Guest dreamtalks Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 pekne Coupe. Interier jak novy. Jinak \"jizvy\" od kaminku jsou videt na kazde barve, bohuzel Citovat
Grlik Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 velmi pěkné auto, hlavně intoš bych bral všemi 10ti planuješ nějaké vylepšení? Citovat
BrankoKK Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 kamo, zvnutra, pod kapotou aj zvonka to mas naprosto paradne!:super:potlesk:potlesk:o:o Citovat
Qcko Odesláno 11. červen 2010 Odesláno 11. červen 2010 Tak interier je totalna nadhera, moc pekna kombinacia s ciernym autom:mrk Citovat
Sion Odesláno 11. červen 2010 Autor Odesláno 11. červen 2010 Grlik: upravy zatim necham odlezet. ono snad ani neni co upravovat jediny co chci letos o dovoleny udelat tak nastrikat brzdiče. A všem děkuju za takove lichotky... Citovat
BrankoKK Odesláno 12. červen 2010 Odesláno 12. červen 2010 keby si to nahodou chcel znizovat, tak asi o 3 tyzdne budem mat na predaj pruziny na znizenie 40/40, to autu len prospeje... Citovat
Sion Odesláno 12. červen 2010 Autor Odesláno 12. červen 2010 To by nebylo spatny, ale kdyz ja ted zrovna fakt nemam prachy navic mě bude trvat jeste rok a pul než to cely auto zaplatim a pak budu moct myslet na upravy. ale diky za nabídku Citovat
chechet Odesláno 12. červen 2010 Odesláno 12. červen 2010 krasné Coupé, skvela volba po vsech strankach! kolik jsi za nej dal? ...ja zrovna dnes voskoval a predni naraznik mam taky dobity od kaminku. to uz je holt jeho udel... Citovat
Sion Odesláno 12. červen 2010 Autor Odesláno 12. červen 2010 chechet: diky.. možna je to hodne co jsem za nej dal, cena v nemecku byla 7000 euro (cca 180.000,-) a doprava s prihlasenim a vsim aby bylo moje a mohl jezdit dalsich 15tisic. Jenze ja jak ho videl v tom inzeratu a po tech 3 mesicich hledani jsem do nej šel. laska na prvni pohled [upravil dne 12/6/10 Sion] Citovat
chechet Odesláno 13. červen 2010 Odesláno 13. červen 2010 Původně zaslal: Sion chechet: diky.. možna je to hodne co jsem za nej dal, cena v nemecku byla 7000 euro (cca 180.000,-) a doprava s prihlasenim a vsim aby bylo moje a mohl jezdit dalsich 15tisic. Jenze ja jak ho videl v tom inzeratu a po tech 3 mesicich hledani jsem do nej šel. laska na prvni pohled [upravil dne 12/6/10 Sion] myslim, ze dobra cena. ja dal taky 7 tisic ecek a naklady s dovozem jsem mel taky temer stejne. Citovat
Sion Odesláno 13. červen 2010 Autor Odesláno 13. červen 2010 Tak ty mas novejsi, silnejsi a jeste lepsi vybavu .. a hlavne originalni kombinaci barev Citovat
rootsky Odesláno 13. červen 2010 Odesláno 13. červen 2010 Moc pěkné ...Tyhla peníze dáš do coupe vždycky (i víc:D), když ho chceš mít v A stavu. Čím víc ušetříš na kupní ceně, tím víc dáš do oprav. Takže cena je v pohodě... Citovat
Sion Odesláno 20. červen 2010 Autor Odesláno 20. červen 2010 Tak jsem se rozhodl ze Blackie dostane XENONy koukal jsem na ceny a zjistil, že to není tak hrozné. Mám jedny vybraný na eBay , takže až to dám do kupy, něco tu o nich napíšu. [upravil dne 20/6/10 Sion] [upravil dne 20/6/10 Sion] Citovat
Grlik Odesláno 21. červen 2010 Odesláno 21. červen 2010 No ale dej pozor ta dírav té čočce z druhé strany je celkem mala už jsem se na tom jednou skončil. Citovat
Sion Odesláno 21. červen 2010 Autor Odesláno 21. červen 2010 myšliš ze se tam ta xenonová výbojka nevleze?? a na délku nebo průměr té výbojky? to by byl prů... [upravil dne 21/6/10 Sion] Citovat
Grlik Odesláno 21. červen 2010 Odesláno 21. červen 2010 No na pruměr délku jsem ještě neskoušel ale je to tam velice malé předem se na to podivej Citovat
Dave_k Odesláno 21. červen 2010 Odesláno 21. červen 2010 Já tam xenony dostal bez větších problémů. Chce to mít hadí ruce a šnečí oči. Je tam hlavně drbačka s tím jistícím drátem, kterej kvůli kabelům od xenonu musíš sundat a pak jej zpátky navlíknout. A doporučuju ty \"slim\" balasty co máš vybraný. Lépe se pro ně hledá místo. [upravil dne 21/6/10 Dave_k] Citovat
Sion Odesláno 21. červen 2010 Autor Odesláno 21. červen 2010 trochu si me uklidnil Dejve ... jen teda me prekvapilo i to sundani dratku. ale nejak to vykutim, kdyby to nepasovalo tak myslim ze bych je lehce prodal. aukro to jisti ... Hledal jsem jenom SLIM. jeste mam trochu strach aby nerusili radio nebo nebyl probllem s elektrikou ale doufam ze ne. Citovat
Dave_k Odesláno 21. červen 2010 Odesláno 21. červen 2010 Mám je už přes rok a půl viz. a spokojenost. Jen jsem je raději na technickou vyndal. Občas při rozsvícení vlítne jakoby do rádia takový lupnutí (asi start balastů), ale to je chvilkový a občasný. P.S. víc jak 6000k tam asi nemá cenu dávat. Origo jsou 4300k. Když už to jde moc do modra či fialova je to za určitejch podmínek dost nepříjemný světlo pro protijedoucí a i už toho taky moc neuvidíš. [upravil dne 21/6/10 Dave_k] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.