Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Občas se mi stane, že mi to prostě netáhne. Jezdín každý den cca 140km a občas se mi stane, že necítím turbo. Minulý týden to mělo stávku než jsem vyjel z Prahy a už to zase frčí. Od té doby asi jednou. Nemá někdo zkušenosti s turbem, budu ho muset měnit, nebo je tam i prostor pro nějaké opravy atd.. ? Díky

  • O 1 měsíc později...
Odesláno

Kamarádovi turbo vynechávalo pouze občas, zejména při dlouhých cestách. Zastavil, vypnul motor, 5 min počkal, a pokračoval zase s turbem. vydržel to takhle rok. Stále hledal, drahá diagnostika chybu neukazovala. Jedna z cest při hledání problému ho zavedla ke Katu. Byl úplně rozsypaný a samozřejmě ucpával výfukové cesty, čidla daly echo turbu a to nejelo.

Natvrdo ho odmontoval a vymlátil z něho všechno co v něm bylo. A teď poslouchej. Tah auta jaký do té doby nezažil, a spotřeba šla o celý litr a půl dolů. Co ty na to?

Odesláno
Původně zaslal: LANO

Kamarádovi turbo vynechávalo pouze občas, zejména při dlouhých cestách. Zastavil, vypnul motor, 5 min počkal, a pokračoval zase s turbem. vydržel to takhle rok. Stále hledal, drahá diagnostika chybu neukazovala. Jedna z cest při hledání problému ho zavedla ke Katu. Byl úplně rozsypaný a samozřejmě ucpával výfukové cesty, čidla daly echo turbu a to nejelo.

Natvrdo ho odmontoval a vymlátil z něho všechno co v něm bylo. A teď poslouchej. Tah auta jaký do té doby nezažil, a spotřeba šla o celý litr a půl dolů. Co ty na to?

A emise? Co ty na to?

  • O 2 měsíce později...
  • O 1 měsíc později...
Odesláno

Nevím jetli zakládat další téma , tak to píšu tu.

Jel jsem cca50km a při přidání plynu mi to jako když kucklo a přestalo jít turbo a vyhodilo to oranžovou ikonku motoru, turbo ani nešustilo ani netáhlo jen do 2000otáček, tak jem dojel ke známým. za den jsem jel zpátky, jel jsem do 2000ot a jednou jsem to přetočil na 2500 a najednou se turbo rozjelo a kontrolka zhasla.

Nevíte co s tím je? můžu s tím dále jezdit???:myslim

  • O 2 týdny později...
Odesláno

gargamel ---) no skusil by som by som pozret vahu vzduchu ci neni zadrbana bordelom a vycistit ja som mal presne tento problem a bola to vaha a na moje pocudovanie stacilo len vycistit tak skus a daj vediet.(inac da sa to dobre vycistit cistiacim sprejom na brzdy).

Odesláno
Původně zaslal: kuboSE

gargamel ---) no skusil by som by som pozret vahu vzduchu ci neni zadrbana bordelom a vycistit ja som mal presne tento problem a bola to vaha a na moje pocudovanie stacilo len vycistit tak skus a daj vediet.(inac da sa to dobre vycistit cistiacim sprejom na brzdy).

Ahoj, tak jesm vyčistil váhu vzduchu. Byla celkem černá a mastná, nechápu kde se to bere když tam je vzduchový filtr.

ovšem změna nenastala žádná stále má pauzu v 2000-2300ot a teprve pak začíná táhnout.

Tak mě čeká další krok - vyčíštění vysokotlakého čidla DRV (pokud se nepletu). na hadičky jsem sedíval, ale nevypadaly zle. nebo by jste doporučili pokračovat tím podtlak spínačem co vypadá jako ten na ERG?

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...