Dave405 Odesláno 20. leden 2009 Odesláno 20. leden 2009 Původně zaslal: MJSytic OK, tak co mám pro jejich nákup udělat? Nějaká registrace někde - objednávka? Ještě by mě zajímalo, kolik stojí origo sada v P (ty origo koberce na 406 mám a přijdou mi OK:myslim) Tyhle polské jsou oproti přesným peugeoťáckým lepší v tom, že jsou delší a pokryjí celou část pod pedálama. Také jsou hlubší a širší. Ten vnitřní bok krásně kopíruje středový tunel a je dost vysoký, takže vylítí většího objemu vody nehrozí. Také jako jedny z mála rohoží pěkně kopírují ten odpočívací nášlap na levé straně a to už jsem těch koberců vyzkoušel docela dost. Řekl bych, že kvalita gumy je na stejné úrovni jako originály, je relativně tlustá a přitom měká. Ale jak jsem psal, mám je na 405, třeba na jiném modelu budou sedět trochu jinak. Každopádně za tuhle cenu není co řešit, přesné peugeoťácké jsou tak za dvojnásobnou cenu. Citovat
sucram® Odesláno 20. leden 2009 Autor Odesláno 20. leden 2009 dneska budu kolegovi psát, protože potřebuji koupit kotouče a třmeny na Passata 1.8T tak se ho zeptám hned na ty koberečky jen tak okrajem ... Citovat
MJSytic Odesláno 21. leden 2009 Odesláno 21. leden 2009 OK, děkuji za info:super. Já na ně nepospíchám (mám teď nějaký uni co byly v autě), spíš mi šlo o to, abych to neprošvich (na to jsem specialista) Zástěrky už bohužel mám Citovat
majty Odesláno 22. leden 2009 Odesláno 22. leden 2009 ahoj mel bych zajem o gumovy koberecky pro 406 sedan rv 03 [upravil dne 22.1.2009 majty] Citovat
MaPiv Odesláno 22. leden 2009 Odesláno 22. leden 2009 A já bych potřeboval tento nárazník na coupe: http://www.allegro.pl/item521405370_zderzak_peugeota_406_coupe.html Citovat
brslen Odesláno 22. leden 2009 Odesláno 22. leden 2009 ja bych mel taky zajem o koberce 406 r.v. 01 Citovat
sucram® Odesláno 22. leden 2009 Autor Odesláno 22. leden 2009 Původně zaslal: MaPiv A já bych potřeboval tento nárazník na coupe: http://www.allegro.pl/item521405370_zderzak_peugeota_406_coupe.html MaPiv: zdravím, je to docela velký kus. Kolik jsi za něj ochoten dát na CZK? cena je 600 zlotych s dopravou plus pocitej dopravu od známého ke mě a ode mě k tobě ... viděl jsem, že jsi psal, že nechceš, aby to šlo přes někoho - bohužel u této aukce to ani jinak nejde. Najdi si aukci kde budeš mít napsáno v kolonce Transport i płatność toto Zgadzam się na wysłanie przedmiotu za granicę 4all: V pátek, či o víkendu, budu s kolegou z Polska. Vidím, že zájemců je zatím dost. Zítra odpoledne případně k večeru vytvořím nezávaznou objednávku. Nezávaznou, jelikož není stanovena pevná cena a s ní spojené dopravné ke mě + poštovné k vám všem - ta bude záviset od počtu objednaných kusů. Samozřejmě se pokusím vyjednat tu nejnižší možnou cenu. PROSÍM DALŠÍ UŽIVATELE, JEŽ NEMAJÍ ZÁJEM O KOBEREČKY PŘÍPADNĚ ZÁSTĚRKY, AŤ MI PÍŠÍ PM NEBO DO TOPICU, KTERÝ JE UVEDEN NA PRVNÍ STRANĚ V PRVNÍM PŘÍSPĚVKU ... DÍKY Citovat
K3nny Odesláno 22. leden 2009 Odesláno 22. leden 2009 Tak možná bych taky vzal dvoje,oboje do 205tky jedna 5ti a druhá 3 dveř,ale asi to bude stejný... Citovat
Prerovak Odesláno 22. leden 2009 Odesláno 22. leden 2009 byli by koberecky aj do 307 rv 2003? nak se v tom nemuzu vyznat Citovat
sucram® Odesláno 22. leden 2009 Autor Odesláno 22. leden 2009 Původně zaslal: sucram® takže dostupné jsou koberce pro tyto modely: 106.306,307,107,205,206,307,309,405,406,407,607,partner - obyčejné nebo originálni petex Tornado: PM ano 307 by měl být také ... během zítřka budu dělat seznam zájemců. V neděli bych to chtěl uzavřít ... mezi pátkem a nedělí dodám info o celkové ceně Citovat
