MACI Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 Muzete mi prosim poradit, jak pridelat tlacitko centralu na klici? Vypadlo mi, nastesti jsem ho nasel, ale ted vidim ze po nacvaknuti tam moc nedrzi... Ilustracni foto, jedna se o to velke tlacitko. Premyslim ze bych ho po obvodu prilepil... Citovat
P607Olda Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 Dáváš ho tam správně? Má takový výstupek. Nové tlačítko stojí asi 180 Kč, ale jsou dva typy, možná máš to, co tam nepasuje. Citovat
MACI Odesláno 21. únor 2010 Autor Odesláno 21. únor 2010 Ja nevim, zadny vystupek tam nevidim. Co mam to auto tak 3/4 roku tam to tlacitko drzelo, nenapadlo me ze tam je jen tak nacvaknute.. Foto: Citovat
PETER ČECH Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 zdar MACI mne se to tlačitko uplne rozpadlo vzal som gumu na gumovani vyrezal sem ju do kulata aby tam mala vuli prolepil sem to lepici paskou a jak to funguje ako nove a mam to tak uz 2 roky a som spokojny Citovat
P607Olda Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 Ta fotka té gumičky není moc jasná. Gumička má mít takovou obrubu - sukýnku. Mně se zdá, že Tobě úplně upadla, proto Ti to vypadává. A na té obrubě je ten výstupek, aby se lev neotočil dokola. Případně dej fotku gumičky z profilu. PS: na klíčku je vidět, že ta obruba, co mám na mysli, je uvnitř klíčku, zůstala tam utržená. [upravil dne 21.2.2010 P607Olda] Citovat
MACI Odesláno 21. únor 2010 Autor Odesláno 21. únor 2010 Peter, ta gumicka je dobry napad Kdybych stratil to tlacitko uplne tak to tak udelam... Foto tlacitka z profilu myslis takto? Citovat
MACI Odesláno 21. únor 2010 Autor Odesláno 21. únor 2010 Aha, takze ta gumicka v klicku patri pridelat na tlacitko jo? Citovat
MACI Odesláno 21. únor 2010 Autor Odesláno 21. únor 2010 Aha, vyndano, je mi te ted jasne. Diky za pomoc. Ted to jen nejak slepit a nebo koupit nove tlacitko. Za 180 to neni tak hrozne. [upravil dne 21/2/10 MACI] Citovat
P607Olda Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 Je to utržené, za 180 si kup v Peugeotu novou. Ale pozor, při objednávání by měli chtít vědět VIN, jsou dva typy, které se liší nepatrně (napohled jsme nezjistili, čím), ale jsou nezáměnné. Citovat
Zbyňa1 Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 Dej pod tlačítko trošku silikonu, nechej do druhého dne zaschnout a bude to držet a taky pružit tak jak má... Citovat
MACI Odesláno 21. únor 2010 Autor Odesláno 21. únor 2010 Silikon je taky dobry napad Nejak tak to poresim... Citovat
Dave_k Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 Myslím, že na new model se tato membrána už nedělala sólo. Alespoň servicebox to nenabízí. Šlo to jen u old modelu. Citovat
Guest frenky64253 Odesláno 2. březen 2010 Odesláno 2. březen 2010 nemusis kupovat novu , staci ked si klucik rozoberies a tam najdes tu tkz. suknicku alebo plastovy kruzok. je to taka poistka ktora sa sa na suva od spodu na gum. tlacitko . potom sa len klucik zacvakne a hotovo.. Citovat
HonzaZ Odesláno 2. březen 2010 Odesláno 2. březen 2010 Kupoval jsem kdysi tuto gumovou membránu na dálku u 406 ale bez super zamykání. Pokud se nemýlím, tak to bylo na 605ku obj. č. 9926CA a cena 36,- Kč. Už se tu někdy dávno o tom psalo. Citovat
MACI Odesláno 2. březen 2010 Autor Odesláno 2. březen 2010 No ja tam tu \"suknicku\" prilepil sekundovym lepidlem a pojistil si to troskou lepici pasky zeshora, takze tlacitko mi nevypadne a lepici paska neni ani videt Citovat
kupák Odesláno 23. srpen 2010 Odesláno 23. srpen 2010 To tlačítko, co je v prvním příspěvku na obrázku je nový nebo starší model? Citovat
kupák Odesláno 28. srpen 2010 Odesláno 28. srpen 2010 Tak vyřešeno, koupil jsem tlačitko v Peu za 36,-- Kč, maličko ho říznul žiletkou a chodí to jak nové. Musím to sice maličko větší silou mačkat, ale pořád lepší, než novej klíč za 2.500,-- Citovat
HonzaZ Odesláno 28. srpen 2010 Odesláno 28. srpen 2010 Ano, nemá zespoda výstupek jako původní, proto se musí více mačkat. Citovat
Chepp Odesláno 28. srpen 2010 Odesláno 28. srpen 2010 to co je na obrazku se nevyrabi... jedine z polska.. budu onjednavat. [upravil dne 28/8/10 Chepp] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.