Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

nn,budu cistit prední světla,tz rozlepit,tak to tam necham rovnou naistalovat,bude na svetle E nebude to delalt zadnej patlal od garaze za barakem,tak by to nemel byt problem ani pri kontrole organa :-)

[upravil dne 24/8/10 Michael coupé]

Odesláno

to mě opravdu nevadí a je to asi to nejmensí to nechat vypiskovat to DRL jen mi prosim někdo doporučte jakou tu diodu použít,díky :mrk

nebo kde sehnad ty pruhledné trubicky jako jsou pouzite u bmw ?

[upravil dne 24/8/10 Michael coupé]

Odesláno

jj policajti ted prudej docela dost casto a hlavne jsou ted docela dost na silnicich, pro srovnani za poslednich 9 let co jezdim me kontrolovali vsehovsudy asi 2x a od zacatku tohodle roku uz minimalne 8x (mimojine jsem dostal 500 za xenony a to jsem jeste dostal \"slevu\" pac nejdriv vyrukoval s 1500) takze ja bych ty LED jeste rozmyslel, zda se to vyplati, kazdopadne i v cinskych eshopech se LEDky Luxeon, ktery by treba na tohle byly vhodny, pohybujou cenove kolem 100Kc/ks

[upravil dne 25/8/10 Ferry]

Odesláno

na aukru se daj sehnat denni svetla i s homologaci E RL od 290.- jen si k tomu musis koupit rele rozpinaci cca 70.- taky to tak mám a v klidu...

Tusim ze tam jsou jen ty diodove cipy ty sviti nejvic...

Odesláno
Původně zaslal: abio

na aukru se daj sehnat denni svetla i s homologaci E RL od 290.- jen si k tomu musis koupit rele rozpinaci cca 70.- taky to tak mám a v klidu...

Tusim ze tam jsou jen ty diodove cipy ty sviti nejvic...

No chtel bych opravdu videt, jak svetla za 290.- maji nejakou homologaci, Cinani tam narazi cokoliv. Vzdyt lidi co to davaji na auto , tak svetla jsou nekdy horsi nez svicky na stromecek:bacha Vubec neni nic videt a jeste si mysli, jaci jsou machri, ze tam maji pidi diodky! Ktere tam vydrzi mesic skoro svitit. No nove typy BMW maji uz AE delane pro denni sviceni, jsou ty krouzky daleko svitivejsi.

Jinak taky bych radil nedelat nic na koleni!

[upravil dne 25/8/10 hudy]

Odesláno
Původně zaslal: hudy

Původně zaslal: abio

na aukru se daj sehnat denni svetla i s homologaci E RL od 290.- jen si k tomu musis koupit rele rozpinaci cca 70.- taky to tak mám a v klidu...

Tusim ze tam jsou jen ty diodove cipy ty sviti nejvic...

No chtel bych opravdu videt, jak svetla za 290.- maji nejakou homologaci, Cinani tam narazi cokoliv. Vzdyt lidi co to davaji na auto , tak svetla jsou nekdy horsi nez svicky na stromecek:bacha Vubec neni nic videt a jeste si mysli, jaci jsou machri, ze tam maji pidi diodky! Ktere tam vydrzi mesic skoro svitit. No nove typy BMW maji uz AE delane pro denni sviceni, jsou ty krouzky daleko svitivejsi.

Jinak taky bych radil nedelat nic na koleni!

[upravil dne 25/8/10 hudy]

nejsou zase moc pidi a svítí taky dost jsou tam vysoko svítivé čipy, co tam narazil chiňan to je mi jedno hlavně že ten atest tam je

[upravil dne 25/8/10 extom]

[upravil dne 25/8/10 extom]

Odesláno

2extom:

Nevim jaky mas typ, ale za tu cenu to nebude asi nic moc. Ja beru jako kvalitni svetla tak od 3tis nahoru. Co opravdu nejakou homologaci maji, sviti tak jak maji a neco vydrzi. Vsimnuli jste si, ze treba takova Audi s original LED svetlama vas nikdy nablizko neoslni! Stejne tak Mercedes atd. Svetla maji jiny tok svetla. Ja mel z Aukra taky svetla za 1900kc, uz jsou pryc 3x jsem je reklamoval! Tak jsem koupil kvalitni a myslim, ze mam na hoodne dlouho vystarano.

2 Michael coupé:

Chces je delat do svetel, coz bude neoriginal, cili zbastleny. Problem nastane s organama potazmo s STK.

Odesláno
Původně zaslal: hudy

2extom:

Nevim jaky mas typ, ale za tu cenu to nebude asi nic moc. Ja beru jako kvalitni svetla tak od 3tis nahoru. Co opravdu nejakou homologaci maji, sviti tak jak maji a neco vydrzi. Vsimnuli jste si, ze treba takova Audi s original LED svetlama vas nikdy nablizko neoslni! Stejne tak Mercedes atd. Svetla maji jiny tok svetla. Ja mel z Aukra taky svetla za 1900kc, uz jsou pryc 3x jsem je reklamoval! Tak jsem koupil kvalitni a myslim, ze mam na hoodne dlouho vystarano.

2 Michael coupé:

Chces je delat do svetel, coz bude neoriginal, cili zbastleny. Problem nastane s organama potazmo s STK.

kluco nic proti,ale ja potrebuju vedet kde sezenu ty svetlovodive trubicky nebo dobre led o svetla z aukra ani ciny nemam zajem,diky:D

Odesláno
Původně zaslal: hudy

2extom:

Nevim jaky mas typ, ale za tu cenu to nebude asi nic moc. Ja beru jako kvalitni svetla tak od 3tis nahoru. Co opravdu nejakou homologaci maji, sviti tak jak maji a neco vydrzi. Vsimnuli jste si, ze treba takova Audi s original LED svetlama vas nikdy nablizko neoslni! Stejne tak Mercedes atd. Svetla maji jiny tok svetla. Ja mel z Aukra taky svetla za 1900kc, uz jsou pryc 3x jsem je reklamoval! Tak jsem koupil kvalitni a myslim, ze mam na hoodne dlouho vystarano.

2 Michael coupé:

Chces je delat do svetel, coz bude neoriginal, cili zbastleny. Problem nastane s organama potazmo s STK.

http://www.aukro.cz/item1199366313_svetla_denni_sviceni_2x12_led_homologace_e11_rl.html

mám je tam už více jak půl roku cca a zatím žádný problém...

[upravil dne 25/8/10 extom]

Odesláno

Ja mam tyhle http://www.milotec.net/led-denni-svetla-tmava-894.htm . Nebavilo me porad ty predesle sundavat a reklamovat je, u me je treba montaz obtiznejsi, mam je v prolisech narazniku. Ted jsem sundaval naraznik a opravdu vymeril i uhly aby svitily tak jak maji a spravne je usadil. Mam k nim TUV certifikat s homologaci. Jsou drahy, ale auto par let budu mit, takze jsem investoval. Opravdu to nikomu nenutim, pokud nekomu staci levny, at si je samozrejme klidne koupi.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...