F.I.K Odesláno 28. prosinec 2011 Autor Odesláno 28. prosinec 2011 Sání se potáhne za nárazník k mlhovce, filtr semn asadil, aby se mi nepletl pod nohy No snad už to v tu dobu pojede, ale moc bych na to nespoléhal Citovat
winco Odesláno 28. prosinec 2011 Odesláno 28. prosinec 2011 aj sem si myslel že tam to sanie bdueš tahat a dufam pojede :-P Citovat
JJEENNDDAA Odesláno 26. únor 2012 Odesláno 26. únor 2012 Tak jsem si to tu prošel od začatku a všiml jsem si že jsi kousek vod nový bystřice... Tam mám celou rodinu a jezdím tam tak se třeba někdy potkáme a držím palce ve tvém projektu Citovat
309GT Odesláno 26. únor 2012 Odesláno 26. únor 2012 Já tam mám prarodiče A tenhle tejden jedu kolem,jedu do (A) kvůli práci Jinak sorry za OT Citovat
F.I.K Odesláno 12. březen 2012 Autor Odesláno 12. březen 2012 Se někdy stavte. Jinak minulý týden se mi podařilo nastartovat, ale radost mi moc dlouho nevydžela. Motor neběžel snad ani dvě minuty a začalo v něm chrastit, než jsem se k němu sklonil, abych si to poslech líp, protože to vypadalo jak hydroštely, tak se motor zaklepal a chcípnul. Hned na to jsem shodil klavu a málem mě z toho šlehlo. Na druhám válci rozmlácený píst, chybí jedno sedlo ventilu i s ventilem a hlava zespodu rozsekaná. V tomhle stavu už asi těžko zjistim, co se stalo, ale vypadá to, jako by se mi uvolnilo sedlo, nebo utrhl píst. Každopádně motor teď pojede do sběru a já budu muset sehnat další. Citovat
vinorak Odesláno 15. březen 2012 Odesláno 15. březen 2012 http://auto.bazos.cz/inzerat/14898830/XSARA-VTS.php tady máš dárce i s 6ti kvaltem Citovat
Mizlerek007 Odesláno 15. březen 2012 Odesláno 15. březen 2012 jj vím o ní ale chybí mi k ní pár tisíc Citovat
309GT Odesláno 16. březen 2012 Odesláno 16. březen 2012 Jen ten výfuk jestli je opravdu origo má docela velkou cenu... Citovat
F.I.K Odesláno 22. březen 2012 Autor Odesláno 22. březen 2012 Kdyby měl někdo zájem o díly na GTi-6, kuk sem Citovat
F.I.K Odesláno 16. duben 2012 Autor Odesláno 16. duben 2012 Tak nakonec jsem tu xsaru včera v půl jedenácté v noci přivezl, na živou vypadá mnohem líp, než z fotek, takže po těžkém rozvažování pro a proti nakonec xsara zůstane a 306 půjde na díly. Kdyby měl někdo zájem o věci, tak pište. Citovat
tomm176 Odesláno 16. duben 2012 Odesláno 16. duben 2012 Velká škoda,tvoje auto se mi moc líbilo Citovat
F.I.K Odesláno 16. duben 2012 Autor Odesláno 16. duben 2012 Ani nevíš, jak je mi líto, že to musim rozbrat, ale další motor už sem prostě nesehnal po tom co sem koupil za dobře tu xsaru už ma to ani nebyly nervy. Jinak Citrouš je skoro to samé a budu na něm pokračovat v podobném stylu, takže když to nikoho neurazí, můžu sem dál ládovat fotky z úprav. Citovat
309GT Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 Když tu mohl být můj renault a Tomovo Subaru.... Je to jak píšeš stejný jak 306ka Citovat
vinorak Odesláno 17. duben 2012 Odesláno 17. duben 2012 xsara vts je rozhodně hezčí než 306ka s 5ti dveřma já se původně scháněl 306ku xs a nakonec jsem koupil vts Citovat
F.I.K Odesláno 1. květen 2012 Autor Odesláno 1. květen 2012 Tak tady je ta kasička. Nabouraná na pravé dveře, KO zadní náprava a čepy. S bufíkem a duplexem Musketier. pustil jsem se tedy do výměny zadní nápravy za zrepasovanou bez silentbloků, která byla připravená ještě z 306, dozadu přišli i novédesky a děrované kotouče TRW Kola 7x15 ET 7 s podložkama. Sednou, jak kdyby tam byly odjakživa Na řadu přišel i menší volant a na zkoušku pásy. Teď mě čeká výměna dveří, které už mám doma a srovnání pravého boku. Časem bych rád vyměnil přední světla za originál se zatmaveným vnitřkem, trochu poupravil masku a strašně nutně potřebuju sehnat kit Pathfeifer. [upravil dne 1/5/12 12:12 od F.I.K] Citovat
John Odesláno 1. květen 2012 Odesláno 1. květen 2012 Kola pěkný ty zadní laufy zajimavý jsem zvedavej na celkovou podobu za nějakou dobu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.