zzipCZ Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 podle toho co tady psal to moc totalka není to krásně prodá a někdo bude mnět za pěkný peníze krááásný auto:super Citovat
Guest MMMMM Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Já si auto nemůžu nechat, jestliže to v aukci vydraží někdo, tak mu to musím prodat, pojišťovna pak doplatí zbytek. Citovat
MartinR Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Každá pojišťovna to řeší jinak.Každopáně třeba Kooperativa není nejlevnější, ale když se něco stane, tak není problém. Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Ono ja bych se zadnou aukcii nesuhlasil... Proste je to totalka, nekdo to spusobil, ten nekdo je nekde poisteny, a ty nemas co cekat na to, jestli to nekdo koupi, nebo nekoupi... Ja nevim. U nas kdyz brali totalku, tak mu vyplatili za auto nejakou sumu, s tym, ze kdyz im auto rovno necha, a prepise na poistovnu, tak mu zaplatia viacej ... Tak to proste poistovna odkupila, a co si potom kde bude drazit je ich vec nie ? Citovat
Martinsk Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Původně zaslal: MartinR Každá pojišťovna to řeší jinak.Každopáně třeba Kooperativa není nejlevnější, ale když se něco stane, tak není problém. S tým nemôžem súhlasiť. Kooperatíva ma krátila o 15% pri poistnej udalosti. A poistná udalosť nebola spôsobená mojou vinou. Každá poisťovňa chce na tebe len zarobiť. Citovat
valig Odesláno 23. listopad 2009 Odesláno 23. listopad 2009 Původně zaslal: Martinsk Původně zaslal: MartinR Každá pojišťovna to řeší jinak.Každopáně třeba Kooperativa není nejlevnější, ale když se něco stane, tak není problém. S tým nemôžem súhlasiť. Kooperatíva ma krátila o 15% pri poistnej udalosti. A poistná udalosť nebola spôsobená mojou vinou. Každá poisťovňa chce na tebe len zarobiť. no ale ide o to ako sa k tomu postavis ja som mal s koop ties skusenosti a boli dobre a teda hlavne som si dal ziadost o opravu svojpomocne z toho je viac pen. lebo vela veci sa da zohnat aj lacnesie ale oni to vyrataju podla tabuliek a teda aj robotu ako v servise a tak nech si ukracuje co chce ked ja si to dam spravit po svojom a este mam z toho cosi..... ps : to ze kazdaq poistovna chce zarobit to je jasne inak by tu neboli ale najhorsia poistovna na SR je ALIANZ mam s nimi fakt zle skusenosti:blicismajlik Citovat
zzipCZ Odesláno 26. listopad 2009 Odesláno 26. listopad 2009 no to si někdo pomohl za 100000,- bude mnět krásný auto:super:super Citovat
Guest MMMMM Odesláno 1. prosinec 2009 Odesláno 1. prosinec 2009 Od pojišťovny jsem dostal toto: Vážený pane, oznamujeme Vám, že proběhla úhrada pojistné události, dle doložených podkladů byla poukázána částka celkem 161300,- Kč (vč. DPH). Likvidace formou totální škody. Obvyklá cena vozidla stanovena na 227.000,- Kč a odečtena prodejní hodnota zbytků vozidla 65.700,- Kč. 161300,- už mám na účtě a do konce týdne si přijede pro auto a dostanu 65.700,- Kč. Já myslím že je to velmi slušné. Mimochodem kdo vše z Vám může mrknout na VIN u Peugeota? Martinsk tu dnes není a potřeboval bych něco zjistit. Citovat
dzavel Odesláno 1. prosinec 2009 Odesláno 1. prosinec 2009 A ty koupíš za 220tisíc stejnou 407? Je škoda, že to nemohl odkoupit někdo odtud. Pro info VINu zkus uřivatele Pe.tr. Citovat
