FiFa_cze Odesláno 4. duben 2013 Odesláno 4. duben 2013 No záleží jak rozsáhlá je ta rez... Ale díval ses na tu lokiho 106ku? Prodává ji myslím za 20 Já nevěděl, že sháníš i 1.4..myslel jsem, že chceš jen 1.6 Citovat
lukaro Odesláno 4. duben 2013 Odesláno 4. duben 2013 Chci 3dvř a tu Rally verzi...prostě tu sportovní verzi, něco jak máš ty Citovat
FiFa_cze Odesláno 4. duben 2013 Odesláno 4. duben 2013 tohle je ta lokiho http://auto.bazos.cz/inzerat/22839505/Prodam-Peugeot-106-sport14rv1998.php a tady jsou další 2 http://auto.bazos.cz/inzerat/23014145/Peugeot-106-14-Sport.php a http://auto.bazos.cz/inzerat/21948524/Peugeot-106-14-Sport-SUPER-STAV.php Záleží co od toho čekáš Edit: Nebo jako jestli chceš vyloženě verzi Rallye, tak to si kup určitě 1.6, protože Rallye s 1.4 se nikterak neliší od verze Sport. Možná u některých verzí modrej koberec, ale jinak asi nic. Navíc se připravíš o přídavny dálky, ktery Rallye verze myslím nemají. Pokud se teda nepletu. [upravil dne 4/4/13 21:22 od FiFa_cze] Citovat
lukaro Odesláno 4. duben 2013 Odesláno 4. duben 2013 Žádné velké investice...nejlépe novou STK. Barva černá nebo bílá... Citovat
loki Odesláno 5. duben 2013 Odesláno 5. duben 2013 ahoj jak píše fifa prodávam černého sporta STK je nová 29.2 2013,sleva možná Citovat
Pauli__ Odesláno 5. duben 2013 Odesláno 5. duben 2013 budu mít naprodej černou 1.6 rally, 74 kw, s novou stk, bez kol, horší zadní náprava 15000, kdyby měl někdo zájem piště na brazdilpavel@seznam.cz, pošlu fotky Citovat
FiFa_cze Odesláno 9. duben 2013 Odesláno 9. duben 2013 106ka to sice není, ale viděli jste tohle? http://www.sportovnivozy.cz/39815-peugeot-206-20-hdi-wrc-zlin http://auto.bazos.cz/inzerat/23431584/Vyfuk-Supersprint-Saxo106.php [upravil dne 10/4/13 10:48 od FiFa_cze] Citovat
cechic Odesláno 11. duben 2013 Odesláno 11. duben 2013 Ta 206 se mi moc líbí, někdo si s ní vyhrál, jen moc nechápu proč jako základ nepoužili třeba gti místo tý nafty Citovat
MyP106 Odesláno 11. duben 2013 Odesláno 11. duben 2013 podle mě hdi není špatný pro takový auto. taky se s ním dá pěkně vyhrát Citovat
odee Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 To WRC nevypadá špatně. Ono něco jinýho je nafouklý, nabastlený Saxo 1.1 na kterým sou navěšený tři patra nárazníků-to je humus, a něco jinýho takhle pěkně origo, jen na vzhled a pod kapotou Hdičko-to je takový stylový autíčko na častější popojíždění. Citovat
MilanF1 Odesláno 12. duben 2013 Odesláno 12. duben 2013 Tu 206tku bych bral mít volné peníze a prostory, a to asi hlavně kvůli tomu, že pod kapotou je HDi a bodykit je v TP Citovat
Smudla_22 Odesláno 15. duben 2013 Odesláno 15. duben 2013 Krásný den přeji můžete mi říct co si myslíte o této 106ce? http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/106/12409051?goFrom=list chtěl bych mladý koupit malý autí a tohle se mi nezdá být špatné (v reálu jsem ještě neviděl ) Má tam ještě jedno http://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/106/12449205?goFrom=list dík za každou radu na co si dát pozor Citovat
odee Odesláno 15. duben 2013 Odesláno 15. duben 2013 Ty, ta černá vypadá dobře, ale za 1.2 z 96 20 táců??? Za to se dneska sežene i omlácená S16, nebo Saxo... Kdyby byla za 10K tak řeknu super kup! Citovat
FiFa_cze Odesláno 16. duben 2013 Odesláno 16. duben 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/23546426/Peugeot-106-14-Benzin.php až na ten ultra big lauf http://auto.bazos.cz/inzerat/23569666/Peugeot-106-3dverak.php trošku pospravovat a nebyla by špatná http://auto.bazos.cz/inzerat/23533052/Peugeot-106-rallye.php http://auto.bazos.cz/inzerat/23474676/peugeot-106-11-rok-2002.php http://auto.bazos.cz/inzerat/23386560/prolisy.php hoši nemít 2 sady kol, tak neváhám ani vteřinu Citovat
lukaro Odesláno 16. duben 2013 Odesláno 16. duben 2013 http://auto.bazos.cz/inzerat/23612569/Peugeot-106-14i-SPORT-KLIMATIZACE-ALU-KOLA.php Citovat
FiFa_cze Odesláno 21. duben 2013 Odesláno 21. duben 2013 Tuhle prodával nedávno loki ne? http://auto.bazos.cz/inzerat/23715878/Peugeot-106-s16.php http://auto.bazos.cz/inzerat/23673430/Peugeot-106-rallyesport.php [upravil dne 21/4/13 22:00 od FiFa_cze] Citovat
PAJA106 Odesláno 21. duben 2013 Odesláno 21. duben 2013 2FiFa_cze: Jo, tuším, že Peta-K ji má (a z tohoto konkrétního kousku není nadšený). Citovat
Peta-k Odesláno 22. duben 2013 Odesláno 22. duben 2013 jo hosi mam ji a zkousim ji strelit...protoze tak dobastleny auto sem jeste nevidel....:( a vubec netusim za kolik ji mam nechat... Citovat
jiri106xs Odesláno 22. duben 2013 Odesláno 22. duben 2013 Na fotkách nevypadá až tak zle. Trochu se rozepiš, co je špatně a třeba se najde někdo, kdo by měl zájem. Citovat
J.R. Odesláno 22. duben 2013 Odesláno 22. duben 2013 No pokud je \"tak dobastlená\" (těžko říci co si pod tím vše představit), tak bych určitě do toho inzerátu alespoň stručně napsal, co je třeba opravit a že to má takové a takové mouchy... Z toho inzerátu a fotek to vypadá pro laika, že auto je cajk, až ta náprava, což má každej starej pažout a citrouš ;-) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.