Honza z Nera Odesláno 23. říjen 2009 Odesláno 23. říjen 2009 Ajajaj. Myslíte, že slepice potkala slepici?? Upraven nadpis vlákna, ten CAPS LOCK přístě vynech. Díky Béďa. [upravil dne 24/10/2009 Béďa] Citovat
Pe.Tr Odesláno 23. říjen 2009 Odesláno 23. říjen 2009 to byl tusim zajic , někde jsem videl fotky interieru a byly tam mimojine i kusy srsti Citovat
Honza z Nera Odesláno 23. říjen 2009 Autor Odesláno 23. říjen 2009 . . . zajíci nelítají . . . Citovat
Honza z Nera Odesláno 23. říjen 2009 Autor Odesláno 23. říjen 2009 . . . a i chlupy, vlastně peří bude. Citovat
Demo Odesláno 23. říjen 2009 Odesláno 23. říjen 2009 Pe.Tr - zajic ma peri mozna jen v Praze ... toto byl bazant.... Citovat
vendelinek Odesláno 24. říjen 2009 Odesláno 24. říjen 2009 zajíc,bažant nebo slepice, bych vnitřek nechtěl čistit,neboť by sem přidal ... Citovat
kaper Odesláno 24. říjen 2009 Odesláno 24. říjen 2009 na cestách behajú aj večšie sliepky a kohúti. A stretáme ich každý deň len to občas našou opatrnostov nedopadne tak zle. Ale umývať by som to nechcel. Citovat
gedu Odesláno 24. říjen 2009 Odesláno 24. říjen 2009 vendi.stejskal má pravdu nech je to čo chce umývať to nebude bohviečo, ale na Slovensku je perfektná umyvárka na takéto autá http://krimi.cas.sk/clanok/135642/jan-s-luxusnym-autom-porsche-zaparkoval-v-dunaji.html :D:D Citovat
farky Odesláno 24. říjen 2009 Odesláno 24. říjen 2009 podobny pripad iba ze interier nie je od krvi a peria.. EVO IX vs. čajka Citovat
Marcel505 Odesláno 25. říjen 2009 Odesláno 25. říjen 2009 Spíš bažant, slepice by to mohla být jedině přerostlá... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.