Jump to content
  • Aktuální cíle darů

které led použít na výrobu den.svícení?

Michael coupé

Recommended Posts

jj policajti ted prudej docela dost casto a hlavne jsou ted docela dost na silnicich, pro srovnani za poslednich 9 let co jezdim me kontrolovali vsehovsudy asi 2x a od zacatku tohodle roku uz minimalne 8x (mimojine jsem dostal 500 za xenony a to jsem jeste dostal \"slevu\" pac nejdriv vyrukoval s 1500) takze ja bych ty LED jeste rozmyslel, zda se to vyplati, kazdopadne i v cinskych eshopech se LEDky Luxeon, ktery by treba na tohle byly vhodny, pohybujou cenove kolem 100Kc/ks

[upravil dne 25/8/10 Ferry]

Původně zaslal: abio

na aukru se daj sehnat denni svetla i s homologaci E RL od 290.- jen si k tomu musis koupit rele rozpinaci cca 70.- taky to tak mám a v klidu...

Tusim ze tam jsou jen ty diodove cipy ty sviti nejvic...

No chtel bych opravdu videt, jak svetla za 290.- maji nejakou homologaci, Cinani tam narazi cokoliv. Vzdyt lidi co to davaji na auto , tak svetla jsou nekdy horsi nez svicky na stromecek:bacha Vubec neni nic videt a jeste si mysli, jaci jsou machri, ze tam maji pidi diodky! Ktere tam vydrzi mesic skoro svitit. No nove typy BMW maji uz AE delane pro denni sviceni, jsou ty krouzky daleko svitivejsi.

Jinak taky bych radil nedelat nic na koleni!

[upravil dne 25/8/10 hudy]

Původně zaslal: hudy

Původně zaslal: abio

na aukru se daj sehnat denni svetla i s homologaci E RL od 290.- jen si k tomu musis koupit rele rozpinaci cca 70.- taky to tak mám a v klidu...

Tusim ze tam jsou jen ty diodove cipy ty sviti nejvic...

No chtel bych opravdu videt, jak svetla za 290.- maji nejakou homologaci, Cinani tam narazi cokoliv. Vzdyt lidi co to davaji na auto , tak svetla jsou nekdy horsi nez svicky na stromecek:bacha Vubec neni nic videt a jeste si mysli, jaci jsou machri, ze tam maji pidi diodky! Ktere tam vydrzi mesic skoro svitit. No nove typy BMW maji uz AE delane pro denni sviceni, jsou ty krouzky daleko svitivejsi.

Jinak taky bych radil nedelat nic na koleni!

[upravil dne 25/8/10 hudy]

nejsou zase moc pidi a svítí taky dost jsou tam vysoko svítivé čipy, co tam narazil chiňan to je mi jedno hlavně že ten atest tam je

[upravil dne 25/8/10 extom]

2extom:

Nevim jaky mas typ, ale za tu cenu to nebude asi nic moc. Ja beru jako kvalitni svetla tak od 3tis nahoru. Co opravdu nejakou homologaci maji, sviti tak jak maji a neco vydrzi. Vsimnuli jste si, ze treba takova Audi s original LED svetlama vas nikdy nablizko neoslni! Stejne tak Mercedes atd. Svetla maji jiny tok svetla. Ja mel z Aukra taky svetla za 1900kc, uz jsou pryc 3x jsem je reklamoval! Tak jsem koupil kvalitni a myslim, ze mam na hoodne dlouho vystarano.

2 Michael coupé:

Chces je delat do svetel, coz bude neoriginal, cili zbastleny. Problem nastane s organama potazmo s STK.

2extom:

Nevim jaky mas typ, ale za tu cenu to nebude asi nic moc. Ja beru jako kvalitni svetla tak od 3tis nahoru. Co opravdu nejakou homologaci maji, sviti tak jak maji a neco vydrzi. Vsimnuli jste si, ze treba takova Audi s original LED svetlama vas nikdy nablizko neoslni! Stejne tak Mercedes atd. Svetla maji jiny tok svetla. Ja mel z Aukra taky svetla za 1900kc, uz jsou pryc 3x jsem je reklamoval! Tak jsem koupil kvalitni a myslim, ze mam na hoodne dlouho vystarano.

2 Michael coupé:

Chces je delat do svetel, coz bude neoriginal, cili zbastleny. Problem nastane s organama potazmo s STK.

kluco nic proti,ale ja potrebuju vedet kde sezenu ty svetlovodive trubicky nebo dobre led o svetla z aukra ani ciny nemam zajem,diky:D

2extom:

2 Michael coupé:

http://www.aukro.cz/item1199366313_svetla_denni_sviceni_2x12_led_homologace_e11_rl.html

mám je tam už více jak půl roku cca a zatím žádný problém...

Ja mam tyhle http://www.milotec.net/led-denni-svetla-tmava-894.htm . Nebavilo me porad ty predesle sundavat a reklamovat je, u me je treba montaz obtiznejsi, mam je v prolisech narazniku. Ted jsem sundaval naraznik a opravdu vymeril i uhly aby svitily tak jak maji a spravne je usadil. Mam k nim TUV certifikat s homologaci. Jsou drahy, ale auto par let budu mit, takze jsem investoval. Opravdu to nikomu nenutim, pokud nekomu staci levny, at si je samozrejme klidne koupi.