Vydrýsek Odesláno 18. červenec 2009 Odesláno 18. červenec 2009 Přátelé stala se mi nemilá věc... přítelkyni odtáhli v Německu auto :-( Parkovala na parkovišti pro zákazníky Netto přes noc a nějakej dobrák to nechal odtáhnout. Na policii mi řekli, že o tom záznam nemaj, ale dali mi adresu parkoviště, kam se v téhle lokalitě auta odtahují a tam jsme auto skutečně našli, s lístkem \"před vyzvednutím volejte číslo....xxx\". Tam jsem zavolal a chtěli jméno a adresu, dal jsem ji své jméno a svoji adresu v Německu (kolej) a auto jsme si odvezli (parkoviště bylo otevřené). Včera mi přišel dopis (zkomolené jméno), resp. faktura na 150€. Platit se nám to fakt nechce. Dotaz zní: myslíte, že by stačilo preventivně nechat změnit SPZku... oni mají jen moje (zkomolené) jméno a adresu tady (a ještě s blbým číslem pokoje) a pak tu SPZku. Jediný čeho se bojím, aby si přes naši policii nezjistili přes tu SPZ vlastníka. Co byste dělali? Nechci si zavařit na průser ale těch 150€ je přece jen pro studenty nepříjemný. Citovat
Laďa Odesláno 18. červenec 2009 Odesláno 18. červenec 2009 Podle toho co jsi napsal, tak je to firma která se zabývá touto činnosti a aby pak nepřišel exekutor. A navíc pokud dojde po nějakých např. 5-ti letech, tak ta částka může být o hodně vyšší. Snad Ti někdo poradí lepší. Citovat
ozzy56 Odesláno 18. červenec 2009 Odesláno 18. červenec 2009 typicky český přístup--porušit předpisy a pak s tím nějak vydrbat...nezlob se,musel jsem Citovat
P607Olda Odesláno 18. červenec 2009 Odesláno 18. červenec 2009 Lepší neporadím. Stát se v Německu nežádanou osobou se zákazem vstupu na území opravdu není to pravé. A Německé úřady melou pomalu, ale důkladně. Takže zaplať a příště si dej pozor. Citovat
Boulik Odesláno 18. červenec 2009 Odesláno 18. červenec 2009 jinak receno pro jistotu bych to zaplatil nikdy nws co se muze stat holt za blbost se plati Citovat
wooody Odesláno 18. červenec 2009 Odesláno 18. červenec 2009 jj lepší dát teďko 150 eček než za 5 let 1500 nebo víc...... Citovat
Ferry Odesláno 18. červenec 2009 Odesláno 18. červenec 2009 Der ganze Tschechische Volk ist eine Simulantenbande Na nemecke urady bych asi ceske ojebavky nezkousel, student nestudent, tohle je holt skola zivota a jak uz psali ostatni lepsi zaplatit 150 ecek ted, nez za nejakou dobu xkrat tolik Citovat
jozefsv Odesláno 18. červenec 2009 Odesláno 18. červenec 2009 150 v de nie je tak vela.u nas stoji odtah cca cez 100 tak si myslim,ze slusna cena. Citovat
Vydrýsek Odesláno 19. červenec 2009 Autor Odesláno 19. červenec 2009 Chlapi díky za připomínky. Kdo psal, že se snažím o typický čecháčství (vyjebat s předpisy), měl možná pravdu. Ale taky nechci problémy do budoucna... Spíš jsem chtěl od někoho slyšet něco jako \"Hele, já nezaplatil pokutu a pak na mě přišli a platil jsem 10x tolik\" nebo \"bacha, oni si zjistí totožnost majitele přes naší policii\" atd... prostě konkrétní zkušenosti... Citovat
Boulik Odesláno 19. červenec 2009 Odesláno 19. červenec 2009 hele to stou policii ze si to zjisti to si myslim ze oni uz to skoro vedi zase nejsou uplne blbi a jestli to byla nejaka firma primo na odtah tak stejne mas vsechno napsany a kor jestli jsi tam neco podepsal.Proste doporucuji zaplatit nez pak bejt jeste vic v pr... (za blbost se plati) vim nastve to ale co nadelas Citovat
OK406 Odesláno 19. červenec 2009 Odesláno 19. červenec 2009 Projistotu uved své jméno a to správně napsané a né skomolené! Aby do budoucna nevznikl problém skrze nějaké ,,písmenko\". Pokud je to možné, dojdi tam osobně a zaplať to na místě oproti potvrzení se správním jménem! A příště parkujte správně. Citovat
jarajarda Odesláno 20. červenec 2009 Odesláno 20. červenec 2009 S Němcema není sranda, to není jako u nás, že se to nějak ošulí.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.