oddie Odesláno 9. srpen 2009 Autor Odesláno 9. srpen 2009 A víš, že jo? Kdyby to šlo... přeci jen vzít si to do ruky a zkusit si cvaknout pár fotek je přeci jen něco jiného než koukat na popisy na netu. Citovat
oddie Odesláno 11. srpen 2009 Autor Odesláno 11. srpen 2009 Tak jsem podnikl poslední pokus o proštrachání EVF, a výsledek je opravdu bídný. V nabídce micro four thirds jsou jen dva foťáky - Panasonic G1 a Olympus PEN. Panasonic G1 s objektivem 14-140, co bych k tomu - když už - chtěl, stojí prakticky dvojnásobek zrcadlovek K200D s 18-250 či 450D se seťáky. Jako tak tak kompromis se ještě nabízí Fuji S100FS, za polovičku ceny zrcadlovky. Všechno ostatní má pidičip a nesmyslné Mpix... Citovat
oddie Odesláno 11. srpen 2009 Autor Odesláno 11. srpen 2009 No, to ne. Je to fakt docela k vzteku. Jen se nesmyslně zvyšuje počet Mpix, ale kvalita jde přitom těžce do háje. Ta nová kategorie micro 4/3 vypadá tak nějak nadějně, ale nabídka zatím minimální, a za příšerně draho. Přesně to by mi stačilo, je to znatelně menší než zrcadlovka, bude se to líp tahat s sebou - ale až bude nabídka širší a bude to stát polovičku. Ještě mě napadla zoufalá varianta teď nic nekupovat, a zrcadlovku si na dovolenou prostě jen půjčit. Kdo se obětuje? Citovat
Vvitty Odesláno 11. srpen 2009 Odesláno 11. srpen 2009 neni se cemu divit, kdyz 90% zakazniku ze segmentu kompaktu zajima pouze kolik MPx je nacpano vevnitr a jak velky je display a zoom.... 5MPx bude za chvili i v fix focusech na mobilech.... Citovat
oddie Odesláno 11. srpen 2009 Autor Odesláno 11. srpen 2009 Kdyby 5... http://mobil.idnes.cz/fotomobil-s-12-megapixely-a-optickym-zoomem-stoji-jen-osm-tisic-korun-1i3-/telefony.asp?c=A090804_185900_telefony_ada Citovat
Driver Odesláno 11. srpen 2009 Odesláno 11. srpen 2009 To už není mobil s foťákem, ale foťák s vestavěným mobilem Citovat
Dave405 Odesláno 16. listopad 2009 Odesláno 16. listopad 2009 Tak co Oddie, koupil jsi něco? Měl jsem teď doma půjčeného Canon 400D + Tamron 70-200mm a vůbec to není zlé. Ovšem s gripem a bleskem už to chce pomalu nějaký vozíček, nebo nosiče Citovat
Edison Odesláno 16. listopad 2009 Odesláno 16. listopad 2009 A proto bych volil zrcadlovku plus nějaký ten compact... Citovat
oddie Odesláno 16. listopad 2009 Autor Odesláno 16. listopad 2009 Pentax K200D + Tamron 18-250mm f/3.5-6.3 Di II Macro Pár fotek z něj je v [upravil dne 11/16/09 oddie] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.