ERIKA Odesláno 11. listopad 2004 Odesláno 11. listopad 2004 víte jak jezdíte, můžete jsi to skusit!!!!! můžete se podívat...... http://www.ostrovpokladu.cz/dt/?c=29041 :D:D:D a něco navíc .... http://www.ostrovpokladu.cz/dt/?c=29178 vždy? vánoce se blíží !!!! [Editován dne 11/11/04 ERIKA] Citovat
John Odesláno 11. listopad 2004 Odesláno 11. listopad 2004 Opravdu moc pěkný, ale stojí to opravdu dost peněz.. Hold každá sranda něco stojí. :( Citovat
Ferry Odesláno 12. listopad 2004 Odesláno 12. listopad 2004 pekna hracka, ale radeji za ty penize koupit neco na to opravdovy brmm brrm Citovat
Medvěd Odesláno 12. listopad 2004 Odesláno 12. listopad 2004 Nějak se nemůžu zbavit pocitu, že jsme měli možnost s takovým modýlkem šounit po podlaze v jídelně na jihočeském P-srazu. Pravda, akce p. Řáhy tento zážitek poněkud odsunula do pozadí, ale v mé hlavě se uchoval. ;);) Citovat
John Odesláno 12. listopad 2004 Odesláno 12. listopad 2004 To Medvěd : to máš pravdu taky jsem si s tím autíčkem i když v malé velikosti pořádně na jihočeským srázku vyřádil. A nejen ja. :D Citovat
Tazman Odesláno 13. listopad 2004 Odesláno 13. listopad 2004 Moc pěkná 206 hmmmm. No ale přece jsou vánoce čas splněných prání ne! Tak to abych honem jěště napsal ježíškovi a? to stihne koupit:D Citovat
zoby Odesláno 15. listopad 2004 Odesláno 15. listopad 2004 akorát za ty prachy mám 33% mého skutečného vozu Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.