Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diagnostika lexia


richmond

Recommended Posts

Tak uz je to nainstalovane ,velka vdaka patri Baffymu bolo to nekorektne odinstalovane (diabox)tak to docista zmagorilo , musel sa davat sa novy windous7 a kedze v tom niesom moc zbehly tak ma cez cet navigoval a kopu roboty urobil aj sam na dialku cez team wiever (viacmenej urobil skoro vsetko sam :D ),takze este raz velka vdaka :super  ,zajtra to odtestujem na aute

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj , protože sám jsem občas potřeboval pomoci a vždy se díkybohu někdo ochotnej našel tak pomoc i nabídnu. Mám diagnostiku Lexia takže pokud by někdo potřeboval a dojede si po domluvě na Prahu 13 tak bych mu jeho Peugeota (Citroena) napíchl. (Kabel Lexia 3 FW typ C a diagbox 7.57)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nezkoušel jste někdo propojit diagnostiku na tablet s Windows,  fungovalo by to ?

Přítelkyně chce tablet a já potřebuji notebook na diagnostiku tak bych zabil dvě mouchy jednou ranou :D

 

 

Mám v merku tenhle a pustil bych na tom virtualbox s Win 7

 

https://www.xiaomiforsale.com/cs/tablets/295-mipad-2-64gb-win.html#/velikost_pameti-64gb/typ_site-wifi/barva-zlata

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute, mam tuto diagnostiku : http://www.aliexpress.com/snapshot/7303296265.html?orderId=72687098072338 , pripojenu na notebooku s Windows 8, cez VirtualBox tam mam hodene XPcko na ktorom mam nainstalovany Peugeot Planet. Problem je, ze sa mi na mojej 406ke nechce pripojit skoro k ziadnej jednotke, napise mi ze Pocitac neodpovedel - vid foto. Je to tym ze som kupil lacny kabel, alebo moze byt chyba aj v softveri? Pri kazdom pokuse o spojenie s nejakou jednotkou to v diagnostike cvakne, no po cca 15-20 sekundach vypise ze pocitac neodpovedel a ide na dalsiu jednotku. Stoji za pokus nainstalovat Diagbox miesto pp2000?

post-20251-0-13820300-1460664696_thumb.j

Upraveno uživatelem 573v0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zapalovanie zapinas az ked ta vyzve PP 2000? toto mi tiez robilo zlo  ze sa nespojilo s rj motora ked som mal zapalovanie zapnute skor a potom neskor  tabulku s poziadavkou zapnut zapalovanie som len odklikol

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spravil som to tak jak si pisal, pockal som kym ma vyzve a az potom som dal kluc do druhej polohy a prekvapivo, celkovy test fungoval :D nacitalo mi zavady, zacal som si ich preserst, najprv som pozrel pristrojovku, potom airbagy a ked som chcel pozriet autoradio, napisalo mi ze mam skontrolovat ci mam pripojeny kabel a zapnute zapalovanie a dalej ma nepustilo :/ ked som dal test opakovat, uz mi zas len vypisovalo Pocitac neodpovedel. Tak som vsetko odpojil, vypol program a zacal som nanovo lenze uz ma dalsi krst nepripojilo. Obcas mi nacitalo v tom lavom paneli aspom VINko, obcas ani to nie ale kazdopadne uz som sa odvtedy na ziadnu jednotku nepripojil :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rob to tak ze vzdy ked ta pp 2000 vyzve zapnut zapalovanie(je jedno pri ktorom kroku a ako daleko uz si)  a ty ho uz mas zapnute tak ho vypni a znova zapni ,lexia to takto vypisuje (najprv vypni potom zapni) ale pp 2000 nie ten ti napise zapni zapalovanie a skontroluj pripojenie kabla

vies kolko som sa stym natrapil nez m to doslo  :) raz to islo raz to neslo no horor ,tie cinske dia maju proste svoje muchy

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

   :) raz to islo raz to neslo no horor ,tie cinske dia maju proste svoje muchy

 

Toto si dokonale popisal moj dnesny den :D Dokopy som to skusal asi 30x, ale nakoniec sa mi podarilo nacitat chyby a vliezt do BSI, kde som si aktivoval denne svietenie a chcel som si deaktivovat do otravne piskanie ked mam kluc v zapalovani a otvorim dvere, no to som nikde nenasiel :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

573v0 : když jsi si koupil levnou a ne plně osazenou verzi podle fotek co jsi sem daval z odkazu tak se nemáš čemu divit, že to občas jde a občas ne.. :)

V číně platí to, že je několiv verzí a hodně se to liší funkčností a hlavně cenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Popravde som nemal moc velke ocakavania, povedal som si ze to za tu cenu skusim a ak to nepojde tak to pustim dalej :D Ale v konecnom dosledku som celkom spokojny, este sa s tym par krat pohram a snad pridem na nejake figle jak pri tom nezabit cely den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...