Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Skus si odparkovat do nejakej ciganskej osady.... Za par hodin tam budes mat len koleso s podblatnikom :D

Odesláno
Původně zaslal: Lubk0

Skus si odparkovat do nejakej ciganskej osady.... Za par hodin tam budes mat len koleso s podblatnikom :D

chyba, ani to tam nebude, aj tan granat vezmu. :roker

Odesláno
Původně zaslal: Lubk0

Skus si odparkovat do nejakej ciganskej osady....

To my tady nemáme, my tady máme otevřenou multikulturní společnost a všichni se máme rádi, protože jsme si všichni rovni. :aut

Odesláno
Původně zaslal: Fakir

Není to nebezpečné, dávat granát do skleničky? Střepy by při výbuchy mohly někoho ošklivě poranit! :)

No ono to bouchne a na crepinach mozes tak dostat defekt. ;)

Odesláno

mrdaaaaaaa......... :potlesk:potlesk:potlesk to je něco jako když ukradneš prachy z banky tak ta dýmovnice co je znehodnotí, tady tohle dokonce \"znehodnotí\" i pachatele... jenom nevim jak to projde u ochránců zlodějských práv - české justice :roll:blicismajlik

[upravil dne 13/2/09 P.avel]

Odesláno

granát je \"vostrej\" armádní zásoby, voják sežene všechno.

kdž zraníš zloděje tak je to problém, ale když to nepřežije a třeba jej ani nenajdou tak už to zas taký problém není, a já sem tam ten granát nedal:)

je to obranný narozdíl od utočného jsou střepiny vražedné do 100m.. ale trocha opatrnosti a je to neškodná věcička.

Odesláno

Neviem kolko ma ten granat sekund kym vybuchne, ale isto aspon 6 a za 6 sekund budem s autom prec a akurat ti buchne granat pred barakom:D

Odesláno

kdyby to byla prava F1, tak ta ma 3-4sec zpozdeni.Ale urcite prava neni /nedovolene ozbrojovani/, to by bylo pekne o hubu,navic kdyz je to obranny granat a ten udela peknou paseku. A tenhle vypada az moc plasticky! a ted koukam jeste na foto a tohle je tak detsky granat:D , F1 je krapet vetsi, pekne do cely dlane!a to nemam zrovna maly ruce:aut

[upravil dne 16/2/09 hudy]

[upravil dne 16/2/09 hudy]

Odesláno

No keby si s tym ostal v nejakej ciganskej osade, oni su schopni granat vytiahnut, zahodit, a este pozbierat ty strepiny a zanest je do zbernych surovin...

Popripade granat zlepit do kopy, a predat ho jako ostrej pred tescom za 50 korun :D

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...