Kurt Odesláno 8. únor 2009 Autor Odesláno 8. únor 2009 No jo, já od středy měním okna a dneska ještě začínám malovat, takže mám počítač přikrytej a mobil jsem v tom bordelu po tmě nemohl najít. Ale koukám, že ses toho ujal, takže nepřátelští imperialisté neprojdou! Citovat
Pe.Tr Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: Kurt No jo, já od středy měním okna a dneska ještě začínám malovat, takže mám počítač přikrytej a mobil jsem v tom bordelu po tmě nemohl najít. Ale koukám, že ses toho ujal, takže nepřátelští imperialisté neprojdou! nene , rozkaz zněl jasně Citovat
agresssor Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: macik.83 ja taky, akorat 4:23 uz neni takova frajerina, jen pockejte v tydnu ok,povime si v tydnu. Mi povez kdy spis kdyz si porad na foru ?????:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim Citovat
Pe.Tr Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: agresssor Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: macik.83 ja taky, akorat 4:23 uz neni takova frajerina, jen pockejte v tydnu ok,povime si v tydnu. Mi povez kdy spis kdyz si porad na foru ?????:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim ale ja na foru nejsem, vidiš mě snad? Citovat
agresssor Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: agresssor Původně zaslal: Pe.Tr Původně zaslal: macik.83 ja taky, akorat 4:23 uz neni takova frajerina, jen pockejte v tydnu ok,povime si v tydnu. Mi povez kdy spis kdyz si porad na foru ?????:myslim:myslim:myslim:myslim:myslim ale ja na foru nejsem, vidiš mě snad? Tak jinak kdzy prispivas i v tech hodinach kdy normalni lidi spi .) Citovat
agresssor Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: Kurt Letos prý spal v úterý. hehe asi ma na rok vystarano :D:D:D Citovat
jtichy Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Původně zaslal: Pata jeste je brzo No někdo začít musí, než přijdou další... Citovat
MirasCC Odesláno 8. únor 2009 Odesláno 8. únor 2009 Sem vám jen chtěl říct, abyste se mnou nepočítali, ráno vstávám do práce (ehm, zaměstnání, jak by mě taťka bezpochyby opravil) Citovat
Fakir Odesláno 9. únor 2009 Odesláno 9. únor 2009 Původně zaslal: MirasCC Sem vám jen chtěl říct, abyste se mnou nepočítali, ráno vstávám do práce (ehm, zaměstnání, jak by mě taťka bezpochyby opravil) To jsme dva. Citovat
švejk Odesláno 9. únor 2009 Odesláno 9. únor 2009 tak to ja jsem dneska nehlidal... ja se ucil na zkousku ) ale zdravim vsechny, kteri se zde obetovali Citovat
Miss Scratch Odesláno 9. únor 2009 Odesláno 9. únor 2009 Původně zaslal: Scratch v noci se ma soulo..t ha ha, tak ty asi hlidas:-) Citovat
AnotherOne Odesláno 9. únor 2009 Odesláno 9. únor 2009 Původně zaslal: Miss Scratch Původně zaslal: Scratch v noci se ma soulo..t ha ha, tak ty asi hlidas:-) Nepovedal s kým Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.