bonfire Odesláno 20. říjen 2009 Odesláno 20. říjen 2009 Přátele kamarádi, chtěl jsem se vás zeptat jak chráníte vašeho miláčka před agresivní solí Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 20. říjen 2009 Odesláno 20. říjen 2009 Hmm, zajmavá otázka. Jediná spolehlivá ochrana je suchá garáž a značky v depozitu. Ale ted vážně, nastřik spodku Ruststopem, případně jinou sragorou, vic toho udělat nemužeš, jinak u 406 maš vyhodu že fakt nerezne. Citovat
309GT Odesláno 20. říjen 2009 Odesláno 20. říjen 2009 Nejezdim:super To je nejlepší ochrana;) Ale jinak nejspíš pořádně prostříkat dutiny,pořádně natřít podběhy a podvozek...sůl je svinstvo.... Citovat
punkac Odesláno 20. říjen 2009 Odesláno 20. říjen 2009 Původně zaslal: Radek Hurvajz vic toho udělat nemužeš, jinak u 406 maš vyhodu že fakt nerezne. To mám asi nějakou divnou, už jsem musel dělat pravej práh (r1998) Jinak vystříkat dutiny a natřít takovou tou asfaltovou barvou¨a je zatím klid:papa Citovat
Guest servisman Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 jak bylo řečeno buď to postavit do garaže zda-li máš a nejezdit,ale to je pro mne nereálné auto potřebuji,nebo před zimou projet se po poli a tím pádem máš ochranný nátěr na podvozku nebo použít něco jako já BODY 950 na nátěr či nástřik/dle tvých možností/ podvozku http://eshop.autokelly.cz/catalog.aspx#PATH=3770508;3770512;3770526|CMSCT=WelcomeRetailPage|CT=16|PCT=16|CUR=0|PGS=20|PT=0|PVT=1|SHT=0|SD=0|ST=0| Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 No tak ja sem jeste nikdy nekonzervoval, a zatim tuk tuk, po rezi ani stopa ... A to ma piskot 11 a pul roku, prevazne mestskyho jezdeni kde je te soli snad nejvic... Citovat
bonfire Odesláno 21. říjen 2009 Autor Odesláno 21. říjen 2009 a 406 má pozinkovanou karoserii? Citovat
čakom Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 jj ma pozinkovanou. ja jezdím celej rok a nějak mě sůl netrapi. na 406 po několika letech začnou hnít prahy. už jsem to viděl na dost 406. ale je to kus od kusu. [upravil dne 21.10.2009 čakom] Citovat
Otan Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 A co 307SW r.v. 2006 ta má taky pozinkovAnou karoserii?:myslim Citovat
MJSytic Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 Myslím, že né. Tam už je snad všechno z plastu Jasně, že má Citovat
Otan Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 Ale prý vačka a ventily jsou z tvrzeného plastu!:D Citovat
elton Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 Původně zaslal: Otan Ale prý vačka a ventily jsou z tvrzeného plastu!:D Z polystyrenu:D Citovat
MatrixChose Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 Taky jsem neviděl nějak 406 reznout, jenom když byla trefená... Citovat
pagot Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 kaslu na sul ani do garaze to nedavam ,zadne rozmazlovani .. Citovat
MatrixChose Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 Garáž (teplejší) je právě smrt pro to auto v zimě Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 Původně zaslal: MatrixChose Garáž (teplejší) je právě smrt pro to auto v zimě Toz nevim, ale tenhle muj peugeot, se daval po kazde zimne projizdke do garaze, v ktere se dokonce i sem tam kourilo A fakt mohu odfotit podvozek, uplne bez hrdze Toz naozaj nevim, jaka smrt... Citovat
MatrixChose Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 Když jezdíš ve s*ačkách v zimě (sníh, břečka, sůl) a necháš auto venku přes noc tak to zmrzne, pak dejme tomu odpadne a nic se neděje. Jakmile to hodíš do teplejší garáže, tak ta sůl prostě pracuje - to je chemie ze základky. To že máš podvozek OK může znamenat i to, že už ho někdo dělal Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 No nevim Taky sice sul \"taje\" ale taky se vysusuje. Podvozek nikdo nedelal, auto koupil muj tata v 05/1998 a ja ho koupil od nej v 11/2007 Az do doby, nez sem auto koupil, jezdilo v zime kazdy jeden bozi den do prace, v meste, kde boli cez zimu samozrejme brecky, sul, sneh atd, a vzdy poobede zaparkovalo do garaze, a vyslo ven zase rano... Zazil sem i prehnite prahy na punte, ze spodu, ale jejich oprava mne vysla levneji, nez osetrovani Bodykitem Dva kousky nerezovych plechu, sem si sehnal zdarma, a majstri co s karbinou vyrezali aj ostatnu hrdzu, a navaraili nove plechy, vypitali 300 Sk. Zatrelo sa to s gumoasfaltovu farbu, a bol aj na punte pokoj Citovat
MatrixChose Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 Vysušuje, ale právě v tý garáži pomaleji jak venku (pokud zrovna neprší). Prostě garáž není nic moc dobrýho a to není žádná nová věc. Že jsi to měl za 300,- jsi dopadl hodně dobře Citovat
ozzy56 Odesláno 21. říjen 2009 Odesláno 21. říjen 2009 celoročně používané auto je bez rezi jen určitou dobu-(přestože si majitel myslí opak)--běžte se podívat do karosáren na auta starší deseti let jezdící v solance--proč by jinak tolik ,,dobrých\'\' aut po celkem malé nehodě dávala pojištovna k likvidaci...,když tu malou nehodu rozeberete,zjistíte,že pomalu není co vařit: samá shnilotina... P.S. samozřejmě jde oddálit rezivění karoserie pečlivou údržbou,ale to už málokdo dělá--radši si koupí jiné (mladší) auto Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.