Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

chcem sa opytat od ktoreho vyrobcu vydrzia najdlhsie (pomer,cena,vykon) ak mate neake skusenosti poradte klepe mi uz dost zadna naprava a nechcem kupit zbytocne drahe ak su aj lacnejsie a dobre.

Odesláno

já jsem teď kupoval sice na předek a na reakci uživatele Ferry který psal že si objednal stabyl.tyčky Meyle. Já jsem si je taky objednal ale jsou nějaké zesílené označení HD Heavy Duty.... koukni na : http://katalog.mjauto.cz/ myslím že budou dobré..... a až budu měnit zadní tak určo půjdu do těchto taktéž

Odesláno

Čau krajan

Ak ti ide o kvalitu rozhodne doporučujem zavolať do Lioncar BB tel.:048 471 88 88 (priprav si VIN) tam to ochotne povedia cenu origo ND a pošlú na dobierku. Ak ti ide o cenu, tak najlacnejšie tyčky som zatiaľ videl na www.faro.sk. No a zlatý stred si možeš vybrať na www.elit.sk, alebo www.autokelly.sk.

Odesláno
Původně zaslal: Burisek

já jsem teď kupoval sice na předek a na reakci uživatele Ferry který psal že si objednal stabyl.tyčky Meyle. Já jsem si je taky objednal ale jsou nějaké zesílené označení HD Heavy Duty.... koukni na : http://katalog.mjauto.cz/ myslím že budou dobré..... a až budu měnit zadní tak určo půjdu do těchto taktéž

Kolik tě stáli od Meyle?

Odesláno
Původně zaslal: Ondra.fencl

Kolik tě stáli od Meyle????

no psal jsem do MJ Auto kde je mají za 630 kč :

MEYLE meyle11160605041HD dodavatel 1 529,41 630,00

nebo přímo zde : http://katalog.mjauto.cz/

ale stáli mě 738 kč přímo tady v Jihlavě,od nich jsem je neobjednával,páč mi řekli že je objednají v pátek a v pondělí mi je měnili..... a brali to z Meteoru tuším.....

Odesláno
Původně zaslal: Burisek

já jsem teď kupoval sice na předek a na reakci uživatele Ferry který psal že si objednal stabyl.tyčky Meyle. Já jsem si je taky objednal ale jsou nějaké zesílené označení HD Heavy Duty.... koukni na : http://katalog.mjauto.cz/ myslím že budou dobré..... a až budu měnit zadní tak určo půjdu do těchto taktéž

To, že jsou zesílené je sice hezké, ale ještě jsem neviděl, aby se zlomila nebo ohnula. Hlavní otázka je jak dlouho vydrží kloubové uložení bez vůle a to podle vnějšího vzhledu asi neposoudíme. Já použil SASIC.

Odesláno
Původně zaslal: Leo

To, že jsou zesílené je sice hezké, ale ještě jsem neviděl, aby se zlomila nebo ohnula. Hlavní otázka je jak dlouho vydrží kloubové uložení bez vůle a to podle vnějšího vzhledu asi neposoudíme. Já použil SASIC.

Ano to máš pravdu,no zkusíme uvidíme,kolik vydrží.....

Odesláno
Původně zaslal: Leo

Původně zaslal: Burisek

já jsem teď kupoval sice na předek a na reakci uživatele Ferry který psal že si objednal stabyl.tyčky Meyle. Já jsem si je taky objednal ale jsou nějaké zesílené označení HD Heavy Duty.... koukni na : http://katalog.mjauto.cz/ myslím že budou dobré..... a až budu měnit zadní tak určo půjdu do těchto taktéž

To, že jsou zesílené je sice hezké, ale ještě jsem neviděl, aby se zlomila nebo ohnula. Hlavní otázka je jak dlouho vydrží kloubové uložení bez vůle a to podle vnějšího vzhledu asi neposoudíme. Já použil SASIC.

prave ze to zesileni se tyka hlavne tech kloubu, ktere odchazi, ne tycky ( kulatiny ) samotne

Odesláno

no psal jsem do MJ Auto kde je mají za 630 kč :

MEYLE meyle11160605041HD dodavatel 1 529,41 630,00

nebo přímo zde : http://katalog.mjauto.cz/

ale stáli mě 738 kč přímo tady v Jihlavě,od nich jsem je neobjednával,páč mi řekli že je objednají v pátek a v pondělí mi je měnili..... a brali to z Meteoru tuším.....

aha.... no tak ten mám tady za bukem tak to se tam zastavím.... začíná mi totiž bouchat jak přední tak i zadní náprava :(

Odesláno

Ja som ich menil v sobotu. Kupil som Febi, uvidim, kolko vydrzia. Mal som tam este original tycky a schvalne som ich pozeral z kazdej strany, no ziadna znacka vyrobcu tam nebola. Je dobre vymenit aj gumove ulozenie stabilizatora. Ja som ho mal pekne pokakane.

A este otazka: tie gumove ulozenia som mal na jednom kraji stiahnute PVC stahovacou paskou, ma sa to stiahnut pri montazi???

Odesláno

Ak myslime na to iste ulozenie stabilizatora, navazujuce na zvisle tycky tak tam som to mal tiez stiahnute PVC stahovackov. Vzhladom k historii mojho auta verim, ze tto tam bolo od nova. Dal som nove gumy a natiahol na to tie pasky aj ked podla mna ked sa to pritoci tak ta paska neplni ziadnu funkciu. Teraz idem menit vodorovne tycky a davam febi, zvisle som dal optimal.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...