MilanF1 Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 koblih: jsem to asi napsal blbě ... já ji mám prázdnou (prostě nechladí). Takže ji asi nechám naplnit na ty tři měsíce s kontrastní látkou, budu vědět, kde je chyba a po sezoně to nechám udělat. Ted se mi to moc dělat nechce, není to zadarmo. Včera jsem kupoval horní uložení SKF a jsem o 888 Kč lehčí a ještě ho tam musím dát. Ale na druhou stranu, desetiletý auto s 240tkm na to má nárok. Tak to je OK, že ta spotřeba není o tolik vyšší, já mám však manuální klimu. Nevím, jak je to u té automatické ... aby neběžela pořád? ... když je automatická. Citovat
koblih69 Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 Klasickou si zapínáš jen když je vopravdu horko Automatickou máš furt, takže je spotřeba větší - aspoň u mě ( ale nepatrně ). Citovat
rypak Odesláno 11. červen 2010 Autor Odesláno 11. červen 2010 díky moc za rady behem vikendu nebo pristiho tydne to zajdu vyresit necham to naplni nejakou směsí co je videt pod uve brylemi a necham opravit mam na toho znameho takze uvidim co a jak a dam vam vedet cem jsem mel problem aby jste se meli čim třeba inspirovat a hledat treba jinak opravdu diky moc za rady Citovat
winco Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 mám takuto klimu dvojzonova automaticka klima Citovat
koblih69 Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 S tímhle nemám zkušenost - ve firemní 607 se chovala dvouzónová klima podobně - občas nepřepínala směry, občas z toho lezl ledovej vzduch střídanej s horkým po pár vteřinách ... pomohlo přehrání FW RJ klimy - údajně tam byl nějaký SW problém ... nicméně s ohledem na schopnosti tohoto koncesionáře dost silně pochybuju, že věděli co dělají a že jejich počínání ovlivnilo výsledek víc než náhoda nebo třeba reset komfortní ŘJ Citovat
winco Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 nom ja enviem presne čo všetko mi nejde ale na 100% viem že na tom nejde regulovať intenzitu fukania (nefuka vobec) ale ked som auto kupoval tak funugovalo všetko v pohode posralo sa to až pred par dňami Citovat
BoneDaddy Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 Je možné aby se kompletní náplň klimatizace ztratila za jeden den přes špatně těsnící kroužky (nechali staré) ve spoji mezi výparníkem a trubkou klima? Citovat
maximum Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 no myslim, ze cez spoj to unikne najrychlejsie.. takze podla man je to viac ako realne... ak sa niektory spoj rozpojuje a je tam tesnenie, tak hned davat nove... Citovat
ozzy56 Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 ano,chladivo uteče i dříve, jen nechápu,že nechali staré O kroužky:( Citovat
BoneDaddy Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 Původně zaslal: ozzy56 ano,chladivo uteče i dříve, jen nechápu,že nechali staré O kroužky:( Právě že tahle varianta by mě v životě nenapadla. A kam se ztratilo když v něm byla barva? Nikde není ani kapka barvy. Ani v té \"průchodce\", ani na trubce klimatizace. Citovat
maximum Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 hm.. no mozno to unika smerom k vyparniku a nie je vidiet... alebo snad najhorsia varianta je unik cez vyparnik Citovat
ozzy56 Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 ano,nepíšu,že chladivo uteklo tím spojem trubek pod kapotou na přední stěně...,jen se divím,že tam nedali nové kroužky,když si uvědomím,co je to za drbačka vyměnit ty trubky (myslím,že jsi něco takového v jiném vlákně psal) Citovat
