shwaara Odesláno 4. leden 2010 Odesláno 4. leden 2010 :-D Teď máš zas naopak prohlížeč, to je fakt záhada, jak Ti to fotí, to jsem ani netušil, že technicky jde Citovat
Michael coupé Odesláno 4. leden 2010 Autor Odesláno 4. leden 2010 no,tak to jsme dva .-D vezu auto do servisu,tak třeba budou nějaké dobré informace :-D Citovat
Michael coupé Odesláno 4. leden 2010 Autor Odesláno 4. leden 2010 tak info je následující,bylo by dobré vyměnit hlavu,nějak mi to vysvětlovali,že i když byla udělaná,tak už to není takové jako originál no každopádně,hlava je na netu za 3tis. new těsnění 1tis. a šrouby 600kč tudíž má nabídka je rovných 90 000Kč což je asi férová nabídka,kdyby někdo měl zájem pošlu více foto na email,kdyby se někomu nezamlovaly kola můžu vyměnit,mám v garáži černostříbrné 17,kupované letos za 30tis. dokumenty a papíry na záruku samozřejmě mám to je,ale o domluvě.Auto je pojízdné,ale nebudu s tím ryskovat a někam popojíždět,do servisu to mám 2km,tak to šlo. Citovat
Birkov Odesláno 4. leden 2010 Odesláno 4. leden 2010 Tak tomu říkám dobrý obchod, věřím, že se prodá opravdu rychle, když bude v pořádku nechala by se v pohodě prodat i za 140 si myslím. Citovat
shwaara Odesláno 4. leden 2010 Odesláno 4. leden 2010 No já nabíd plně funkční 2001 2.2i za 138 a nikdo se ani neozval Cena vyšší, ale stav super, tak si ji nechám Citovat
Pechy Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 No, já si myslim, že 2.2i je na 607 slabej motor. Musí se to trochu točit aby to jelo. Mám zkušenosti s P605 a 2.0i 16V myslim, že to jsou dost podobný motory. Pokukuju po 607, ale chtěl bych naftu nebo benzínovou 3V6 - právě kvůli předchozí zkušenosti s 2.0. Možná proto není o 2.2i takový zájem, ale je to jen moje dedukce :-) Citovat
Pechy Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 To Michale Coupe: Mohl bys mi prosím poslat foto na email? jakub.pechar@seznam.cz Díky moc. Citovat
daja535 Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 No 2,0i a 2,2i moc stejné motory nejsou ( třeba vyvažovací hrřídel 2,0 nemá , proměnné časování sacích ventilů taky nemá a to je dost rozdíl) nemluvě cca o 30Nm . A ještě prvně se svezte a potom polemizujte . Daja Citovat
pagot Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 Původně zaslal: daja535 No 2,0i a 2,2i moc stejné motory nejsou ( třeba vyvažovací hrřídel 2,0 nemá , proměnné časování sacích ventilů taky nemá a to je dost rozdíl) nemluvě cca o 30Nm . A ještě prvně se svezte a potom polemizujte . Daja presne tak a 2.2i jede v 607me solidne a je dulezite se svezt v klounem aute a ne v tech vrakach co jsou tu vetsinou k mani a postavaji po bazarech a jeste k tem cenam , ja kupoval kamaradoj 2.2hdi 150tis km najeto,kompletni historie \"ale kdyz kompletmni tak kompletni-jako ze salonu ))\",motor super stav proste dovolim si tvrdit ze takovou 607mu ma malokdo zde ,jestli vubec a stala 145tis kc , moje je podobne kvality ale musel jsem za ni zaplatit vice ,ceny prudce klesaj a 607my v spatnem stavu ,neudrzovane \"nefunkcni stahovacky atd.\" se spatnym motorem atd , se prodaj daleko hure nez naftova octavie ale nejsem jasnovedec ,proto budu rad kdyz pak michal napise za kolik ji prodal o 607my v dobrem stavu s historii je ale stale zajem ,nejvice teda o hdi Citovat
shwaara Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 2.2i má cca 9kg/1PS, 3.0i manuál má cca 8kg/PS, takže brutální rozdíl to asi nebude, ačkoli V6 bude nejspíš použitelnější v širším spektru otáček. Za což zase platíš spotřebou, dražším servisem, .... Ale to je na jinou diskusi Citovat
jozefsv Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 Původně zaslal: shwaara 2.2i má cca 9kg/1PS, 3.0i manuál má cca 8kg/PS, takže brutální rozdíl to asi nebude, ačkoli V6 bude nejspíš použitelnější v širším spektru otáček. Za což zase platíš spotřebou, dražším servisem, .... Ale to je na jinou diskusi pre mna napr je 36 kw az prilis velky rozdiel aby som isiel do 2,2 benzinu namiesto 3,0 v6 s tak porovnatelnou spotrebou u 3,0 v6- 9,9 kombi. 14,2 mesto. medzimesto 7,3. u 2,2 - 9,2 12,7 7,2 nehovoriac o tom ze ak potrebujes rozbehnut tak tazke auto a dupnes na plyn tak ta 2,2 bude zrat ako diva,kdezto 3,0 sa tak netrapi Citovat
PecaTu Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 Přesně tak, těch 36kw není rozhodně zanedbatelných a pak co teprve tech 68N.m a s tou cenou těch dílů to není zas tak strašné. Citovat
shwaara Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 No jo, ale zapomněl jsi na nezanedbatelnou čtvrt tunu ve váze na oněch 36 kW Co jsem se bavil s majiteli 3.0i, tak jeden mi říkal, že má problém dostat se pod 14, druhý má kombinaci 13. Navíc rozvody 6500 vs 23(?).000Kč..... V6 je určitě v pohodě motor, klidně bych si ho taky koupil, ale tvrdit, že lítá nějak podstatně líp mi přijde přehnané. Ale pojďme tohle spíš řešit v tématu jaký motor do 607, nebo jak se to jmenovalo... [upravil dne 5/1/10 shwaara] Citovat
PecaTu Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 No nevím za kolik jezděj ostatní, ale já mám dlouhodobí kombinovaný průměr 10.7 nevím co jsi myslel těma 23 000 jestli cenu rozvodů tak to rozhodně není v autorizáku mi řekli 16 000 a dají se udělat i levněji, jinak se omlouvám za odbočení od tématu. Citovat
Michael coupé Odesláno 5. leden 2010 Autor Odesláno 5. leden 2010 Tak auto je od rána v servisu na další kontrolu,jelikož jim stále vrtal fakt,že auto nekourí,nemizi voda ani není v oleji a ejhle došly k zamzlému chladiči a nějakému sajrajtu (volali je to 2hodiny,tak možná ne hlava,ale ten ucpanej chladič :-) to by potěšilo. [upravil dne 5/1/10 Michael coupé] Citovat
Y2K Odesláno 5. leden 2010 Odesláno 5. leden 2010 607 za 90 000 CZK? Asi som dakde zaspal dobu Prajem stastny predaj. Citovat
ozzy56 Odesláno 6. leden 2010 Odesláno 6. leden 2010 nejsi sám,kdo kroutí nevěřícně hlavou,(i když situaci v bazarech znám), v době kdy jsem dal za 406ku 200 tisíc,byla 607ka za nedostupných cca 800 a výše...,holt je to osud všech aut,těch vlajkových lodí zvláště... [upravil dne 6/1/10 ozzy56] Citovat
Michael coupé Odesláno 6. leden 2010 Autor Odesláno 6. leden 2010 Ta kdyby to bylo v pohodě,tak je cena jinde,ale takhle... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.