Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

zdravim všechny,chci se podělit se zkušeností s průměrnou spotřebou,sám jsem tomu nevěřil 6,5L na 100km,je pravda,že jsem válel po dálnici ale 120Km/h-130Km/h hlavu mi to nebere,měnil jsem svíčky,palivový filtr a že by to udělalo tohle,normálně jsem měl kolem 8L na 100km.valil jsem z Brna do Německa,tedy stále po dálnici asi 850km,něco málo se ještě najezdilo po německu a na plnou nádrž 65L jsem ujel cca 990Km,což je dobré

Odesláno

Podívej se do mý statistiky tankování po kliknutí na benzínovou pumpu a uvidíš, co 1.8 16V umí. :papa Je to sice jenom sedan, ale i tak. Jel to místní macik.83. :D Taky to dodnes nechápu, 5.63 na sto....

[upravil dne 21/4/10 enikybeniky]

Odesláno

Ked som mal este sedan s tymto motorom tak som cestu do UK a spat spravil s priemerkou 5,8 l/100km ;)

Po dialnici samozrejme vacsinou a tak do 130 km/h

Odesláno

Myslím, že normálka. Teď když jezdím jen do práce, tak mám spotřebu kolem 7,3. Takže pokud se s tím jezdí jen po dálnici a rozumně, tak to musí jít určitě min o litr dolů ;)

Odesláno

ja po dalnici do Italie 8.3l/100 LPG, coz odpovida kolem 7l benzinu, v Cechach se k tomu ale malokdy priblizim :)

Odesláno

Ferry, když ty na to moc tlačíš. Pořád si tam dáváš lepší a lepší brzdy, a proto jezdíš rychlejc, abys je mohl testovat :D

Odesláno

to teda nevim..benzin hrozne zere kdyz jedete 120 nebo 130km/h at je tam jakykoli motor...s benzinem tak okolo stovky a muzete mit spotrebu treba 5,7L pak uz je tam velikej rozdil.......vlastni zkusenost a zkusenost vsech okolo.i autotesty to tvrdi

Odesláno

jj, nebot odpor bohuzel roste s druhou mocninou rychlosti ;) na 6.5l LPG/100 jsem se dostal jen jednou, kdyz jsem jel 130km trasu po silnici skoro bez provozu (takze jsem nikoho nebrzdil a ani nikdo nebrzdil me) a vicemene konstantni rychlosti 70kmh, ale v normalnim provozu to je nerealny jizdni styl

Odesláno

čakom:počítač nemám,ale tak jsem si to zpočítal v čechách jsem natankoval plnou, jel jsem do německa cca 990km, a pak jsem musel tankovat 65 L,tak 65L vydělím 9.9 a vyjde ti spotřeba,jen jsem překvapen,co udělají nov svíčky a pal.filtr

Odesláno

Ty jo, jakej černoch vás při jízdě tlačí? :aut

Tyhle čísla jsou pro mě z říše snů.

Moje poslední tankování rovných 10l/100km.

Hodte radši vaši nejvyšší průměrnou. :D

Odesláno

tak nejvyssi jsem mel neco kolem 14l pri prumerny rychlosti 180kmh ;) (400 km po nemeckych dalnicich na tempomat)

Guest servisman
Odesláno

jezdím jak potřebuji pokud člověk jezdí jen po městě je tam okolo 9,5 l ale mohu říci že byl jsem u rodičů a jela dcera/moc s tím autem nejezdí má felicii/ a měla průměrnou spotřebu 7,2-7,5 a to jsme jeli okolo 140-160 po dálnici .

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...