Peugeot_22 Odesláno 17. listopad 2009 Autor Odesláno 17. listopad 2009 nasel sem na netu toto je to jen upraveni plastu z noveho modelu na stary Citovat
majty Odesláno 17. listopad 2009 Odesláno 17. listopad 2009 jakoze se vymeni sklo za plast?? no to musi bejt teda prasarna.. Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. listopad 2009 Odesláno 17. listopad 2009 je to hnus , stejne musis menit kapotu a naraznik. to uz bych to vzal komplet nez tam bastlit tento hnus. Citovat
zzipCZ Odesláno 17. listopad 2009 Odesláno 17. listopad 2009 Původně zaslal: majty jakoze se vymeni sklo za plast?? no to musi bejt teda prasarna.. no to asi ne to by pak svitilo všude jen na cestu asi ne:myslim podle mě musí dát i paraboli je to asi nový světlo napraný do starýho:mrk no vypadá to všelijak:o Citovat
Pe.Tr Odesláno 17. listopad 2009 Odesláno 17. listopad 2009 jo tááák on to vyriznul , no potěš koště . v detailu to musi byt hnus z dalky to jde Citovat
MJSytic Odesláno 17. listopad 2009 Odesláno 17. listopad 2009 Majty: Proč sklo za plast? Copak má 406 old skleněný světla? Jinak je to každopádně bída. Osobně si myslím, že pokud nějak bastlit světla na 406 old,tak jedině, aby byl výsledek světlo s čočkou;) Jinak to nema vůbec cenu... [upravil dne 17.11.09 MJSytic] Citovat
OK406 Odesláno 17. listopad 2009 Odesláno 17. listopad 2009 To by mě moc zajímalo, jak to svítí???!!!:myslim Citovat
čakom Odesláno 17. listopad 2009 Odesláno 17. listopad 2009 tyto fotky jsem viděl před dvouma rokama. byl to jen pokus na autě to nezustalo. to už je lepší toto http://www.406oc.co.uk/viewtopic.php?f=20&t=8566 [upravil dne 17.11.2009 čakom] Citovat
Ferry Odesláno 17. listopad 2009 Odesláno 17. listopad 2009 Původně zaslal: OK406 To by mě moc zajímalo, jak to svítí???!!!:myslim panubohu do oken, bez cocky nebo jine paraboly se to neda pouzit Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.