peugeot09 Odesláno 26. prosinec 2009 Odesláno 26. prosinec 2009 http://jp2.blog.cz/0910/co-obsahuje-400-cigaret Citovat
dolly1010 Odesláno 26. prosinec 2009 Odesláno 26. prosinec 2009 Tak to je mazec Ještě že nekouřím Jinak, nebavilo by mě pálit těch 400 cigár. Každou cigaretu zapalovat a přes 3 hodiny poslouchat ten vysavač Citovat
Pe.Tr Odesláno 26. prosinec 2009 Odesláno 26. prosinec 2009 v živote jsem nekouril ale verim ze ty plice mam zanesene stejne , viva nhkg and vitky Citovat
vendelinek Odesláno 26. prosinec 2009 Odesláno 26. prosinec 2009 :superukázka.....njn,a co teďka:myslim.....35 let už to tahám,přece tedka jen tak nepřestanu,když sem se to konečně naučil,jak se to dělá Citovat
Šalda Odesláno 26. prosinec 2009 Odesláno 26. prosinec 2009 Když sem se na to díval tak sem si hned zapálil:D Ale pokud tohle je ze 400 cigaret, což při 20 za den vychází na 20 dní, tak by mě zajímalo kde to všechno mám ( když píšou že dehet v těle zůstává ) tak mě to vychází na 267 takovýhle dávek dehtu co je vidět na videu na konci, tudíž musím mít plíce jak balóny:D:aut Citovat
peugeot09 Odesláno 26. prosinec 2009 Autor Odesláno 26. prosinec 2009 Vždyť taky máš. Ještě pár let a uvidíš, jak fyzička půjde dramaticky dolů. Sportem už to pak nedoženeš. Sotva vyjdeš ven z auta, popojdeš pár kroků, už budeš zpocenej až na prdeli a udýchanej... :D:D Citovat
Šalda Odesláno 26. prosinec 2009 Odesláno 26. prosinec 2009 udýchanej sem už teď ale na fyzičku to nemá vliv, sílu mám pořád jak bejk:aut jen si nekuřte, stejně čucháte stejnej smrad všude tam kde jezdí auta, a nejen auta:D:aut Citovat
peugeot09 Odesláno 26. prosinec 2009 Autor Odesláno 26. prosinec 2009 My, vesničtí balíci bydlící na venkově, tady máme krásně čistej vzduch. :aut Žádná smogová mlha, podobná té Pražské se nekoná. Vezmi si obecně lidi žijící ve velkých městech. Ty musí mít plíce jak horníci. [upravil dne 26/12/09 peugeot09] Citovat
zzipCZ Odesláno 26. prosinec 2009 Odesláno 26. prosinec 2009 no já nekouřím ale kterej kuřák na jedno potáhnutí veme cigaretu a ani nic nevyfoukne no ale pěknej humus:roker Citovat
oddie Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 Původně zaslal: Šalda udýchanej sem už teď ale na fyzičku to nemá vliv, sílu mám pořád jak bejk:aut jen si nekuřte, stejně čucháte stejnej smrad všude tam kde jezdí auta, a nejen auta:D:aut kolikrát se přitáhneš z visu na hrazdě, ty sílu jak bejk? Citovat
dzana.m Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 tak tohle je peknej kec kdo vykouří 400 cigár za den a ještě ktomu to honí ventylatorem Citovat
Šalda Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 Původně zaslal: oddie Původně zaslal: Šalda udýchanej sem už teď ale na fyzičku to nemá vliv, sílu mám pořád jak bejk:aut jen si nekuřte, stejně čucháte stejnej smrad všude tam kde jezdí auta, a nejen auta:D:aut kolikrát se přitáhneš z visu na hrazdě, ty sílu jak bejk? Přitáhnu se 20x, ( poctivých a pomalých ) hrazdu mám náhodou doma , cvičím 3x po 20 opakování, a mě to stačí A při mé váze 86 kilo jsem spokojenej Citovat
peugeot09 Odesláno 27. prosinec 2009 Autor Odesláno 27. prosinec 2009 Tak Ty seš lehkej viď, tam to zase až takový problém není. Zkus si ale na každou nohu dát desetikilové závaží, pak to už taková legrace nebude. dzana: Ventilátor teď pláče nad Tvým prasopisem. Citovat
Šalda Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 Každej cvičí podle své váhy, když budu tlustej jako ty tak budu muset holt zvedat víc:D:P Citovat
wooody Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 něco proti silnějším lidem??:bacha:bacha:D Citovat
peugeot09 Odesláno 27. prosinec 2009 Autor Odesláno 27. prosinec 2009 Nech si ty blbý kecy. Nejsem tlustej, jenom se dobře vyživuju. Aspoň je vidět, že se mám dobře. U Tebe aby se člověk bál, že Tě odnese vítr. :aut woody: Taky se podivuješ nad tím, co si to ten moravák dovoluje? :aut [upravil dne 27/12/09 peugeot09] Citovat
Šalda Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 myslím že na výšku 179cm je 86 kilo optimální, a neznamená to že se nemám dobře, ale že nejsu línej něco se sebou dělat;) A radši toho nechme nebo mě tady ukamenujou:D:D:aut P.S. Moraváci byli vždycky drzí:aut [upravil dne 27/12/09 Šalda] Citovat
wooody Odesláno 27. prosinec 2009 Odesláno 27. prosinec 2009 peugeot: to si piš.... si to s nim budem muset vyřídit..... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.