plaz Odesláno 22. duben 2009 Odesláno 22. duben 2009 mam prozbu nemate nekoho v USA nebo tam pojedete potreboval bych neco koupit a privest nebo poslat dik za info plaz:potlesk [upravil dne 22/4/09 plaz] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 22. duben 2009 Odesláno 22. duben 2009 No nemysliš si že na takovou otázku dostaneš odpověď do 10 minut, že néé? Vydrž [upravil dne 22/4/09 Radek Hurvajz] Citovat
ladosak Odesláno 22. duben 2009 Odesláno 22. duben 2009 Známý má pár amerických veteránů a když něco potřebuje obědná si to normálně přes internet.Přímo v USA A sám jsem se divil že například origoš pneu na Merkuriho i s tím bílým pruhem po boku ho vyšly levněj než unás na obědnávku. [upravil dne 22.4.2009 ladosak] Citovat
kveton Odesláno 23. duben 2009 Odesláno 23. duben 2009 Škoda že si nepřišel dřív, kamarád se dneska vrací Citovat
Kurt Odesláno 23. duben 2009 Odesláno 23. duben 2009 http://www.zasilkovasluzba.com/main.php A nepotřebuješ tam nikoho.... Citovat
Creams Odesláno 23. duben 2009 Odesláno 23. duben 2009 No vždy je lepší když tam někoho máš, protože ta zásilková služba chce někdy nechutné peníze za to zasláni na jejich depo ... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.