punkac Odesláno 12. březen 2011 Odesláno 12. březen 2011 hlídám též, ale asi více sleduju Závěťod Kusturici na ČT2. Řehtám se furt...... Citovat
godzila.01 Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 Taky ještě hlídám, zas nemůžu spát ... Citovat
victory Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 Tak mě právě vyhmátli policajti. Všechno ok, až na to že jsem si dnes nechal lekárničku v garáži - uklízel jsem kufr ... A že neměl náladu tak mi dal litra. Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 No já už mam za sebou asi 150km a policajta jsem teda nepotkal, myslim že by to nebylo přijemný setkání, ale asi všichni chrápou Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 No ještě mě to čeká jednou, tak doufam že se někde nevysemeněj u silnice:D Citovat
Péťa Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 Spíš nemaj na benzín .... :D:D Nemaj na benzín, nemaj na lidi, nemaj na platy a hlavě - nemaj rádi svého ministra. Citovat
godzila.01 Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 Dobře jim tak.... Když se jim to nelíbí můžou si najít jinou práci .... Citovat
punkac Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 tak kdo hákuje v neděli, respektive teď už v podělí Citovat
punkac Odesláno 18. březen 2011 Odesláno 18. březen 2011 jsem tu tiež, ale brzo půjdu domů a pak hurá akce víkend Citovat
Guest Scratch Odesláno 18. březen 2011 Odesláno 18. březen 2011 hura akce chalupa, drevo stipat, muzes prijet Citovat
punkac Odesláno 18. březen 2011 Odesláno 18. březen 2011 mám svou chaloupku a naopak to dříví musím spálit, není tam k hnutí Citovat
Laďa Odesláno 18. březen 2011 Odesláno 18. březen 2011 Tak kolik nás bude zde hlídat? 23:21 - Tak jak vidím ještě je brzo. No nic já příjdu později a se mnou příjde zákon:D [upravil dne 18/3/11 23:21 Laďa] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 18. březen 2011 Odesláno 18. březen 2011 Já jsem tu taky, a zákon sem netahej, ten ať dneska radši spí Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.