Stifler Odesláno 18. září 2010 Odesláno 18. září 2010 Ahoj všem. Scratch bude pořádat sešlost členů Peugeot Clubu na své chaloupce v Ústí u Staré Paky. Mně by se to hodilo o víkendu, tedy 25. nebo 26. září, tak se chci zeptat, jestli se nechce někdo přidat? Mohli bysme udělat nějaký minisrazík. Scratch slibuje grilovat, tak je určitě na co se těšit. Scratch o tom píše zde (příspěvek ze dne Zasláno 12. 09. 2010 22:36 hodin): http://www.peugeot-club.com/topic/23282-potkal-jsem-klubaka/ Tak kdo se přidá? Případně navrhněte konkrétní termín (den a hodina). Edit: Upraven termín v názvu vlákna. [upravil dne 22/9/10 od Stifler] Citovat
Stifler Odesláno 18. září 2010 Autor Odesláno 18. září 2010 Případně sem Scratch napíše nějaké organizační info, pokud by to vyšlo a sraz se mohl uskutečnit. Citovat
Stifler Odesláno 19. září 2010 Autor Odesláno 19. září 2010 Marlin: předpokládám, že Scratch chaloupku hned nehodlá prodávat, takže se můžou srazy třeba i pravidelně opakovat. Citovat
Guest Scratch Odesláno 19. září 2010 Odesláno 19. září 2010 me termin vyhovuje, budu tam, tak pokud se sejde par lidi, tak muzem hodit neco na gril organizacni info:-) - zadne nejsou, uvidime kdo a jak by prijel a pak sit o potvrdime :-) Citovat
Stifler Odesláno 19. září 2010 Autor Odesláno 19. září 2010 Peťo, škoda, ale určitě to není poslední možnost návštěvy Scratchovy chaloupky. Scratch: tak když není organizační info, tak to bude pěkná anarchie Doufám, že až se všichni vrátí ze srazu z Lednice, tak tu budou přibývat návrhy a bude se rýsovat konkrétní den a čas na uskutečnění srazíku. Citovat
Guest minimaxa Odesláno 19. září 2010 Odesláno 19. září 2010 24.-26. jsem v Telči. tedy jedině 27. v pondělí nebo 28. úterý Citovat
Stifler Odesláno 19. září 2010 Autor Odesláno 19. září 2010 To je škoda, tak to asi moc vysoká účast nebude. Citovat
Guest Scratch Odesláno 19. září 2010 Odesláno 19. září 2010 mel bych mit volno, takze to muzem udelat i v pondeli ja jen k tomu reknu, ja s Miss Scratch tam urcite budeme :-) Mame ale jen zatim 4 zidle a dva stoly Orientak muze byt pod heslem? najdi chaloupku jeste se zeptam jaryjardy a dalsich lidi.... Citovat
dzana.m Odesláno 19. září 2010 Odesláno 19. září 2010 jejda to je lakavé kouknu jestli nemám volno a kdyžtak zařídím :super Citovat
Guest minimaxa Odesláno 19. září 2010 Odesláno 19. září 2010 Stolek a 3 židle mužu hodit do auta. Pondělí by bylo ok, v úterý je svátek a muže se tedy v podnělí večer ponocovat Citovat
dzana.m Odesláno 19. září 2010 Odesláno 19. září 2010 me je to jedno dejte datum a ja se podřidím:D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 19. září 2010 Odesláno 19. září 2010 Já bych snad mohl dorazit. Jen aby to chaloupka vydržela:D Citovat
Guest Scratch Odesláno 19. září 2010 Odesláno 19. září 2010 vydrzi, jen je to ve fazi, privez si zidlicku, karimatku a spacak Citovat
Marlin Odesláno 19. září 2010 Odesláno 19. září 2010 to by mělo být tuhle sobotu? Teroristicky by to šlo, ale dobrá by pro mě byla neděle, v pondělí máme ve fabrice svátek, ale v úterý musíme do práce. (dorazím do čr v sobotu ráno) Citovat
Guest Scratch Odesláno 20. září 2010 Odesláno 20. září 2010 ja bych to videl mozna spise na to pondeli :-) Citovat
Guest minimaxa Odesláno 20. září 2010 Odesláno 20. září 2010 mnoo, a to naložím takový telecí, že se z toho v úterý pos...... :D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 20. září 2010 Odesláno 20. září 2010 Klidně v pondělí, mam ted 30 dní volna:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.