Peu306 Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 Trapný? co je tady trapný? :D:D:D uz jen pitomci,co kritizujou ostatni,ale sami jezdi buchvicim... takovy lidi jsou u me trapaci... Citovat
koblih69 Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 No víš, možná by bylo lepší se uklidnit, abys náhodou neměl odstávku Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 Opatrně Dominiku, aby jsi nepřestřelil. Sranda je jedna věc, ale uražky druhá, a jsme ve vlákně kde spiše panuje sranda a pak ještě možná litost Citovat
Peu306 Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 No víš, možná by bylo lepší se uklidnit, abys náhodou neměl odstávku njn,pravda nekdy boli... Citovat
Peu306 Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 Opatrně Dominiku, aby jsi nepřestřelil. Sranda je jedna věc, ale uražky druhá, a jsme ve vlákně kde spiše panuje sranda a pak ještě možná litost to mas pravdu... s tou litosti... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 Jo to jsem rád že uznáš že je mi tě lito. Tady nejsme na Tuzing foru, víš Bože to jsem byl v 25 letech taky takovej zabedněnec??:D:D [upravil dne 8/9/13 22:33 od Radek Hurvajz] Citovat
Peu306 Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 v 25 asi ne,ale jak je videt,kazdej se k tomu jednou propracuje... koukam jeden urazet nesmi,ale druhej jo? [upravil dne 8/9/13 22:41 od Radek Hurvajz] Citovat
Peu306 Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 s tou litosti si to trosku nepobral :potlesk:roker Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 Hele nikdo neuráží, i když s tím propracováním se k tomu si celkem zahráváš. A poprosim tě aby jsi necitoval těsně předcházející příspěvky, je to nepřipustné. dík [upravil dne 8/9/13 22:42 od Radek Hurvajz] Citovat
negrbob Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 Snad to tu jeste nebylo. http://www.tipcars.com/peugeot-605/21td-extrem-tuning-38340642.html Citovat
Peu306 Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 :potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:potlesk:super Citovat
koblih69 Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 Snad to tu jeste nebylo. http://www.tipcars.com/peugeot-605/21td-extrem-tuning-38340642.html Ten je tu minimálně 2x :D:D [upravil dne 8/9/13 22:43 od koblih69] Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 Joo Bobe to je tu asi 5x, a divím se že tu krasavici za ty 2 roky co ji prodavají ještě neprodali:D:D:D Sakra 79 litrů, no ja snad prodam svoji trapnou seriovku za 100:D:D:D [upravil dne 8/9/13 22:45 od Radek Hurvajz] Citovat
Guest StibTo Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 No víš, možná by bylo lepší se uklidnit, abys náhodou neměl odstávku njn,pravda nekdy boli... BAN bolí taky tak bych na Tvém místě velmi rychle vystydl Citovat
koblih69 Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 Joo Bobe to je tu asi 5x, a divím se že tu krasavici za ty 2 roky co ji prodavají ještě neprodali:D:D:D Jo to je ovšem velké překvapení ... asi moc sériovka, ne? [upravil dne 8/9/13 22:46 od koblih69] Citovat
Peu306 Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 jako by mel ted nekdo kritizovat treba ty kola.... Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 Co je s kolama, pěkný ne, v barvě, hlíny límec, 7 palců šiřka, ty sou gut;) No a ten volant, v kůži z kanárka, pecka:D [upravil dne 8/9/13 22:50 od Radek Hurvajz] Citovat
poldiss Odesláno 8. září 2013 Odesláno 8. září 2013 Jooo.. na zbytku přece neni nic k vytknutí Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.