destiny Odesláno 2. srpen 2004 Odesláno 2. srpen 2004 Pokud někdo z Vás potřebuje vyměnit brzdovou kapalinu a je z Prahy, tak mám pár lahviček nové, originál Peugeot brzdové kap. navíc. Nechce to někdo? Citovat
Guest MMMMM Odesláno 15. duben 2006 Odesláno 15. duben 2006 Chtěl bych se zeptat, potřebuji dolit brzdovou kapalinu ale jiz nemam musim koupit, musim koupit stejny typ? Nevim co je tam nyni, je to naoranzovele. Staci koupit nejakou brzdovou kapalinu a jen dolit? Citovat
Bohumil Odesláno 15. duben 2006 Odesláno 15. duben 2006 Mě by se to docela hodilo, ale má to jednu chybu, nejsem z Prahy.:grr:grr Citovat
Guest MMMMM Odesláno 17. duben 2006 Odesláno 17. duben 2006 Opravdu nikdo nevite jak tu kapalinu doplnit? Potřebuji možná 2dcl, kterou mám koupit Citovat
vector Odesláno 17. duben 2006 Odesláno 17. duben 2006 Původně zaslal: destiny Pokud někdo z Vás potřebuje vyměnit brzdovou kapalinu a je z Prahy, tak mám pár lahviček nové, originál Peugeot brzdové kap. navíc. Nechce to někdo? Ahoj Pane, brzdovka by se měla měnit co 5 let pokud vím, i když je jako, že dobrá. Já zrovna schánim, kde bych koupil za dobrý brzdovku a zadní kotouče a desky. Co tvoje cena ? Citovat
Ferry Odesláno 18. duben 2006 Odesláno 18. duben 2006 Původně zaslal: vector Původně zaslal: destiny Pokud někdo z Vás potřebuje vyměnit brzdovou kapalinu a je z Prahy, tak mám pár lahviček nové, originál Peugeot brzdové kap. navíc. Nechce to někdo? Ahoj Pane, brzdovka by se měla měnit co 5 let pokud vím, i když je jako, že dobrá. Já zrovna schánim, kde bych koupil za dobrý brzdovku a zadní kotouče a desky. Co tvoje cena ? ja bych rekl kazde 2 roky a nebo 60 000km, podle toho co prijde driv Citovat
Guest MMMMM Odesláno 18. duben 2006 Odesláno 18. duben 2006 Pánové, ještě mi nikdo neodpověděl na můj dotaz Citovat
vector Odesláno 18. duben 2006 Odesláno 18. duben 2006 Původně zaslal: MMMMM Pánové, ještě mi nikdo neodpověděl na můj dotaz to musíme ? Máš tam žlutou DOT4 tak si jí kup a dolejt jí snad zvládneš sám ne ? Ještě se můžeš pro klid podívat na normu tuším, že je to ISO 4925 • SAE J 1703 • FMVSS 116 Na dolití ti stačí malé balení za pár korun. Doporučuju nechat jí změřit a když tak vyměnit a ne jen dolévat. Citovat
Guest MMMMM Odesláno 19. duben 2006 Odesláno 19. duben 2006 Pro dolití musím potom odvzdušňovat brzdy, napadlo mě nádobku vysát nějakou injekční stříkačkou co to jde a kapalinu dolít. Někdo to tady psal při výměně kapaliny do serva. Sice to není úplně ideální ale acpoň něco. Co vy na to? Citovat
vector Odesláno 19. duben 2006 Odesláno 19. duben 2006 Původně zaslal: MMMMM Pro dolití musím potom odvzdušňovat brzdy, napadlo mě nádobku vysát nějakou injekční stříkačkou co to jde a kapalinu dolít. Někdo to tady psal při výměně kapaliny do serva. Sice to není úplně ideální ale acpoň něco. Co vy na to? Že máš nápady, jako děti z mateřský školky. Citovat
Ferry Odesláno 19. duben 2006 Odesláno 19. duben 2006 Původně zaslal: vector Původně zaslal: MMMMM Pro dolití musím potom odvzdušňovat brzdy, napadlo mě nádobku vysát nějakou injekční stříkačkou co to jde a kapalinu dolít. Někdo to tady psal při výměně kapaliny do serva. Sice to není úplně ideální ale acpoň něco. Co vy na to? Že máš nápady, jako děti z mateřský školky. hehehe, a kdyz to udelas takhle nekolikrat za sebou, s adekvatnimi prestavkami na to aby se to dostatecne promichalo, tak teoreticky limitne v nekonecnem case budes mit vymenenou brzdovku bez vypousteni brzd to jsou napady Kdyz si nejsi jistej co tam mas za brzdovku a jak je vlastne vubec stara, nech si ji premerit, ale nejspis bych se na to vykaslal a nechal ji preventivne vymenit uplne, pri tom, pokud mas na zadni naprave bubny, muzes udelat inspekci brzdovych prasatek, jestli netecou a tak vubec [upravil dne 19/4/06 Ferry] Citovat
P607Olda Odesláno 19. duben 2006 Odesláno 19. duben 2006 Po samotném dolití nemusíš odvzdušňovat brzdy, pokud v nádobce ještě něco zbylo (tedy nenasálo to vzduch). Odpovědi, čím to dolít, se nedočkáš, protože nikdo neví, co tam máš, jestli originál Peugeot, anebo tam už někdo něco přilil. Takže jestli to chceš mít dobře, tak radím výměnu kapaliny za origo Peugeot, a a? to projde i prasátky do odvzdušňováků. Anebo (bez výměny) dolévej origo Peugeot, tím to snad nepokazíš. Citovat
vector Odesláno 19. duben 2006 Odesláno 19. duben 2006 Původně zaslal: Ferry Původně zaslal: vector Původně zaslal: MMMMM Pro dolití musím potom odvzdušňovat brzdy, napadlo mě nádobku vysát nějakou injekční stříkačkou co to jde a kapalinu dolít. Někdo to tady psal při výměně kapaliny do serva. Sice to není úplně ideální ale acpoň něco. Co vy na to? Že máš nápady, jako děti z mateřský školky. hehehe, a kdyz to udelas takhle nekolikrat za sebou, s adekvatnimi prestavkami na to aby se to dostatecne promichalo, tak teoreticky limitne v nekonecnem case budes mit vymenenou brzdovku bez vypousteni brzd to jsou napady Kdyz si nejsi jistej co tam mas za brzdovku a jak je vlastne vubec stara, nech si ji premerit, ale nejspis bych se na to vykaslal a nechal ji preventivne vymenit uplne, pri tom, pokud mas na zadni naprave bubny, muzes udelat inspekci brzdovych prasatek, jestli netecou a tak vubec [upravil dne 19/4/06 Ferry] No to jo, ale z těch trubek se nikdy nepromíchá... Citovat
Ferry Odesláno 19. duben 2006 Odesláno 19. duben 2006 Původně zaslal: vector No to jo, ale z těch trubek se nikdy nepromíchá... Nadifunduje prece, ne Citovat
viktorg Odesláno 20. duben 2006 Odesláno 20. duben 2006 Ja som si chcel tiez vymenit brzdovu kvapalinu az som prisiel na to ze nejaky magor mi zalomil odvzdusnovaci srob na prednej lavej brzde ..neviete ako sa to da vybrat a vymenit? Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.