Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: dzana.m

muže bejt takže zmena sraz 14 u lídlu ve ve 13 h. a neříkejte chlapi že nezustanete na noc bude sranda ja neco vymyslí pro zabavu jak pro drahé polovičky tak pro nás:super

No jestli něco vymyslíš i pro drahé polovičky, tak to bych mohl ukecat i tu svou a přijet (s ní) taky:D:super

[upravil dne 30/7/10 Smudla_22]

Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

No tak jestli i ty dojedeš tak to už sakra přijet musim:papa:super

Ale Pandou! :bacha Nemáš modrou jako já, že nééé :D:D

Odesláno
Původně zaslal: minimaxa

Původně zaslal: Radek Hurvajz

No tak jestli i ty dojedeš tak to už sakra přijet musim:papa:super

Ale Pandou! :bacha Nemáš modrou jako já, že nééé :D:D

Pokud bych měl Pandu u sebe tak budu ve službě, to bych nemohl přijet vubec. Takže bez Pandy, a mam Oranžovou metlu:aut
Odesláno

hmmm, ale modrá je dobrá, a máš hezkou RZ, já mám 3H47774 :D že by společný známý na registru :myslim:D

Odesláno

jo pohoda nic se nedeje

kemp se menuje sejfi u trutnova

a pro drahé polovičky neco vymyslím ta moje jede taky ještě teda nevým co ale na neco určitě příjdu :D:D:D

[upravil dne 31/7/10 dzana.m]

Odesláno

to je Retropark Sejfy?jestli jo tak pěkný;) příjedu na dýl,vezmu paní bude řidit,abych si mohl s Vámi dát pivko:papa,ale zas přijedeme jen jedním autem:fnuk,jednoho Lvíčka budem muset nechat doma.....

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...