petrol Odesláno 30. listopad 2009 Odesláno 30. listopad 2009 Původně zaslal: Leo Vítej v klubu . Ahoj, děkuji za přivítání, zatím se rozkoukávám Citovat
petrol Odesláno 30. listopad 2009 Odesláno 30. listopad 2009 Původně zaslal: Šalda jo jo, ten kufr by mě vadil, ale jinak si myslím že je celkem prostorná. Kufr je pro mě důležitej, mohli ho udělat vetší ale už by to nebyla 3008:) každopádně vítej v klubu a nechť slouží jen ku spokojenosti:papa Díky za přivítání, držím palce ať Ti to vyjde s tou 5008:papa Citovat
Šalda Odesláno 30. listopad 2009 Odesláno 30. listopad 2009 petrol : já si ještě musím počkat ale Ty si už užíváš 3008:) kdybys byl z Brna tak bych chtěl svézt:aut Hlavně ať ti to jezdí a ať se ti líbí mezi náma;) Citovat
Existujuci Odesláno 30. květen 2010 Odesláno 30. květen 2010 Ja ked som 3008 prvy krat videl tak ma ocarila.V Nitre autosalon. Hned to bol moj sen. V Bratislavskom autosalone to uz som ju pozeral dokladnejsie a ten stredovy panel je hrozny a riadiaca paka sa mi zda vysoko.Odkladaci priestor pod stred.padelom je velky ale neviem si predstavit odtial nieco vylovit pocas jazdy.A urcite tam bude vsetko hrkotat.(mozno uterak nebude hrkotat). No a ked som sa docital na nete ze je vlastne postavena na podvozku 308 cky a nieje to ziadne auto do terenu a moznost prepinania rezimu jazdy v 5 urovniach je nic moc,a este ta cena.Brrrrrr. To je len moj nazor.Ked na nu nasetrim este pouvazujem.Zatial ale sklamanie. [upravil dne 30/5/10 Existujuci] Citovat
PEUGEOTIK307 Odesláno 30. květen 2010 Odesláno 30. květen 2010 Tá cena je naozaj uletená do výšok. Citovat
Yantschi Odesláno 29. červen 2010 Autor Odesláno 29. červen 2010 Od 2011 by mali dodavat plnohodnotne 4x4, zatial je to len 4x2, takze s kiupou by som pockal do 2011. Citovat
robozv Odesláno 10. leden 2013 Odesláno 10. leden 2013 3008 pre Cinu? alebo restyle [upravil dne 10.1.2013 21:23 od robozv] Citovat
robozv Odesláno 10. leden 2013 Odesláno 10. leden 2013 1 [upravil dne 10.1.2013 21:24 od robozv] Citovat
robozv Odesláno 10. leden 2013 Odesláno 10. leden 2013 1 [upravil dne 10.1.2013 21:24 od robozv] Citovat
robozv Odesláno 10. leden 2013 Odesláno 10. leden 2013 1 [upravil dne 10.1.2013 21:25 od robozv] Citovat
robozv Odesláno 10. leden 2013 Odesláno 10. leden 2013 viac:D http://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&ei=CSLvUKPlL43LsgaHvYCwDQ&hl=sk&prev=/search%3Fq%3Dforum%2B308%26hl%3Dsk%26tbo%3Dd%26biw%3D1367%26bih%3D600&rurl=translate.google.sk&sl=fr&u=http://www.forum308.com/viewtopic.php%3Ff%3D2%26t%3D5217%26sid%3D3efd86ff525bb50837287bf568278197&usg=ALkJrhiOpFq06hZwWyAKvRu1ABr9moARRw Citovat
spartan Odesláno 12. leden 2013 Odesláno 12. leden 2013 skkor china verzia nic peknee volant otras Citovat
Cinicman Odesláno 13. leden 2013 Odesláno 13. leden 2013 No to je hnus velebnosti... :blicismajlik Citovat
ozzy1 Odesláno 13. leden 2013 Odesláno 13. leden 2013 velmi pěkné auto,sám jsem o něm uvažoval. Citovat
pežotík Odesláno 3. září 2013 Odesláno 3. září 2013 Klobouk dolu,ten facelift se Frantikum fakt povedl:potlesk. A ted babo rad,pristi moje auto 508 sw nebo 3008:myslim. Citovat
radim.1008 Odesláno 3. září 2013 Odesláno 3. září 2013 Jo to bych bral, oba facelifty se hodně povedly. Citovat
pežotík Odesláno 4. září 2013 Odesláno 4. září 2013 Oboje v jednom 5008:D Diky \"babo\", to mne nenapadlo:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.