Andreww Odesláno 9. květen 2010 Odesláno 9. květen 2010 Takže finální podoba s použitím hammeritu. Vypadá to slušně, ale za mě už nikdy více. Měl jsem to celé rozebrané, očištěné, odmaštěné a stejně to špatně krylo. Jinak přechod z plných na ventilované Citovat
omegascream Odesláno 9. květen 2010 Odesláno 9. květen 2010 Tak ten Alkyton kryje úplne parádne (hustý, nerozriedený) a neostávajú ani ťahy štetcom. Ale ani toto nie je také zlé. To je jedna vrstva? Citovat
Andreww Odesláno 9. květen 2010 Odesláno 9. květen 2010 Jsou to dvě vrstvy. Ten Hammerite je taky hustý a nerozředěný, ale prostě to špatně kryje. Na fotce už je to zase trochu upatlané a už jsem neměl nervy na to, se s tím čistit. Hlavně, že mám nové brzdy, barva ať si sleze:D [upravil dne 9/5/10 Andreww] Citovat
pdcustoms Odesláno 13. květen 2010 Odesláno 13. květen 2010 ja davam akurat zltu auto je tiez cervene Citovat
rootsky Odesláno 14. květen 2010 Odesláno 14. květen 2010 Alkyton zrovna smývám, je to dobré tak na podvozek, ale ne na brzdiče. Na litině (Ate) mi to drží perfektně, ale na hliníkové slitině (Brembo) i po přípravě tou jejich penetrací hnus. To že to neodolává vyšším teplotám je jako bonus. \"Gumo\" povrch mne také nebere. Neodolává ani krátkodobě brzdovce. Příprava povrchu (mimo odrezovač) úplně stejná jako pro nějakou vhodnější barvu. Jediná výhoda je že natřu a jdu. Obecně to žádný zázrak není. Pro hračičku jako sem já, který nepotřebuje natřít a jet a chce to \"mít udělané pořádně\", to byl krok vedle... Citovat
omegascream Odesláno 14. květen 2010 Odesláno 14. květen 2010 rootsky: na 307-čke nemám Brembá, takže drží perfektne a gumový povrch nehrozí Citovat
koblih69 Odesláno 15. květen 2010 Odesláno 15. květen 2010 Hammerite a naprostá spokojenost. [upravil dne 15/5/10 koblih69] Citovat
sliki Odesláno 16. květen 2010 Odesláno 16. květen 2010 na 406tce, zadek [upravil dne 16/5/10 sliki] Citovat
sliki Odesláno 17. květen 2010 Odesláno 17. květen 2010 jj neni, k tmavě modrej karoserii na 406 se hodí a k tej zlatej tzv. sahara metalíze na octávii se taky hodí Citovat
Guest joda406 Odesláno 17. květen 2010 Odesláno 17. květen 2010 tak ja jsem volil cervenou od alkytonu:papa Citovat
Vítek1 Odesláno 16. říjen 2011 Odesláno 16. říjen 2011 trosku to ozivim natirate i plochu mezi bubnem a kolem? ja jsem to v lete nenatrel protoze jsem se bal aby se me nelepili kola k bubnu! Premyslim ted kdyz budu prezouvat tak to natrit ale bude stacit asi 7 hodin schnuti alkytonu? nebo to nemam delat vubec? Citovat
Benžík Odesláno 16. říjen 2011 Odesláno 16. říjen 2011 Ne, to nenatírej, akorát tam budeš mít nerovnosti a pak ti bude házet kolo. To akorát ojedu lehce smirkem nebo drátěnym kartáčem a naolejuju. [upravil dne 16/10/11 12:29 od Benžík] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.