Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

policistu na motorce sestřelilo auto


Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

vybavila se mi debata ze 30.9. (par dni pred timhle crashem): kolega \'obdivoval\' (ti cu*aci nas proste nepusti...) naprosty klid a pohodu na holandske dalnici, resp. z toho pramenici zdanlivou nemoznost jakekoliv kolize. odpovedel jsem mu na to neco ve smyslu, ze az jim jednou nekdo konecne hodi mysku, tak se z toho po*erou. tohle je presne ten pripad.

holandani proste jezdi na dalnici povolenych 120km/h, misty 100km/h. to tak, ze VSICHNI, ve vsech pruzich a tak ortodoxne, ze i nasinec, zvykly na trochu jiny druh provozu (zvlast po prijezdu z D) proste rezignuje na jakykoliv spech. oni jsou hrozne free a obcas nemuzou vydychat, kdyz se kolem nich prozenete 140. pri tomhle stylu samozrejme clovek otupi a verim, ze ani ten na videu motorkare nezaregistroval, bo vcera ani predevcirem tam proste taky nikdo nestal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle klid ne jen na dálnicích já jsem zaregistroval např. i ve Švajcu, Dánsku, Švédsku... Prostě úplně jiná mentalita, nikam nespěchaj a normální našinec rychle přivykne. Je znát, když kolem mě neprofrčí co třicet sec. brněnská kokta 160, kamioni se nepředjížděj půl hodiny, když na to nemaj... to mě strhává k mnohem většímu klídku za volantem... Jezdím do těhle zemí moc rád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...