keram1979 Odesláno 20. leden 2010 Odesláno 20. leden 2010 caute, pezotaci, ani neviem ako spravne nazvat to na co sa chcem spytat, mam starsi model, medzi prednymi a zadnymi /stredovy stlpik/ oknami zvonku dveri je taka cierna paska/lista (nove modely to uz maju vo farbe karoserie), zacalo sa mi to odlupovat, poradte ako na opravu? vycistit, nalepit nejaku vodeodolnu ciernu pasku? pripadne ako? dik Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 20. leden 2010 Odesláno 20. leden 2010 Ja ji tam nemam vubec, stačí sloupnout, umýt lepidlo a přeleštit a máš klid Citovat
keram1979 Odesláno 20. leden 2010 Autor Odesláno 20. leden 2010 radku, to ma nenapadlo, pod tym lepidlom je taka farba aku ma karoseria? Citovat
čakom Odesláno 20. leden 2010 Odesláno 20. leden 2010 ano pod tím polepem jsou dveře stříkli do barvy karoserie nebo se daji sehnat jak origo tak neorigo. ja kupoval origa [upravil dne 20.1.2010 čakom] Citovat
keram1979 Odesláno 20. leden 2010 Autor Odesláno 20. leden 2010 no tak to ste ma potesili pani este sa teda spytam, cim najlepsie vycistim tie zvysky lepidla? Citovat
Ferry Odesláno 20. leden 2010 Odesláno 20. leden 2010 nejlepsi reseni, je fakt sundat to, ackoliv nova originalni sada se da koupit v peugeotu za cca 1000Kc na vsechny dvere ( 300 neoriginalni ) tak stejne se to zase po roce nebo dvou zacne krabatit Sundal jsem to, umyl a je klid. Ja to umyval denaturovanym lihem, mozna by fungoval i technicky benzin, u silnejsich redidel uz bych se bal poskozeni laku [upravil dne 20/1/10 Ferry] Citovat
čakom Odesláno 20. leden 2010 Odesláno 20. leden 2010 dělal jsem to ředidlem origo 150 až 180 za kus [upravil dne 20.1.2010 čakom] Citovat
Guest bostich Odesláno 20. leden 2010 Odesláno 20. leden 2010 Blbej dotaz:je to tam vůbec k něčemu?aneb nebude to mít na funkci vliv? Citovat
Benžík Odesláno 21. leden 2010 Odesláno 21. leden 2010 Co takle místo polepu to stříknout na černym lakem? Ten nezkrabatí. Citovat
marko306 Odesláno 21. leden 2010 Odesláno 21. leden 2010 ja nemám ešte žiadne náznaky odlepovania Ten pásik je skôr pre optický klam pre celistvosť línie bočných okien. Nič iné ma nenapadá na čo by to mohlo byť. Citovat
urdemala Odesláno 21. leden 2010 Odesláno 21. leden 2010 Původně zaslal: Benžík Co takle místo polepu to stříknout na černym lakem? Ten nezkrabatí. no, nevim, mě by to bylo k ničemu :-) Citovat
Benžík Odesláno 21. leden 2010 Odesláno 21. leden 2010 to Undermala: Mas ty polepy, nebo jsi je sundal? Citovat
MatrixChose Odesláno 21. leden 2010 Odesláno 21. leden 2010 Je to k nečemu A to k tomu aby člověk nedostal ránu od statický elektřiny když vystupuje Citovat
urdemala Odesláno 21. leden 2010 Odesláno 21. leden 2010 Sundal, na jedný straně byly už jetý. Faktem je, že teď to vypadá o dost líp. Ránu od statický elektřiny jsem od dveří v životě nedostal. Citovat
keram1979 Odesláno 26. leden 2010 Autor Odesláno 26. leden 2010 pani, dalsia otazka, zacal som to odlupovat, v pohode som dal dolu tak cca polovicu a zvysok drzi ako svina... cim mam dat dolu zvysok? skusal som opatrne plochym srobovakom, ale samozrejme som skrabol lak a cim odstranujete jemne skrabance? dik za rady Citovat
MatrixChose Odesláno 26. leden 2010 Odesláno 26. leden 2010 Taky je mám a jsou OK, na behvalím autě se taky trochu už krabatily a roh byl i utrhlej, asi bych to tam stejně nechal. keram1979: a ty zkus nějaký to ředidlo a místo šroubováku nějakou plastovou škrabku Citovat
vdacny Odesláno 27. leden 2010 Odesláno 27. leden 2010 Původně zaslal: keram1979 pani, dalsia otazka, zacal som to odlupovat, v pohode som dal dolu tak cca polovicu a zvysok drzi ako svina... cim mam dat dolu zvysok? skusal som opatrne plochym srobovakom, ale samozrejme som skrabol lak a cim odstranujete jemne skrabance? dik za rady ja som to tiez robil plochym sroubovakom a pohoda. ono ked spravis prvy skrabancek, na dalsie si uz davas k:u:r:e:w:s:k:y pozor. Citovat
čakom Odesláno 27. leden 2010 Odesláno 27. leden 2010 chce to nahřát před sundanim. pak to jde lip Citovat
keram1979 Odesláno 27. leden 2010 Autor Odesláno 27. leden 2010 to vdacny: tos pravda, po prvom skrabanci si davas pozor ja som si ale tie skrabance moc nevsimol sakra, teraz ich tam mam takych 5-6... da sa toho nejak zbavit? kua iank ja tu teda mam problemy,co? a take inteligentne otazky sa pytam ale dik za trpezlive rady mantakovi Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.