ondra123 Odesláno 13. únor 2009 Odesláno 13. únor 2009 foceno dnes u mě doma.. kdo má lepší? muj slyší každý nikdo nepřehlédne a pachatele nepustí [upravil dne 13.2.2009 ondra123] Citovat
ondra123 Odesláno 13. únor 2009 Autor Odesláno 13. únor 2009 ono když Ti jej kradou tak se sním stejně loučíš Citovat
Kurt Odesláno 13. únor 2009 Odesláno 13. únor 2009 Snad bys nechtěl hajzlovi ublížit?!? To se u nás neodpouští, tytyty! Citovat
Miku Odesláno 13. únor 2009 Odesláno 13. únor 2009 Nejsem si jist , ale neměl bys tam mít náhodou výstražnou tabulku aby případný pachatel znal riziko :D:D:D:D Citovat
Maverick Odesláno 13. únor 2009 Odesláno 13. únor 2009 Původně zaslal: AnotherOne Mňa by teda atrapa nezastavila Bacha na to, třeba je vostrej:D:D:D Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 13. únor 2009 Odesláno 13. únor 2009 Skus si odparkovat do nejakej ciganskej osady.... Za par hodin tam budes mat len koleso s podblatnikom Citovat
lubikpo Odesláno 13. únor 2009 Odesláno 13. únor 2009 Původně zaslal: Lubk0 Skus si odparkovat do nejakej ciganskej osady.... Za par hodin tam budes mat len koleso s podblatnikom chyba, ani to tam nebude, aj tan granat vezmu. Citovat
Kurt Odesláno 13. únor 2009 Odesláno 13. únor 2009 Původně zaslal: Lubk0 Skus si odparkovat do nejakej ciganskej osady.... To my tady nemáme, my tady máme otevřenou multikulturní společnost a všichni se máme rádi, protože jsme si všichni rovni. Citovat
Fakir Odesláno 13. únor 2009 Odesláno 13. únor 2009 Není to nebezpečné, dávat granát do skleničky? Střepy by při výbuchy mohly někoho ošklivě poranit! Citovat
lubikpo Odesláno 13. únor 2009 Odesláno 13. únor 2009 Původně zaslal: Fakir Není to nebezpečné, dávat granát do skleničky? Střepy by při výbuchy mohly někoho ošklivě poranit! No ono to bouchne a na crepinach mozes tak dostat defekt. Citovat
P.avel Odesláno 13. únor 2009 Odesláno 13. únor 2009 mrdaaaaaaa......... :potlesk:potlesk to je něco jako když ukradneš prachy z banky tak ta dýmovnice co je znehodnotí, tady tohle dokonce \"znehodnotí\" i pachatele... jenom nevim jak to projde u ochránců zlodějských práv - české justice :blicismajlik [upravil dne 13/2/09 P.avel] Citovat
ondra123 Odesláno 15. únor 2009 Autor Odesláno 15. únor 2009 granát je \"vostrej\" armádní zásoby, voják sežene všechno. kdž zraníš zloděje tak je to problém, ale když to nepřežije a třeba jej ani nenajdou tak už to zas taký problém není, a já sem tam ten granát nedal:) je to obranný narozdíl od utočného jsou střepiny vražedné do 100m.. ale trocha opatrnosti a je to neškodná věcička. Citovat
Qcko Odesláno 16. únor 2009 Odesláno 16. únor 2009 Neviem kolko ma ten granat sekund kym vybuchne, ale isto aspon 6 a za 6 sekund budem s autom prec a akurat ti buchne granat pred barakom:D Citovat
hudy Odesláno 16. únor 2009 Odesláno 16. únor 2009 kdyby to byla prava F1, tak ta ma 3-4sec zpozdeni.Ale urcite prava neni /nedovolene ozbrojovani/, to by bylo pekne o hubu,navic kdyz je to obranny granat a ten udela peknou paseku. A tenhle vypada az moc plasticky! a ted koukam jeste na foto a tohle je tak detsky granat:D , F1 je krapet vetsi, pekne do cely dlane!a to nemam zrovna maly ruce:aut [upravil dne 16/2/09 hudy] [upravil dne 16/2/09 hudy] Citovat
Guest Lubk0 Odesláno 16. únor 2009 Odesláno 16. únor 2009 No keby si s tym ostal v nejakej ciganskej osade, oni su schopni granat vytiahnut, zahodit, a este pozbierat ty strepiny a zanest je do zbernych surovin... Popripade granat zlepit do kopy, a predat ho jako ostrej pred tescom za 50 korun Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.