Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Chlapi mám dotaz...mám dolít aditivum do Fapu, nebo ho dát pryč? Máte někdo zkušenosti a pokud ho doliju, do kolika km tak ten Fap asi vydrží...mám najeto 160 000

Odesláno

Ja nemám FAP takže neviem aké to je ho mať ale každý sa naň sťažuje, ale ak ho chceš mať aj naďalej tak určite doplniť aditivum.

PS: Pri tom počte kilometrov bude už asi zrelý na výmenu.

[upravil dne 8/8/10 Judes]

Odesláno

To budu take muset zjistit, jak na tom jsem! Ale mozna nekdo s tim uz neco delal, viz z historie vozu, kterou jsem si tady nechal zjisit, posledni zaznam:

29/10/2008 486803501 5ERT95D01 0000174034 FAP OS EST TR PSA F014 A10 123171 DE

Odesláno
Původně zaslal: straki007

A Amerika mysli na ekologii???

Rusaci mysli na ekologii???

Rumuni mysli na ekologii???

Tak malicky lidi jako jsme my tomu moc nepomuzeme...

FAPoff

no kdyby takhle přemýšlel každej,tak by to vypadalo.V Chánově hážou koše s odpadky do výtahu,budeš to taky dělat? Nic proti tobě,ale to co jsi napsal je divný (můj názor) a nechci tě tím urazit,ale zapřemýšlej nad tím..

Odesláno

Já jsem vůbec nepochopil ekologický přínos FAPu ekologii. KAždých 200 Km probíhá regenerace, spotřeba nafty je na dvojnásobku, NOx a podobných exhalací, které škodí 100x víc, než nadlimitní částečky spalování vylítne výfukem jenom kvůli FAPu, také požehnaně. Je to ekologické opatření jenom pro odfajfknuté lejstro v Bruselu.

Jednoznačně FAP ven.

Odesláno

Jak se chova po odstraneni fapu jednotka motoru? Je skutecne zakazan proces regenerace, nebo se jen prodlouzi cyklus pro regeneraci. Jak se v pripade regenerace bez fapu projevuje zvyseni teploty vyfukovych plynu na vyfukovem systemu? Mozna by straki dokazal odpovedet.

Odesláno

Takhle.U motoru s pocitacem EDC15 (2,0 80kW a 2.2 98kW)je to na 100% komplet cyklus pryc.Takze spotreba nadherne dolu.U motoru s EDC16 (1.6 HDI)se jeste neprislo na 100%korektni reseni s cyklama.U Siemens(2,0 100kW 407...)taky nekapli.Bez problemu se FAP odstrani no cyklus regenerace se prodlouzi.O HODNE....Takze skoro jakoby se cyklus odstrani.ale prece jenom ne.Lidi kteri s tim delaji pouzivaji jeden jediny soft od italske firmy a ta na tom porad pracuje.Takze urcite bude i na tohle reseni.Potvrdit muzu ze odkdy s tim softem delam tak jsem mezi prvnimi udelal 407 1.6 HDI s EDC16 a pan udelal PO MESTE cca 2000km a az teprve spustilo regeneraci.Takze myslim ze o litr paliva navic behem 2000km neznici penezenku...

Odesláno

Diky za rychlou odpoved. No a co vyfukovy system pri zvysene teplote pri \"regeneraci\"? Jaky negativni dusledek ma zvysena teplota po odstraneni fapu na vyfuk?

Odesláno

Tam se teplota nezvysuje do extremu.Skoro vubec.

Odpoved je jednoducha.Regenerace trva moc kratce.Protoze kdyz je FAP venku tak jsou na nem nizke protitlaky coz znamena pro pocitac ze FAP je vycisteny.a regeneraci vypne.Jako ridic stejne nejde citit zvysenu teplotu i kdyz je tam FAP a regeneruje.Vetsinou to dela pocas jizdy.

Odesláno

Jsem pro ,dát ho pryč.Já sám jsem udělal tu hloupost,že sem si nechal aditivum doplnit a po 4 měsících mě kleknul fap,tak sem ho nechal odstranit,ale přes 3 tisíce za aditivum jako bych vyhodil do kanálu.

Odesláno

A jeste jedna vec by me zajimala. Nezacne se rozsvecovat casteji kontrolka motoru? Predpokladam, ze ecu motoru spusti regeneraci po urcitem poctu najetych kilometru i v pripade, nezaplneneho fapu - to jsou dejme tomu ty vyse zminene 2000km. Nerozsviti se kontrolka motoru v tomto pripade a nebude to signalizovat treba neco jako neverohodny signal z dif. senzoru tlaku?

Odesláno

Ne.V zadnem pripade.Ted momentalne delam test asi na 5 autech s EDC16.Vypnul jsem FAP taky v BSI.Mozna krok dopredu.Uvidime.O kontrolku strach mit nikdo nemusi.A ani o symbol FAP.A ani o hlasku - preplneny FAP.Tohle je udelane 100%korektne.

Odesláno

Ja som ho dal preč asi pred mesiacom, ani to nie, momentále som autom na dovolenke v Splite a asi 300 km pred Splitom mi auto napísalo, chyba filtra pevných častíc, normálne som mal bobky, či mi to nedá do úsporného režimu. :myslim Keď som to bol dať upraviť, prišiel tam jeden borec, čo dokonca musel ísť do kopca na jednotke na spojke. Tomu inak smrdela spojka ;) Už som im písal, som zvedavý, čo odpíšu. Takže som na vážkach...

Odesláno
Původně zaslal: matejgigi

Ja som ho dal preč asi pred mesiacom, ani to nie, momentále som autom na dovolenke v Splite a asi 300 km pred Splitom mi auto napísalo, chyba filtra pevných častíc, normálne som mal bobky, či mi to nedá do úsporného režimu. :myslim Keď som to bol dať upraviť, prišiel tam jeden borec, čo dokonca musel ísť do kopca na jednotke na spojke. Tomu inak smrdela spojka ;) Už som im písal, som zvedavý, čo odpíšu. Takže som na vážkach...

Tvuj pripad je prave ten Siemens SID a je FAP odstraneni tkzv.nekorektne.Nekdo to pekne od...Musi se to delat trocha jinak.Mamten samy motor.Ale na druhou stranu,melo by to po par hodinach vypnuteho motoru zhasnout.Co??

Odesláno
Původně zaslal: Judes

Ja nemám FAP takže neviem aké to je ho mať ale každý sa naň sťažuje, ale ak ho chceš mať aj naďalej tak určite doplniť aditivum.

PS: Pri tom počte kilometrov bude už asi zrelý na výmenu.

[upravil dne 8/8/10 Judes]

mě se líbí že 120 000 km je pokaždé jinak v mílích...kde soudruzi z francie chybu při přepočtu? :myslim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...