AnotherOne Odesláno 16. leden 2010 Odesláno 16. leden 2010 Nemusí mať zapísané. Spústa áut s origo xenónmi ich v TP nemá. Citovat
dobrmik Odesláno 18. únor 2010 Odesláno 18. únor 2010 tak dnes mě páni taky odměnili... prej za 500 a mám štěstí......tak přemyšlím jestli je ponechat nebo ne... Citovat
Šalda Odesláno 18. únor 2010 Odesláno 18. únor 2010 Dobrmíku, vyhoď je do prdele, za ty problémy to nestojí, taky sem je hned vyndal, a jak se teď skvěle cítím když mě policajti zastaví:aut Citovat
dobrmik Odesláno 18. únor 2010 Odesláno 18. únor 2010 já si myslím že je spíš nasralo to že jsem jel přes vesnici 65 a oni za mnou a v druhé vesnici kde je radar jsem jel 50:D protože jsem si říkal že se podezřele drží za mnou:o Citovat
Šalda Odesláno 18. únor 2010 Odesláno 18. únor 2010 Tak to je jiná Ale stejně mám lepší pocit když už jezdím bez xenonů:aut Citovat
dobrmik Odesláno 18. únor 2010 Odesláno 18. únor 2010 a co tam máš za žárovky??ono z xenonu na žárovky to nebude žádná slast.. nj a co v létě podložky??:D:aut Citovat
Guest Meky Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 takze i kdyz mam svetla s cockou tak tam xenony dat nemuzu ?? jestli to chapu dobre Citovat
jodua Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 Nemuzes, protoze na kazdych svetlech s cockou co jsem kdy montoval na jakkekoliv auto je napsano NOT ABLE TO HID BULB coz znamena za i kdyz je tam cocka, tak tam patri halogenova zarovka Citovat
Šalda Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 Původně zaslal: dobrmik a co tam máš za žárovky??ono z xenonu na žárovky to nebude žádná slast.. nj a co v létě podložky??:D:aut Kupuju Philips premium +30 svítivosti a jsem spokojenej. A podložky pod kola přece nejsou vidět, leda že by se policajt sehnul aby se podíval, a i tak si myslím že uvidí kulový Citovat
dobrmik Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 salda:nj nemame to jednoduchy:Dno uvidime tak je zkusim taky:) J ty podlozky by fakt musel dost okukovat aby to poznal.a 16zas tak neprijdou divny. Citovat
Šalda Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 Jinak ty žárovky se prodávají asi za 200 až 250 ale kupuju je v Makru za 110.- Citovat
dobrmik Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 salda:nj nemame to jednoduchy:Dno uvidime tak je zkusim taky:) J ty podlozky by fakt musel dost okukovat aby to poznal.a 16zas tak neprijdou divny. Citovat
ryba79 Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 Původně zaslal: Radek 306 jenom takovej ne možná chytrej dotaz, k čemu je tam dobrej ostřikovač světlometů? protože pokud je auto vybaveno xenonama, tak musí mít zajištěná čistá světla, páč ten humus to rozptyluje, tudíž to pak víc oslňuje. Jestli chceš příslušný odkaz na znění zákona...musel bych hledat. Ale na netu by to neměl být problém. Citovat
dobrmik Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 salda:nj nemame to jednoduchy:Dno uvidime tak je zkusim taky:) J ty podlozky by fakt musel dost okukovat aby to poznal.a 16zas tak neprijdou divny. Citovat
Bronak Odesláno 19. únor 2010 Odesláno 19. únor 2010 co xenony 4300 K . Tam by takový problém bejt neměl ne ??? Taky nesmí být ale je to méně poznat Citovat
Guest Scratch Odesláno 20. únor 2010 Odesláno 20. únor 2010 ja mam 5000 a nemam s cajty problem...... ti posledni si mysleli, ze mam dalkovy Citovat
MALE FROG Odesláno 20. únor 2010 Odesláno 20. únor 2010 V práci montuju HID do aut, a většina z nich se mi do měsíce vrátí na vyndáni kvůli problémům s policií (Praha). A zrovna včera se dělal Xtrail je poměrně vysokej a když to dotáh z rajchu tak tam byli HID 8000K a povídal kolik kde už poplatil pokut apod jak oslňuje a měl je i na regloskopu... Policie po tom začala dost šlapat... Ale já osobně nejsem zastáncem HID soused má v E36 v čočkách 12000K a když to na mě pustí :blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik Citovat
kovi306 Odesláno 20. únor 2010 Odesláno 20. únor 2010 no dop*dele to musí bejt jak svářečskej oblouk:D to bych nechtěl aby jelo proti mě.... jen tak mimochodem kde ty vůbec děláš? Citovat
MALE FROG Odesláno 20. únor 2010 Odesláno 20. únor 2010 :xvulHalfords Praha ale už dlouho ne... [upravil dne 20/2/10 MALE FROG] Citovat
Edison Odesláno 21. únor 2010 Odesláno 21. únor 2010 Původně zaslal: AnotherOne Nemusí mať zapísané. Spústa áut s origo xenónmi ich v TP nemá. Ta \"spousta aut\" s origo xenonama je ani v TP zapsaný mít nemůže. A to z jednoho prostého důvodu: Vozidlo je nakonec homologováno jako celek při typové schvalovací zkoušce (je to pak uvedeno ve schvalovacím typovém protokolu) a xenon je jeho součástí. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.