BoneDaddy Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 Původně zaslal: ozzy56 ano,nepíšu,že chladivo uteklo tím spojem trubek pod kapotou na přední stěně...,jen se divím,že tam nedali nové kroužky,když si uvědomím,co je to za drbačka vyměnit ty trubky (myslím,že jsi něco takového v jiném vlákně psal) Jasný, pochopil jsem tě napoprvé, jen jsem vypsal pár možností kde bych hledal to barvivo a kde jsem byl neúspěšný. Máš pravdu ozzy: na trubce jsem měl trhlinu, tak vyjmuli komplet trubku (muselo ven půl příslušenství v motoru) a zavařili ji, pak pouze vrátili zpět. A vypadá to, že se starým těsněním. Takže teď znovu. Citovat
rypak Odesláno 21. červen 2010 Autor Odesláno 21. červen 2010 takže už vim proč mi utikalo chladivo radiator pod palubovkou je asi praskly nic jineho neni mozne bo vsecko je v naprostym poradku tak bych se chtel zeptat kolik takovy radiator stojina peugeota 307sw rok.2005 HDI 100kw a nejaky obraze jak ten radiator vypypada diky moc Citovat
maximum Odesláno 21. červen 2010 Odesláno 21. červen 2010 daj VIN, pozriem v SB edit. natukal som tvoj motor v autokelly, tu mas link http://www.autokelly.cz/#PATH=3761801;1088;941919;892627;951308;1410961;2627043|CT=4|PCT=16|CUR=0|PGS=20|PT=0|PVT=1|SHT=0|SD=0|ST=0| kazdopadne by som si to dal najprv zistit ultrazvukom, ci to ozaj unika cez vyparnik, aby si nemusel zbytocne davat dole palubovku, co je pri vymene vyparnika nevyhnutne [upravil dne 21.6.2010 maximum] Citovat
rypak Odesláno 22. červen 2010 Autor Odesláno 22. červen 2010 ultrazvukem kurde to ani nevim jak vypada a kde to delaj Citovat
ozzy56 Odesláno 22. červen 2010 Odesláno 22. červen 2010 myslím,že by to měli zvládnout všude, kde mají pobočku Valeo klimaservis...(myslím místo,kde je únik chladiva) Citovat
BoneDaddy Odesláno 24. červen 2010 Odesláno 24. červen 2010 Tak pokračování mého příběhu s klimou. Dnes jsem auto odvezl tam, kde mi opravovali trubku klimatizace. Přišel majitel, ukázal jsem na průchodku do kabiny kde jsem viděl zelenou barvu. Řekl mi, že tam jsou zmíněné O kroužky a že je asi neměnili posledně. Dnes to rozděláme a kroužky vyměníme. Ok, auto jsem tam nechal. Odpoledne telefon, auto je hotovo, O kroužky jsme vyměnili ale za nějaké replikové (originál nemáme (vyznělo to tak, že to nemusí vydržet)), naplnili jsme to, auto dvě hodiny běželo s klimou a ani trochu ztráta. Máte to zadarmo, byla to naše chyba. Auto jsem si večer při cestě z práce vyzvedl, nadšený. Při nastartování se pustila AUTO klima, chladilo to parádně. Po cestě domů nebyla klimatizace potřeba, vypnul jsem ji. Dojel jsem domů, zcela bez problémů, auto zaparkoval, došel nahoru a slyším strašně štěkat našeho psa. Dojdu dolů, někde z auta syčí. Jdu ke kolu, vychází to tam odtud. Naštvaný, že po problému s klimou teď zase kolo. Kolo vypadá O.K.. Otevřu kapotu, motor zezadu kompletně zelený, z průchodky stříká barvivo, auto uvnitř plné mlhy. No jasně, klimatizace zase prázdná. Dnes to vydrželo 4 hodiny. Super. Otázka zní: může na to mít vliv, že oni to testují při volnoběhu a mě to udělá vždy po jízdě? Jak tam ty kroužky drží, jak je to usazené do sebe? Jak to pojistit proti vyskočení? Mohou mít vliv ty O kroužky? Mám si je radši koupit v Peugeotu a dovézt je tam? Beztak je určitě vyrábí jedna firma. Zítra ráno zavolám do servisu a uvidíme jaké to bude mít pokračování. Citovat
h4wk3y Odesláno 24. červen 2010 Odesláno 24. červen 2010 no tak to potes, koukam, ze taky porad resis klimu.. prosim te, co stoji nejaka bezna kontrola a naplneni klimy? budu ji mit asi uplne prazdnou...? Dik Citovat
maximum Odesláno 24. červen 2010 Odesláno 24. červen 2010 urcite kup tie O kruzky v peugeote, na klimu, resp. na okruh, kde je velky tlak, ti nebudu stacit obycajne gumove O kruzky. V Peugeote je za tie kruzky palka.. tiez som kupoval dve za 5 €. A podla mna ma na to vplyv aj to, ze to testuju iba na volnobehu, pri jazde, teda pri zvysenych otackach ma aj kompresor vyssi vykon... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.