Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno
Původně zaslal: Šalda

jo jo, ten kufr by mě vadil, ale jinak si myslím že je celkem prostorná.

Kufr je pro mě důležitej, mohli ho udělat vetší ale už by to nebyla 3008:)

každopádně vítej v klubu a nechť slouží jen ku spokojenosti:papa

Díky za přivítání, držím palce ať Ti to vyjde s tou 5008:papa

Odesláno

petrol : já si ještě musím počkat ale Ty si už užíváš 3008:)

kdybys byl z Brna tak bych chtěl svézt:aut

Hlavně ať ti to jezdí a ať se ti líbí mezi náma;)

  • O 5 měsíců později...
Odesláno

Ja ked som 3008 prvy krat videl tak ma ocarila.V Nitre autosalon. Hned to bol moj sen. V Bratislavskom autosalone to uz som ju pozeral dokladnejsie a ten stredovy panel je hrozny a riadiaca paka sa mi zda vysoko.Odkladaci priestor pod stred.padelom je velky ale neviem si predstavit odtial nieco vylovit pocas jazdy.A urcite tam bude vsetko hrkotat.(mozno uterak nebude hrkotat). No a ked som sa docital na nete ze je vlastne postavena na podvozku 308 cky a nieje to ziadne auto do terenu a moznost prepinania rezimu jazdy v 5 urovniach je nic moc,a este ta cena.Brrrrrr. To je len moj nazor.Ked na nu nasetrim este pouvazujem.Zatial ale sklamanie.

[upravil dne 30/5/10 Existujuci]

  • O 5 týdnů později...
  • O 2 roky později...
  • O 7 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...