Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

:superukázka.....njn,a co teďka:myslim.....35 let už to tahám,přece tedka jen tak nepřestanu,když sem se to konečně naučil,jak se to dělá:D

Odesláno

Když sem se na to díval tak sem si hned zapálil:D

Ale pokud tohle je ze 400 cigaret, což při 20 za den vychází na 20 dní, tak by mě zajímalo kde to všechno mám ( když píšou že dehet v těle zůstává ) tak mě to vychází na 267 takovýhle dávek dehtu co je vidět na videu na konci, tudíž musím mít plíce jak balóny:D:aut

Odesláno

Vždyť taky máš. Ještě pár let a uvidíš, jak fyzička půjde dramaticky dolů. Sportem už to pak nedoženeš. Sotva vyjdeš ven z auta, popojdeš pár kroků, už budeš zpocenej až na prdeli a udýchanej... :D:D:D

Odesláno

udýchanej sem už teď ale na fyzičku to nemá vliv, sílu mám pořád jak bejk:aut

jen si nekuřte, stejně čucháte stejnej smrad všude tam kde jezdí auta, a nejen auta:D:aut

Odesláno

My, vesničtí balíci bydlící na venkově, tady máme krásně čistej vzduch. :D:aut

Žádná smogová mlha, podobná té Pražské se nekoná. :)

Vezmi si obecně lidi žijící ve velkých městech. Ty musí mít plíce jak horníci. :(

[upravil dne 26/12/09 peugeot09]

Odesláno
Původně zaslal: Šalda

udýchanej sem už teď ale na fyzičku to nemá vliv, sílu mám pořád jak bejk:aut

jen si nekuřte, stejně čucháte stejnej smrad všude tam kde jezdí auta, a nejen auta:D:aut

kolikrát se přitáhneš z visu na hrazdě, ty sílu jak bejk?

Odesláno
Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: Šalda

udýchanej sem už teď ale na fyzičku to nemá vliv, sílu mám pořád jak bejk:aut

jen si nekuřte, stejně čucháte stejnej smrad všude tam kde jezdí auta, a nejen auta:D:aut

kolikrát se přitáhneš z visu na hrazdě, ty sílu jak bejk?

Přitáhnu se 20x, ( poctivých a pomalých ) hrazdu mám náhodou doma , cvičím 3x po 20 opakování, a mě to stačí;)

A při mé váze 86 kilo jsem spokojenej

Odesláno

Tak Ty seš lehkej viď, tam to zase až takový problém není. Zkus si ale na každou nohu dát desetikilové závaží, pak to už taková legrace nebude. ;)

dzana: Ventilátor teď pláče nad Tvým prasopisem. :D

Odesláno

Nech si ty blbý kecy. Nejsem tlustej, jenom se dobře vyživuju. Aspoň je vidět, že se mám dobře. U Tebe aby se člověk bál, že Tě odnese vítr. :D:aut

woody: Taky se podivuješ nad tím, co si to ten moravák dovoluje? :D:aut

[upravil dne 27/12/09 peugeot09]

Odesláno

myslím že na výšku 179cm je 86 kilo optimální, a neznamená to že se nemám dobře, ale že nejsu línej něco se sebou dělat;)

A radši toho nechme nebo mě tady ukamenujou:D:D:aut

P.S. Moraváci byli vždycky drzí:D:aut

[upravil dne 27/12/09 Šalda]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...