MJSytic Odesláno 22. leden 2009 Odesláno 22. leden 2009 Tak hlavně aby to nebyly nějaký takovýhle Páááč ty jsem kupoval mladý na 106 a teda žádná sláva:aut Citovat
Prerovak Odesláno 22. leden 2009 Odesláno 22. leden 2009 Původně zaslal: sucram® Původně zaslal: sucram® takže dostupné jsou koberce pro tyto modely: 106.306,307,107,205,206,307,309,405,406,407,607,partner - obyčejné nebo originálni petex Tornado: PM ano 307 by měl být také ... během zítřka budu dělat seznam zájemců. V neděli bych to chtěl uzavřít ... mezi pátkem a nedělí dodám info o celkové ceně jo tak to bych mel taky zajem kdyby byly za naky rozumny penizky Citovat
doktor Odesláno 23. leden 2009 Odesláno 23. leden 2009 Můžu se zeptat které koberce jsou tady vyfoceny jestli ty obyčejné nebo originální petex, případně jaký je v nich rozdíl. Měl bych zájem na 307 break r.v 2005 starý model. Citovat
sucram® Odesláno 24. leden 2009 Autor Odesláno 24. leden 2009 ZDE je seznam předběžných zájemců pokud si to někdo rozmyslel nebo chce něco navíc, napiště mi, upravím Tuto předběžnou objednávku budu ve středu 28. 1. 2009 považovat za uzavřenou (v 15.00). Týž den bych ocenil, kdybyste dali příkaz k úhradě (č.ú. a další nutné náležitosti obdržíte v PM) V pátek, nejpozději v pondělí by měly být peníze na účtu. Hned v pondělí bych mohl vyrazit pro koberečky a odpoledne nebo v úterý ráno je zaslat všem zájemcům. Pokud by se objevili další zájemci po termínu uzavření objednávky, není problém akci opakovat, avšak v dalším termínu. Tj. cca zase za dva týdny. [upravil dne 24.1.2009 sucram®] [upravil dne 24.1.2009 sucram®] Citovat
dzavel Odesláno 24. leden 2009 Odesláno 24. leden 2009 Prosím o jedny koberečky pro 306 kombi. Citovat
MJSytic Odesláno 24. leden 2009 Odesláno 24. leden 2009 Tak jsem trošku pátral a na 406 to jsou asi tyhle, že? http://www.allegro.pl/search.php?string=peugeot+406+gumowe&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0 [upravil dne 24.1.09 MJSytic] Citovat
doktor Odesláno 24. leden 2009 Odesláno 24. leden 2009 Doufám že na 307 takhle vypadat nebudou o tohle bych teda zájem neměl, něco podobnýho tam mám a jsou celkem na nic. Citovat
MJSytic Odesláno 24. leden 2009 Odesláno 24. leden 2009 Původně zaslal: doktor Doufám že na 307 takhle vypadat nebudou o tohle bych teda zájem neměl, něco podobnýho tam mám a jsou celkem na nic. No to jsou podle mě ty PETEX přesný Mají tam ještě TYHLE, ale ty mi přijdou teda nějaký uni a s přesností na 406 nemájí nic společnýho:bojim Možná by to opravdu jasně říct, který jsou který a jaký se budou objednávat Než takhle kupovat \"zajíce v pytli\" Citovat
Dave405 Odesláno 25. leden 2009 Odesláno 25. leden 2009 Původně zaslal: MJSytic Tak jsem trošku pátral a na 406 to jsou asi tyhle, že? http://www.allegro.pl/search.php?string=peugeot+406+gumowe&buy=0&new=0&pay=0&vat_inv=0&personal_rec=0 [upravil dne 24.1.09 MJSytic] Přesně tyhle jsem koupil do 406 jako přesné rohože v Peugeotu a musím říct, že přesnost si představuju trochu jinak. Tyhle jsou malé ve všech ohledech - krátké, úzké, plýtké, nepřesné kolem páky víka nádrže, atd. Už bych do nich nešel. Ty UNI, inzerované v úvodu, jsou rozhodně praktičtější. Citovat
Dave405 Odesláno 25. leden 2009 Odesláno 25. leden 2009 Ještě tyhle nevypadají špatně, ale chtělo by to zkusit připasovat. http://www.allegro.pl/item536790137_dywaniki_gumowe_peugeot_406.html Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.