Guest MMMMM Odesláno 1. prosinec 2009 Odesláno 1. prosinec 2009 Ano myslím že jo, neměl jsem žádnou zvláštní výbavu 2.0HDI, najeto 99tis.km. Dnes už budu vybírat s lepší výbavou. Díky za Pe.Tr Citovat
dzavel Odesláno 1. prosinec 2009 Odesláno 1. prosinec 2009 Tož štastnou ruku při výběru:super. Poku bys chtěl MB, tak mohu v Něměcku doporučit autohaus:) Citovat
Laďa Odesláno 1. prosinec 2009 Odesláno 1. prosinec 2009 Původně zaslal: MMMMM Od pojišťovny jsem dostal toto: Vážený pane, oznamujeme Vám, že proběhla úhrada pojistné události, dle doložených podkladů byla poukázána částka celkem 161300,- Kč (vč. DPH). Likvidace formou totální škody. Obvyklá cena vozidla stanovena na 227.000,- Kč a odečtena prodejní hodnota zbytků vozidla 65.700,- Kč. 161300,- už mám na účtě a do konce týdne si přijede pro auto a dostanu 65.700,- Kč. Já myslím že je to velmi slušné. Mimochodem kdo vše z Vám může mrknout na VIN u Peugeota? Martinsk tu dnes není a potřeboval bych něco zjistit. No tak jestli opravdu dostaneš tu částku 227000,-Kč, tak to je pěkné. To by jsi ani za tyto peníze neprodal . Citovat
Francouz_407 Odesláno 1. prosinec 2009 Odesláno 1. prosinec 2009 Taky si myslím, vůbec tomu nevěřím, někdo tady psal max.150 000Kč. Citovat
Guest MMMMM Odesláno 3. prosinec 2009 Odesláno 3. prosinec 2009 Tak zítra si přijedou pro mojí bouračku, jen se zeptám, pak půjdu odhlásit vozidlo, co k tomu potřebuji? Stačí pouze velký TP nebo i malý (ORV)? Nebo i emise, pojištění atd.? Našel jsem nějaké vzory kupní smlouvy pro prodej vozidla ale zdají se mi velmi jednoduché, nemáte nějakou lepší někdo? [upravil dne 3.12.09 MMMMM] [upravil dne 3.12.09 MMMMM] Citovat
Laďa Odesláno 3. prosinec 2009 Odesláno 3. prosinec 2009 Na odhlášení Ti stačí TP a ORV + vypsaná žádost. Smlouva bude stačit jen třeba tato. Však kupující si je vědom, že kupuje bourané auto. kupni_smlouva_auto.doc Citovat
Guest MMMMM Odesláno 3. prosinec 2009 Odesláno 3. prosinec 2009 OK díky a až budu kupovat jiné, tak lze do smlouvy napsat že auto které kupuji nebylo bourané a že za to ručí prodávající? KDyž koupím vozidlo tak musím mít malý TP až přijedu domů, tak to pošlu zpět prodávajícímu a on to odhlásí, je to tak? [upravil dne 3.12.09 MMMMM] Citovat
ThorR Odesláno 3. prosinec 2009 Odesláno 3. prosinec 2009 Ty dostaneš malý TP, a velký ti přijde poštou, až si to majitel odhlásí. Velký TP dostaneš potom a přilásíš si to nasebe. Co se týká smlouvy a odpovědnosti, tak napsat lze cokoliv, texy že za závady ručí prodávájící, ale myslím si, že žádný prodáváící si to nevezme na \"triko\". Je to o domluvě Citovat
Laďa Odesláno 3. prosinec 2009 Odesláno 3. prosinec 2009 To co si všechno napíšete do smlouvy záleží jen na vaší dohodě mezi sebou. S tím ORV se těžko radí, protože bohužel každý úřad to dělá po svém. Nejlepší by bylo aby jsi koupi auta provedl v úřední den a odhlášení udělal ihned a jel domů s přehláškou už na sebe. Citovat
Guest MMMMM Odesláno 4. prosinec 2009 Odesláno 4. prosinec 2009 Když kupuji auto, musí se nejdříve udělat odhlášení, pak musím auto pojistit na VIN a jít pro nové značky (auto je z Prahy)? Dělá se ještě něco na technické? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.