foxo Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 Ma uz nekdo neco takoveho? Ja sem si to musel dat robit na zakazku, ale bylo to zadarmo, pac frajerkin otec se tymito vecami zaobera Co vy na to? Citovat
Qcko Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 Ze ten lev vyzera ako mlada, taky chudy v pase ... ale inak je to pekny a originalny doplnok:potlesk Citovat
OK406 Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 To je pravé či pozlacené?? Jinak moc pěkné Citovat
nikol Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 jako snubak?To určitě potěší každou ženu Ale jinak je suprovej. Citovat
Mik.e Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 ženu 406 určitě kdyby se něco takového oficialně prodávalo, něco bych si koupil [upravil dne 19/2/10 Mik.e] Citovat
PETER ČECH Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 dobry napad fakt moc pekne 100 bodou:o Citovat
foxo Odesláno 19. únor 2010 Autor Odesláno 19. únor 2010 Qcko: je kriza, takze aj lev sa musi uskromnit OK406: Je to lestene stribro, len je to focene teraz vecer, a odraza sa ta zlta od svetla, tak ze to vyzera zlate nicol: snubak? Inac ten prsten je pro mne, v podstate od ní... po mojem malem nalehani, puvodne chcela vygravirovat M+N (Maros + Nikola) Citovat
foxo Odesláno 19. únor 2010 Autor Odesláno 19. únor 2010 Nika? Pegi? Pegi? Nika? No je to tak nerozhodne... Citovat
Mik.e Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 udělej si 2, na jednu ruku Pegi na druhou Nika Citovat
Michael coupé Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 to ten lev je lepší a jistější je taky to,že ho budeš nosit déle než tam nacionále :-) Citovat
Šalda Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 Já si myslím že si nemusíš snad vybírat, jezdíš přece na obouch:D Jinak to nevypadá špatně, jen by to možná chtělo lepší šablonu Mám v rodině zlatnici, dělala nám i snubáky, myslím že se budu muset zastavit na kafčo:myslim:D Citovat
foxo Odesláno 19. únor 2010 Autor Odesláno 19. únor 2010 Šalda: ja se gravirovani nerozumim, takze nevim, jak moc je to obtizne, ale predlohu mal origo. Neva, aj tohle je parada, i kdyz je trochu hubenej, vzdyt je krize. Pozdravuj zlatnici, a kdyz se do teho pusti, daj vedet, jak to dopadlo Citovat
pastorek Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 Možno by stálo za úvahu dať hore miesto gravírovania reliéf loga. Ako vzor na odliatok sa dá použiť odznak z e-shopu. Keď si predstavím žltý kov na prsteň a biely na reliéf loga tak to by vyzeralo veľmi dobre. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.