Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Co říkáte přístrojům uprostřed ?


Recommended Posts

Odesláno

Viděli jste C4 aj.? Co říkáte přístrojům uprostřed? Slyšel jsem názory pro a proti, je to prý přirozenější. Chtěli bychte aby i Peugeot vyrobil auto s přístroji uprostřed?

Odesláno

:D Jasně s přístroji mezi sedadlama uprostřed.:D:D:D:o:o:papa:papa

PS: Budíky jsou jenom pro mě jako řidiče, co má do toho každý v autě kecat jak jedu. Jedu ve svým autě, řídím já pokuty platím, výčitky budu mít já, tak budíky jenom moje, moje, moje. :D:D;);):o:papa

[Editován dne 20/7/04 lexa]

Odesláno

Oddůvodňují to tím, že ty přístroje takhle má člověk líp v zornym poli, když sleduje pravou krajnici, ale mě to vyhovuje tak, jak to je standartně. A to nemluvim o tom, že uprostřed je to hnus.

Třeba ten Nissan, Primera tušim, zvenku zajímavej, uvnitř opičí klec!

Odesláno

Oddůvodňují to tím, že ty přístroje takhle má člověk líp v zornym poli, když sleduje pravou krajnici, ale mě to vyhovuje tak, jak to je standartně. A to nemluvim o tom, že uprostřed je to hnus.

Třeba ten Nissan, Primera tušim, zvenku zajímavej, uvnitř opičí klec!

Odesláno

Když to tu tak pročítám, ak pro koho se teda přístroje uprostřed vymyslely?????????? Ani já bych to nechtěl ani za nic, aby mikaždej stopař žvatlal do toho, jak rychle jedu a upozorňoval, že mi támhle svítí kontrolka, která ani neví, k čemu slouží. Pokud to bude nějaký masivnější trend, pak by k tomu měli dodávat i svítící panýlek s nápisem NEMLUVTE ZA JÍZDY NA ŘIDIČE

Odesláno

Taky to nějak nemusim, tenhle módní trend ... mám rád budíčky pjekně před sebou :papa

Ale zvyknout se na to určitě dá ...

[Editován dne 21/7/04 Kik]

Odesláno
Napsán autorem Medvěd

Když to tu tak pročítám, ak pro koho se teda přístroje uprostřed vymyslely?????????? Ani já bych to nechtěl ani za nic, aby mikaždej stopař žvatlal do toho, jak rychle jedu a upozorňoval, že mi támhle svítí kontrolka, která ani neví, k čemu slouží. Pokud to bude nějaký masivnější trend, pak by k tomu měli dodávat i svítící panýlek s nápisem NEMLUVTE ZA JÍZDY NA ŘIDIČE

Když mi někdo kecá do řízení, pošlu ho ..... staré Fiaty měly digitální tachometr uprostřed.

Je pravda, že pohled na budíky těsně před řidičem a za volantem není zrovna skvělý, člověk si na to zvykne. Jestli je to uprostřed lepší se uvidí, člověk si musí zvyknout aby mohl hodnotit. Tohle je každopádně nezvyk a není to ani moc hezké, ale kdo ví třeba se to bude líbit.

Odesláno

Uz jen ten blabol, ze je lepe v zornem poli ridice sledujiciho pravou krajnici je podezrely. Ja nevim jak vy, ale ja spis sleduju (pominu-li periferni videni) stredovou caru, protoze neni nic lepsiho kdyz cumis nekam do poli napravo a najednou se ti predek macka o protijedouciho blba :)

Odesláno
Napsán autorem Lucky

Uz jen ten blabol, ze je lepe v zornem poli ridice sledujiciho pravou krajnici je podezrely. Ja nevim jak vy, ale ja spis sleduju (pominu-li periferni videni) stredovou caru, protoze neni nic lepsiho kdyz cumis nekam do poli napravo a najednou se ti predek macka o protijedouciho blba :)

Taky mně to přijde jako divnej argument. Přesně, jak říkáš - sleduju spíš středovou čáru. Ale to by ty budíky museli dát do sloupku, nebo na kapotu.:D:D Podle mně je to hnus a odpovídá to nějakýmu módnímu trendu, kterej - jak doufám - brzo zmizí. Automobilky už nevědí s čím novým přijít, tak vymýšlejí pí.oviny.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...