Jump to content

budiky s 2.0 litra B na 1.8 benzin 406?

punisher3
 Share

Recommended Posts

neni problem, otackomer fungovat bude a bude ukazovat spravne. pokud jde o stejnou modelovou radu (r.v.95-4/99 a pak 4/99-01 a 01-05) je to bez problemu zamenitelne mezi sedan/coupe/kombi , vzdy je treba sehnat budiky, ktere maji zezadu stejne pripojovaci konektory, tedy nejstarsi verze zluty a modry, prostredni bily a cerny tusim, a ta nejnovejsi ma pak uz jen jeden cerny konektor

jedna se o stary model, tam neni zadny problem, vsechno bude fungovat jak ma, overeno. Stav pocitadla kilometru se ovsem prenese z toho darcovskeho auta, je ulozen v pameti budiku

[upravil dne 14/5/10 Ferry]

noo tak to je teda super...dobre vedet ze mas takeho mazlika ako ja :) si spokojny? ja maximalne len mi olej papkaa....ale ze vraj tesnenia na ventiloch tak to pojdem dat spravit a uvidime... .co ukazuje ten ukazocatel uplne nalavo???nevieme nato prist???bude to ukazovat aj mne?

jj jsem spokojenej, mam uz na tom nalitano kolem 360tis km a zatim zadny extra problem.

ta spotreba oleje bude nejspis tema guferama ventilu, ja mel ztvrdly gufero na klice u setrvacniku, ale to pak olej kapal pod autem, taky uz pak ke konci nez jsem to nechal vymenit hodne rychle mizel a musel jsem dolivat.

Jinak ten budik vlevo by mel ukazovat hladinu oleje a v jeste lepsi verzi budiku taky teplotu oleje, u 1.8 motoru ale neni v priprave ani jedno z tech dvou cidel pro tyhle hodnoty (daji se sice dokoupit, ale vyjdou docela draho) takze u me neukazuje nic (mam v planu predelat ho na ukazatel mnozstvi LPG v nadrzi)