jeste neznamena ze dosahuji kvality vyrobku znackovych. Popřipade jim da firma svoje vyrobky ktere neprojdou kontrolou kvality misto aby je vyhodily. Stejne to funguje dneska vsude mrknete nekdy treba na potraviny v tescu.

Odesláno
kdyz to tady ctu tak se musim usmivat starline asi svoji fabriku nema takze se vyrobky delaji u renomovanych znacek a bali se opravdu do obalu starline ale to jeste neznamena ze dosahuji kvality vyrobku znackovych. Popřipade jim da firma svoje vyrobky ktere neprojdou kontrolou kvality misto aby je vyhodily. Stejne to funguje dneska vsude mrknete nekdy treba na potraviny v tescu.

tak u nas treba vietnamci nakupuji v penny za levno a pak to u sebe prodavaji za vyssi cenu :)

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...