Charlie 1 Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 jak se jmenuje ten kemp kde to bude? Citovat
Smudla_22 Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 Původně zaslal: dzana.m muže bejt takže zmena sraz 14 u lídlu ve ve 13 h. a neříkejte chlapi že nezustanete na noc bude sranda ja neco vymyslí pro zabavu jak pro drahé polovičky tak pro nás:super No jestli něco vymyslíš i pro drahé polovičky, tak to bych mohl ukecat i tu svou a přijet (s ní) taky:D:super [upravil dne 30/7/10 Smudla_22] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 Sakra chlapi vy mě lákáte, si snad vezmu nějaký volno jestli mi ho ovšem dají Citovat
Stifler Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 Radku - to je spásnej nápad. určitě tě tam Džáňa moc rád uvítá (\"uvýtá\") Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 No napad je to sice dobrej, ale jsem v praci od května letošniho roku, tak nevim, moc si nemužu vymejšlet. Citovat
ozzy56 Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 :)proboha přepište ty miny v názvu,nebo to vlákno vybuchne Citovat
Stifler Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 Radku, kdo nic nezkusí, tak sice nic nezkazí, ale ničeho nedosáhne. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 Původně zaslal: ozzy56 :)proboha přepište ty miny v názvu,nebo to vlákno vybuchne No jo, opraveno, ale to už tak nějak k Džaňovi patří, sis ještě nezvyknul? Citovat
Guest minimaxa Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 še bich taki přyjel na kuz řečy Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 No tak jestli i ty dojedeš tak to už sakra přijet musim:papa:super Citovat
Péťa Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 Původně zaslal: Peta Když to půjde, přijedu na scooteru. Hlavně, abych nenajel na nějakou tu minu Teď jste úplně zlikvidovali můj příspěvek Citovat
Guest minimaxa Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 Původně zaslal: Radek Hurvajz No tak jestli i ty dojedeš tak to už sakra přijet musim:papa:super Ale Pandou! Nemáš modrou jako já, že nééé :D Citovat
Guest minimaxa Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 no no Peto, aby jsi se \"nepoMINUL\" co furt s těma minama máte Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 Původně zaslal: minimaxa Původně zaslal: Radek Hurvajz No tak jestli i ty dojedeš tak to už sakra přijet musim:papa:super Ale Pandou! Nemáš modrou jako já, že nééé :D Pokud bych měl Pandu u sebe tak budu ve službě, to bych nemohl přijet vubec. Takže bez Pandy, a mam Oranžovou metlu:aut Citovat
Guest minimaxa Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 hmmm, ale modrá je dobrá, a máš hezkou RZ, já mám 3H47774 že by společný známý na registru Citovat
Guest minimaxa Odesláno 30. červenec 2010 Odesláno 30. červenec 2010 džáňo soráč my už dáme pokoj Citovat
dzana.m Odesláno 31. červenec 2010 Autor Odesláno 31. červenec 2010 jo pohoda nic se nedeje kemp se menuje sejfi u trutnova a pro drahé polovičky neco vymyslím ta moje jede taky ještě teda nevým co ale na neco určitě příjdu :D:D [upravil dne 31/7/10 dzana.m] Citovat
Charlie 1 Odesláno 31. červenec 2010 Odesláno 31. červenec 2010 to je Retropark Sejfy?jestli jo tak pěkný příjedu na dýl,vezmu paní bude řidit,abych si mohl s Vámi dát pivko:papa,ale zas přijedeme jen jedním autem:fnuk,jednoho Lvíčka budem muset nechat doma..... Citovat
dzana.m Odesláno 31. červenec 2010 Autor Odesláno 31. červenec 2010 jo jo to je ono mužem hodit i koupačku když bude pekně tak plavky sebou:D:D:D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 1. srpen 2010 Odesláno 1. srpen 2010 Tak jsem si prohodil službu. Takže se na vás pojedu podívat, bando jedna:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.