beno76 Odesláno 29. březen 2009 Odesláno 29. březen 2009 chcem sa opytat od ktoreho vyrobcu vydrzia najdlhsie (pomer,cena,vykon) ak mate neake skusenosti poradte klepe mi uz dost zadna naprava a nechcem kupit zbytocne drahe ak su aj lacnejsie a dobre. Citovat
Burisek Odesláno 29. březen 2009 Odesláno 29. březen 2009 já jsem teď kupoval sice na předek a na reakci uživatele Ferry který psal že si objednal stabyl.tyčky Meyle. Já jsem si je taky objednal ale jsou nějaké zesílené označení HD Heavy Duty.... koukni na : http://katalog.mjauto.cz/ myslím že budou dobré..... a až budu měnit zadní tak určo půjdu do těchto taktéž Citovat
lubokpz Odesláno 29. březen 2009 Odesláno 29. březen 2009 Čau krajan Ak ti ide o kvalitu rozhodne doporučujem zavolať do Lioncar BB tel.:048 471 88 88 (priprav si VIN) tam to ochotne povedia cenu origo ND a pošlú na dobierku. Ak ti ide o cenu, tak najlacnejšie tyčky som zatiaľ videl na www.faro.sk. No a zlatý stred si možeš vybrať na www.elit.sk, alebo www.autokelly.sk. Citovat
Ondra.fencl Odesláno 29. březen 2009 Odesláno 29. březen 2009 Původně zaslal: Burisek já jsem teď kupoval sice na předek a na reakci uživatele Ferry který psal že si objednal stabyl.tyčky Meyle. Já jsem si je taky objednal ale jsou nějaké zesílené označení HD Heavy Duty.... koukni na : http://katalog.mjauto.cz/ myslím že budou dobré..... a až budu měnit zadní tak určo půjdu do těchto taktéž Kolik tě stáli od Meyle? Citovat
beno76 Odesláno 29. březen 2009 Autor Odesláno 29. březen 2009 vdaka za odpovede pozistujem ceny a rozhodnem sa ale radsej si priplatim ako menit po par tisicoch km zasa druhe Citovat
Burisek Odesláno 29. březen 2009 Odesláno 29. březen 2009 Původně zaslal: Ondra.fencl Kolik tě stáli od Meyle???? no psal jsem do MJ Auto kde je mají za 630 kč : MEYLE meyle11160605041HD dodavatel 1 529,41 630,00 nebo přímo zde : http://katalog.mjauto.cz/ ale stáli mě 738 kč přímo tady v Jihlavě,od nich jsem je neobjednával,páč mi řekli že je objednají v pátek a v pondělí mi je měnili..... a brali to z Meteoru tuším..... Citovat
Leo Odesláno 29. březen 2009 Odesláno 29. březen 2009 Původně zaslal: Burisek já jsem teď kupoval sice na předek a na reakci uživatele Ferry který psal že si objednal stabyl.tyčky Meyle. Já jsem si je taky objednal ale jsou nějaké zesílené označení HD Heavy Duty.... koukni na : http://katalog.mjauto.cz/ myslím že budou dobré..... a až budu měnit zadní tak určo půjdu do těchto taktéž To, že jsou zesílené je sice hezké, ale ještě jsem neviděl, aby se zlomila nebo ohnula. Hlavní otázka je jak dlouho vydrží kloubové uložení bez vůle a to podle vnějšího vzhledu asi neposoudíme. Já použil SASIC. Citovat
tomike Odesláno 29. březen 2009 Odesláno 29. březen 2009 Febi Bilstein - kvalita by mala byt good. Beriem veci cez APM.sk, pracuje tam kamos tak mam fajn ceny. Citovat
Burisek Odesláno 29. březen 2009 Odesláno 29. březen 2009 Původně zaslal: Leo To, že jsou zesílené je sice hezké, ale ještě jsem neviděl, aby se zlomila nebo ohnula. Hlavní otázka je jak dlouho vydrží kloubové uložení bez vůle a to podle vnějšího vzhledu asi neposoudíme. Já použil SASIC. Ano to máš pravdu,no zkusíme uvidíme,kolik vydrží..... Citovat
Ferry Odesláno 29. březen 2009 Odesláno 29. březen 2009 Původně zaslal: Leo Původně zaslal: Burisek já jsem teď kupoval sice na předek a na reakci uživatele Ferry který psal že si objednal stabyl.tyčky Meyle. Já jsem si je taky objednal ale jsou nějaké zesílené označení HD Heavy Duty.... koukni na : http://katalog.mjauto.cz/ myslím že budou dobré..... a až budu měnit zadní tak určo půjdu do těchto taktéž To, že jsou zesílené je sice hezké, ale ještě jsem neviděl, aby se zlomila nebo ohnula. Hlavní otázka je jak dlouho vydrží kloubové uložení bez vůle a to podle vnějšího vzhledu asi neposoudíme. Já použil SASIC. prave ze to zesileni se tyka hlavne tech kloubu, ktere odchazi, ne tycky ( kulatiny ) samotne Citovat
Ondra.fencl Odesláno 29. březen 2009 Odesláno 29. březen 2009 no psal jsem do MJ Auto kde je mají za 630 kč : MEYLE meyle11160605041HD dodavatel 1 529,41 630,00 nebo přímo zde : http://katalog.mjauto.cz/ ale stáli mě 738 kč přímo tady v Jihlavě,od nich jsem je neobjednával,páč mi řekli že je objednají v pátek a v pondělí mi je měnili..... a brali to z Meteoru tuším..... aha.... no tak ten mám tady za bukem tak to se tam zastavím.... začíná mi totiž bouchat jak přední tak i zadní náprava Citovat
Burisek Odesláno 30. březen 2009 Odesláno 30. březen 2009 tak to máš dobrý..... když za bukem až mi bude bouchat zadek tak půjdu zase do těchto,uvidíme jak se osvědčí na předku..... Citovat
majo30 Odesláno 30. březen 2009 Odesláno 30. březen 2009 Ja som ich menil v sobotu. Kupil som Febi, uvidim, kolko vydrzia. Mal som tam este original tycky a schvalne som ich pozeral z kazdej strany, no ziadna znacka vyrobcu tam nebola. Je dobre vymenit aj gumove ulozenie stabilizatora. Ja som ho mal pekne pokakane. A este otazka: tie gumove ulozenia som mal na jednom kraji stiahnute PVC stahovacou paskou, ma sa to stiahnut pri montazi??? Citovat
tomike Odesláno 30. březen 2009 Odesláno 30. březen 2009 Ak myslime na to iste ulozenie stabilizatora, navazujuce na zvisle tycky tak tam som to mal tiez stiahnute PVC stahovackov. Vzhladom k historii mojho auta verim, ze tto tam bolo od nova. Dal som nove gumy a natiahol na to tie pasky aj ked podla mna ked sa to pritoci tak ta paska neplni ziadnu funkciu. Teraz idem menit vodorovne tycky a davam febi, zvisle som dal optimal. Citovat
Ondra.fencl Odesláno 30. březen 2009 Odesláno 30. březen 2009 Taky mi právě známej říkal, že rozhodně ty Febi...... prý je má osvědčený a jsou v pohodě.... tak nevím nevím.... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.