Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

lakování třmenů aneb jako barvu použít


tom406

Recommended Posts

tak bych si dovolil toto téma jelikož jsou čím dál větší spekulace co na třmeny.Předem upozorňuji ,že takové barvy za 500kč s popisem \"barva na brzdiče\" s tepelnou odolností cca 300-650st. mě celkem za tu cenu nebere protože jak určitě víte měl jsem na coupé brzdičích žlutou zn. ALKYTON a ten je odolný jen do 90st.!!! A myslíte že se něco stalo z barvou ?Jako že by popraskala nebo se spálila.nee. Dokonce mám třmeny ponořené do acetonu asi týden a rozleptala se jen sem tam. Tak ji budu muset dobít asi smirkem :D:D a pak lakovat ,ale to už je překvapení.Jen dodám že je to obyč barva na bázi pryskyřice s odolností 80st.:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest avatar77
Původně zaslal: tom406

tak bych si dovolil toto téma jelikož jsou čím dál větší spekulace co na třmeny.Předem upozorňuji ,že takové barvy za 500kč s popisem \"barva na brzdiče\" s tepelnou odolností cca 300-650st. mě celkem za tu cenu nebere protože jak určitě víte měl jsem na coupé brzdičích žlutou zn. ALKYTON a ten je odolný jen do 90st.!!! A myslíte že se něco stalo z barvou ?Jako že by popraskala nebo se spálila.nee. Dokonce mám třmeny ponořené do acetonu asi týden a rozleptala se jen sem tam. Tak ji budu muset dobít asi smirkem :D:D a pak lakovat ,ale to už je překvapení.Jen dodám že je to obyč barva na bázi pryskyřice s odolností 80st.:papa:papa

a kde jsi jezdil?ono pokud si zajedes na okruh tak ti garatnuji ze tvoje zluta uz zluta nebude!ja el trmeny cervene a po 30min. na okruhu v Brne jsou cerne.barva se normalne spálila.na jezdeni po meste a trapny sprinty ti vydrzi kazda barva;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: čakom

ja to natírám běžnou barvou cca za 100,- a nikdy se mi to neoloupalo.

pokud se to někomu odloupe tak to asi bude zaležet jam moc očistil třmeny.

jsem na tom uplne stejne, obycejna barva a kikdy nic neslo dolu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: avatar77

Původně zaslal: tom406

tak bych si dovolil toto téma jelikož jsou čím dál větší spekulace co na třmeny.Předem upozorňuji ,že takové barvy za 500kč s popisem \"barva na brzdiče\" s tepelnou odolností cca 300-650st. mě celkem za tu cenu nebere protože jak určitě víte měl jsem na coupé brzdičích žlutou zn. ALKYTON a ten je odolný jen do 90st.!!! A myslíte že se něco stalo z barvou ?Jako že by popraskala nebo se spálila.nee. Dokonce mám třmeny ponořené do acetonu asi týden a rozleptala se jen sem tam. Tak ji budu muset dobít asi smirkem :D:D a pak lakovat ,ale to už je překvapení.Jen dodám že je to obyč barva na bázi pryskyřice s odolností 80st.:papa:papa

a kde jsi jezdil?ono pokud si zajedes na okruh tak ti garatnuji ze tvoje zluta uz zluta nebude!ja el trmeny cervene a po 30min. na okruhu v Brne jsou cerne.barva se normalne spálila.na jezdeni po meste a trapny sprinty ti vydrzi kazda barva;)

Jo. ale já se neptal jak spálit barvu na brzdičích ale jak lakovat.:bacha

navíc okruhy nejezdím tak se pálit nic nebude.Trapný sprinty jo? no když myslíš pane okruhář:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...