elton Odesláno 25. listopad 2012 Odesláno 25. listopad 2012 Jenže jsem psal, že při garančce měním všechny filtry a ne jenom olejovej a navíc se nechali převážit i kola. Proto to nemůže vyjít do 2 tisíc. Jinak, taťka to dokáže:aut:D Citovat
Pe.Tr Odesláno 25. listopad 2012 Odesláno 25. listopad 2012 eltone věřím že tobě mění i filtr oken , filtr volantu , filtr v sedačce.... Citovat
martinecondrej Odesláno 26. listopad 2012 Odesláno 26. listopad 2012 jo taky bych jezdil do neznačkového servisu, ale co když se pak objeví problém a je potřeba něco reklamovat? Já vím, že by to nemělo vadit, ale musíte pak dokázat, že neznačkový servis nic nezanedbal. Mě zatím v záruce vyměněna spojka, dvouhmota, poloosa, vstřikovač, silentbloky asi všechny, mřížky v nárazníku. Čeká mě ještě nejspíš výměna head-up displeje, tlačítko nast. displeje a kdoví co ještě v souvislosti s vibracemi motoru (řeší to prý v německu) Teď jezdím náhradní 5008 zdarma. Kdybych od začátku nejezdil do aut. servisu (zatím 2x prohlídka 5000KM a 20000KM) tak nevím jak bych pochodil s reklamací. [upravil dne 5/12/12 09:28 od martinecondrej] [upravil dne 5/12/12 09:29 od martinecondrej] Citovat
Cinicman Odesláno 26. listopad 2012 Odesláno 26. listopad 2012 eltone věřím že tobě mění i filtr oken , filtr volantu , filtr v sedačce.... 5008ma má aj tzv. prdový filter??? To som netušil... :D:D Citovat
Pacho69 Odesláno 26. listopad 2012 Odesláno 26. listopad 2012 no jestli elton mění olejovej, palivovej, vzduchovej i kabinovej filtr, tak mu za ty 2tisíce už nezbyde ani na ten olej... Pe.Tr: Filtr volantu je řídič, to elton mění jen nerad:D:cool: prdovej filtr je přenosnej... [upravil dne 26.11.2012 11:48 od Pacho69] Citovat
taťulda Odesláno 26. listopad 2012 Odesláno 26. listopad 2012 Jenže jsem psal, že při garančce měním všechny filtry a ne jenom olejovej a navíc se nechali převážit i kola. Proto to nemůže vyjít do 2 tisíc. Jinak, taťka to dokáže:aut:D To si piš, že taťulda to dokáže Obzvlášť, když olej mám doma ještě ze starých zásob Dříve jsem měl Mondeo a tam byl motor 2.0 TDCI původem od PSA. A měl taky specifikaci SAE 5W-30, takže stejný použiju i do 1.6 HDi. No a ty filtry i s výměnou musím do 2 tisíc dostat... Citovat
Pacho69 Odesláno 27. listopad 2012 Odesláno 27. listopad 2012 Tedy, taťuldo, to že máš zásoby neznamená, žes je nemusel nakoupit... na na nákladech výměny to celkem nic nemění... Citovat
Martinsk Odesláno 20. prosinec 2012 Odesláno 20. prosinec 2012 To je pekné. Pred mojou firmou parkuje len táto ... Citovat
Pacho69 Odesláno 21. prosinec 2012 Odesláno 21. prosinec 2012 Martinsk: Ta barva je taková neidentifikovatelná Citovat
Pacho69 Odesláno 21. prosinec 2012 Odesláno 21. prosinec 2012 Novinka v nabídce, \"dirty pearl\" či \"sale perle\" Citovat
Martinsk Odesláno 21. prosinec 2012 Odesláno 21. prosinec 2012 Teraz umývať nebudem, mrzne. A aj tak by dlho čisté nevydržalo. ... Citovat
Vatsug Odesláno 24. prosinec 2012 Odesláno 24. prosinec 2012 Všem návštěvníkům tohoto fóra přeji klidné prožití vánočních svátků, hodně zdraví a do nového roku mnoho najetých kilometrů bez nehod a potíží se svým plechovým miláčkem.:papa:papa Citovat
Martinsk Odesláno 29. prosinec 2012 Odesláno 29. prosinec 2012 Dnes som konečne umyl auto. Som zvedavý ako dlho bude čisté. To biele sa nejako moc špiní ... Citovat
elton Odesláno 29. prosinec 2012 Odesláno 29. prosinec 2012 Máš mít auto šedé jako mám já a špína nejde poznat:aut:aut:aut Citovat
elton Odesláno 29. prosinec 2012 Odesláno 29. prosinec 2012 Mě taky, ale nbudu pořád lítat do myčky. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.