Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Jak by znělo? Mytí interiéru Arwen??:D:D:D

Napřed exteriéru a potom interiéru, jdeš na to moc hrrrr:D:D:aut

Když už, tak už...exteriér si umeju i sama...interiér ne...:D:D

No, ale budu muset jít umejt ten exteriér, vydat se do práce na noční, ale noťas beru s sebou, takže se tu ukážu:-))):aut

Odesláno
Původně zaslal: MatrixArwen

No, ale budu muset jít umejt ten exteriér, vydat se do práce na noční, ale noťas beru s sebou, takže se tu ukážu:-))):aut

budem se těšit:D

Odesláno

Ale no šak dyk jo, nic neříkám, jen přeci jen mytí auta a kam jsme se to zase dostali, když ne k jídlu tak k MatrixArwen:D:D Myslím že Arwen nahradí popularitou AKU když ted nemá moc času bejt tu s námi:mrk

Odesláno

mno ja si ho musim vzdicky umit sam... wapkou jak je cas.... rucne... tak jednou za rok... a do micky me nepustily kdyz sem tam chtel jet...

sem se po roce dostal k tomu abych prijel k micce a stojim frontu jak vocas, a az na me prijde rada, prej ze jim vadi ten 9m rozkladaci zebrik co mam na strese... zkousel sem to ukecavat.. neukceal..

takze kvuli tomu bych musel sundat zebrik a nosice.. to sem vzdal wapka si nikdy nestezuje...

mimo jine zena uz od dob kdy sem jezdil s formanem ... mi slibovala jak bude cas a pekne tak ti ho umyju a vysaju... je to tak 2 nebo tri roky.. jeste porad nic....

*vzdicky vsechno skonci u toho jednoho pokud se debaty zucastni on a ona... :aut

[upravil dne 14/11/09 Chepp]

Odesláno
Původně zaslal: dobrmik

jak je možné že ještě při delání hambacu máš čas jít na notas??:aut:aut

Já hambáče nedělám, já uklízím:-) pracuju, narozdíl od někoho:D...no jo, ale chtěla jsem tu být, bohužel však, přišla jsem, bordel jako v tanku, a kdo to má furt uklízet:D:D no zbylo to na mě, takže jsem se tady neukázala a teď bych měla dostat za uši:D:aut

Odesláno
Původně zaslal: Radek Hurvajz

Ale no šak dyk jo, nic neříkám, jen přeci jen mytí auta a kam jsme se to zase dostali, když ne k jídlu tak k MatrixArwen:D:D Myslím že Arwen nahradí popularitou AKU když ted nemá moc času bejt tu s námi:mrk

Myslím, že popularitou nechci nikoho nahrazovat, ale kdo by nechtěl být populární, no řekněte?:D:D

Odesláno

Dycky sem byl co se týče aut čistotnej - obecně auta umývám hodně často - různý a dospěl sem k názoru, že myčka je na prd... (Ruční mytí - to je jiná ovšem za jiný penízky) Buď nemám štěstí, ale dycky minimálně okna sou \"decentně\" zaliskaný od vodního kamene nebo co to je - nikdy to pořádně neofoukne což by údajně mělo - takže umývám mikroutěrkama a clinem s alkoholem a spokojenost.. Okna jednou utěrkou, karoserii druhou a dycky je krásně čisťounký... Do myčky jedu jen tehdy když už je na autu \"nános\" bahna nebo ten prach je fakt hodně a všude... V zimě myčka hlavně se spodním mytím / wapka na podbězích... Poškrábání laku myčkou nevím - možný to je ale osobně bych z toho tak na prášky nebyl a klidně do té myčky vjedu když je auto od blata aji za ušima :)

Frantu sem šudlal furt na mokro a dneska vím, že to bylo zbytečný, mikroutěrky a cokoli s alkoholem a maximální spokojenost a hlavně stejnej efekt...

[upravil dne 15/11/09 budvar]

post-0-1410961092466_thumb.jpg

Odesláno

Auto meju tak 2 - 3x ročně v myčce + 1 - 2x ho nechám umýt růčo (včetně interiéru). Auto je můj sluha, který musí spolehlivě fungovat - jestli je umutý nebo ne na jeho funkci žádnej vliv nemá.

P.S.

Drbat ho ručně nemůžu, páč parkuju na ulici - ale i kdybych bydlel v baráku a mohl bych ho mýt na svém pozemku, stejně bych se do tohoto úkonu nepustil - nebavilo by mě to.

Odesláno

Když jsem auto koupila, tak jsem ho myla docela často, ale postupem času to nějak upadá :myslim, teď je frekvence asi 1x ročně :mad: , vnitřek ale čistím častěji, to je tak 1x za 2 měsíce. Občas mi auto umyje Dave_k, občas pomůžu s coupátkem já jemu.

Jinak, co se týče myček: úplně s novým autem bych tam asi nejezdila, ale s xlet starým autem je to myslím úplně šumák, to už stejně nemá lak jako novej, tak nějakej mikroškrábaneček z myčky, už nikoho nezabije.

Odesláno

ani ja to stim mytím nepřeháním,na myčce jsem s tím ještě nebyl,nevadí my manualni práce,jednou za roční období a interier podle potřeby,když s tím 2měsice nejezdím,tak nebudu to leštit.:nevim

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...