Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Sání se potáhne za nárazník k mlhovce, filtr semn asadil, aby se mi nepletl pod nohy ;)

No snad už to v tu dobu pojede, ale moc bych na to nespoléhal :D

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

Tak jsem si to tu prošel od začatku a všiml jsem si že jsi kousek vod nový bystřice... Tam mám celou rodinu a jezdím tam tak se třeba někdy potkáme a držím palce ve tvém projektu

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Se někdy stavte. ;) Jinak minulý týden se mi podařilo nastartovat, ale radost mi moc dlouho nevydžela. Motor neběžel snad ani dvě minuty a začalo v něm chrastit, než jsem se k němu sklonil, abych si to poslech líp, protože to vypadalo jak hydroštely, tak se motor zaklepal a chcípnul. Hned na to jsem shodil klavu a málem mě z toho šlehlo. Na druhám válci rozmlácený píst, chybí jedno sedlo ventilu i s ventilem a hlava zespodu rozsekaná. V tomhle stavu už asi těžko zjistim, co se stalo, ale vypadá to, jako by se mi uvolnilo sedlo, nebo utrhl píst. Každopádně motor teď pojede do sběru a já budu muset sehnat další. :fnuk

  • O 4 týdny později...
Odesláno

Tak nakonec jsem tu xsaru včera v půl jedenácté v noci přivezl, na živou vypadá mnohem líp, než z fotek, takže po těžkém rozvažování pro a proti nakonec xsara zůstane a 306 půjde na díly. Kdyby měl někdo zájem o věci, tak pište.

Odesláno

Ani nevíš, jak je mi líto, že to musim rozbrat, ale další motor už sem prostě nesehnal po tom co sem koupil za dobře tu xsaru už ma to ani nebyly nervy. Jinak Citrouš je skoro to samé a budu na něm pokračovat v podobném stylu, takže když to nikoho neurazí, můžu sem dál ládovat fotky z úprav. :super

  • O 2 týdny později...
Odesláno

Tak tady je ta kasička.

Nabouraná na pravé dveře, KO zadní náprava a čepy. S bufíkem a duplexem Musketier.

2012-04-1618.33.46.jpg

pustil jsem se tedy do výměny zadní nápravy za zrepasovanou bez silentbloků, která byla připravená ještě z 306, dozadu přišli i novédesky a děrované kotouče TRW

2012-04-1918.34.29.jpg

2012-04-2514.57.35.jpg

Kola 7x15 ET 7 s podložkama. Sednou, jak kdyby tam byly odjakživa :D

Kopie-2012-04-2710.42.56.jpg

Na řadu přišel i menší volant a na zkoušku pásy.

2012-04-2710.52.52.jpg

Teď mě čeká výměna dveří, které už mám doma a srovnání pravého boku.

2012-04-2710.52.12.jpg

Časem bych rád vyměnil přední světla za originál se zatmaveným vnitřkem, trochu poupravil masku a strašně nutně potřebuju sehnat kit Pathfeifer. :o

2012-04-2710.53.34.jpg

[upravil dne 1/5/12 12:12 od F.I.K]

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...