rarasik Odesláno 28. říjen 2010 Odesláno 28. říjen 2010 Edit: Hehe když si čtu ten blábol, proč neodpojit motor? Stejně moc váží [upravil dne 27/10/10 07:31 Eon][/rquote] a budeš mať aj dobrú spotrebu:D:D Citovat
Eon Odesláno 28. říjen 2010 Odesláno 28. říjen 2010 Jako nevím, ale tady píšou: Do sortimentu jsou vybírány ověřené produkty od renomovaných výrobců .. http://www.starline-parts.com/ No přece tam nenapíšou že jedna polovička jsou rozumný značky za rozumný prachy a druhá půlka sou čínský napodobeniny.... Každej píše že je to kvalita.. bla bla bla... Ale mě jde o to, že tam nepíšou nic o tom, že by měli nějákou továrnu, která by vyráběla díly STARLINE.. Citovat
Guest sukpavel Odesláno 28. říjen 2010 Odesláno 28. říjen 2010 Co se týče starlinu, pár jsem jich namontoval, kvůli ceně. Výdrž- ložisko cca 2000km,kotouče cca 5000km a čepy sice neklepaly, ale byly volnější než ty opotřebované. Nevím jak elektronika, ale z vlastní zkušenosti starline ani omylem. Kupuji levné Polské díly, když je potřeba ušetřit a počítám s menší životností, ale starline neberu.Jen můj názor. [upravil dne 28/10/10 20:37 sukpavel] Citovat
Chepp Odesláno 28. říjen 2010 Odesláno 28. říjen 2010 sorry, jako je mi jasny ze od normalniho vyrobce ta vaha vzduchu vyjde tak na ctverku petku... ale ma to tam vydrzet dalsich deset let.... neni na skodu koupit neco poradneho... a neresit.. samozrejmne ze pocitas ze auto za rok prodas nejakymu chudakovi co bude jenom nadavaz co to je v aute za kvalitni dily.. a nakonec to skonci tim ze bude nadavat ze peugeot je blba znacka a podobne... Ja chapu hodne veci... ale proc do auta ve kterem chci jezdit rvat dily ktery nedoporuci snad ani Horst Fux... tak to je uz i na mne moc...: a jinak ja sem tu original koupi la sem doposud spokojen. Citovat
godzila.01 Odesláno 29. říjen 2010 Odesláno 29. říjen 2010 No zas tak drahá ta váha není, když bude zájem měl bych mít BOSCH nebo VDS/SIEMENS to je dobrá kvalita za rozumný peníze.... Citovat
oddie Odesláno 29. říjen 2010 Odesláno 29. říjen 2010 Hlavně u váhy zpravidla platí, že to co ušetříte oproti koupi nové kvalitní zaplatíte v naftě klidně několikanásobně... Citovat
Radek 306 Odesláno 29. říjen 2010 Odesláno 29. říjen 2010 váhu bych koupil BOSCH a je klid, proč experimentovat s vlastní trpělivostí Citovat
foxo Odesláno 31. říjen 2010 Odesláno 31. říjen 2010 Radek306: ty nemas system SIEMENS, ked mas HDi 66kW? Ja totiz mam, a nevim, co by to spravilo, kebych dal BOSCH. Apropo: stale plati, ze ja mozem jazdit s odpojenou vahou vzduchu, a nic se nedeje, a auto jede beze zmen a problemu... Citovat
Dadadavid Odesláno 31. říjen 2010 Odesláno 31. říjen 2010 Zdravim,na to reknu 2 veci pa a) starline si svoji povest uz vylepsila a krome oleju delaji kvalitni dily,vim to..a za b)vahu vzduchu bych odpojil,jakej je ejdinej logickej duvod ji mit zapojenou....ale tak je to kazdyho vec Slušný bláboly. Starline žádné díly nedělá, už to tu bylo asi milionkrát, Starline je pouze nálepka. A co se týče odpojení váhy vzduchu, ano, to je opravdu \"rada\" k pohledání. K vidění jsou tu občas dost velké hovadiny, ale takhle velké ne. Ja vim ale jak to budu vysvetlovat,taky mam desticky ferodo a je na nich starline...ale pak se me nekdo zepta jak to myslim a ja se tu budu rozepisovat..no a jinak proc by jsi neodpojoval vahu vzduchu ty? Citovat
foxo Odesláno 31. říjen 2010 Odesláno 31. říjen 2010 U HDi je vaha vzduchu dulezita sucastka, bez kterej motor nejede, pripadne len v nudzovem rezime a velmi spatne. Vynimku je snad len 2.0 HDi 66kW, SIEMENS ktery dokaze jezdit aj s odpojenu vahu. Mam to zistene (dlhodobe zistovani) podla seba aj podla inych clenu na PC, ktery maju rovnaky motor jak ja... Citovat
Dadadavid Odesláno 31. říjen 2010 Odesláno 31. říjen 2010 Aha tak to jsem nevedel,ja vim jak to je u benzinovych aut a myslel jsem si ze to bude stejne,ale jak vidim,myslet znamena.... Citovat
Vítek1 Odesláno 31. říjen 2010 Odesláno 31. říjen 2010 kdyz to tady ctu tak se musim usmivat starline asi svoji fabriku nema takze se vyrobky delaji u renomovanych znacek a bali se opravdu do obalu starline ale to jeste neznamena ze dosahuji kvality vyrobku znackovych. Popřipade jim da firma svoje vyrobky ktere neprojdou kontrolou kvality misto aby je vyhodily. Stejne to funguje dneska vsude mrknete nekdy treba na potraviny v tescu. Citovat
Dadadavid Odesláno 31. říjen 2010 Odesláno 31. říjen 2010 kdyz to tady ctu tak se musim usmivat starline asi svoji fabriku nema takze se vyrobky delaji u renomovanych znacek a bali se opravdu do obalu starline ale to jeste neznamena ze dosahuji kvality vyrobku znackovych. Popřipade jim da firma svoje vyrobky ktere neprojdou kontrolou kvality misto aby je vyhodily. Stejne to funguje dneska vsude mrknete nekdy treba na potraviny v tescu. tak u nas treba vietnamci nakupuji v penny za levno a pak to u sebe prodavaji za vyssi cenu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.