destiny Odesláno 7. září 2004 Odesláno 7. září 2004 Kliknutí na následující link doporučuji pouze opravdu silným jedincům! http://www.peugeotperformance.net/gallery/crash/crash.html Citovat
John Odesláno 7. září 2004 Odesláno 7. září 2004 Chudinky autíčka... takovejch mrtvejch lvíčku.. :(:(:( Citovat
Marlin Odesláno 7. září 2004 Odesláno 7. září 2004 panejo toho je, ale ted sem videl fakt docela butalne zborenou 405-ku (je stejna jak Johnova, stejna barva apod) zprerazel asi 4stromy, jaxsi ji chyby pravej bok a je trosku palacata..... asi 2 mrtvy v tom.... au au aun, snad budu mit fotak a nafotim to Citovat
vix Odesláno 8. září 2004 Odesláno 8. září 2004 A to ani nevite, kolik tech naborelejch aut opet jezdi po nasich silnicich Citovat
white Odesláno 10. září 2004 Odesláno 10. září 2004 Jojojo z tohoto linku jsem tu před časem zveřejnil ty crashe 406tky. Citovat
Medvěd Odesláno 12. září 2004 Odesláno 12. září 2004 Napsán autorem Fusion hmmm... žádná 605, na tom něco bude. Jestli to nebude tím, že 605 je stará šlupka - já tam nenašel ani 309 a nemyslím si, že by byla tak super bezpečná, že by crash test nebyl potřeba, ale naopak, že výsledky crash testu by byly opravdu jen pro silné povahy. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.