Vítek1 Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 tak pokud je to VT tak je to jeste dobre Citovat
Andreww Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 Spíš mi nejde do hlavy, že se někdo drbe s tak odporně hnusným VT a pak tam dá zadní kolo bez krytky šroubů Citovat
Tom_206 Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 Escort je to každopádně, ještě je tam takovej detail, spodní hrana pod držákem zrcátka je jakoby taková \"vlna\" Citovat
pipistrel Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 presne tak. hned sa mi to nezdalo na 406. uz len podla celkoveho tvaru a aj tej \"vlny\". a hlavne to vystihuje cele ten pekny smajlik ze Citovat
Vítek1 Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 tady to i pisou extrem tuning ale je to VT nebo ne? http://tunedcarswallpaper.blogspot.com/2011/01/ford-escort-tuned.html Citovat
Mizlerek007 Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 řekl bych že to nebude určo VT... prostě je jen někdo strašně nemocnej Citovat
Vítek1 Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 a uz to mam tady dalsi fota http://www.tuningblog.it/en/ford-escort-extreme-tuning/ Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 No fuj, tady vynikne ještě více ta radlice. Nechapu jak mohl někdo napsat že zakladem je 406, vždyť to tluče do očí [upravil dne 26/3/12 13:17 od Radek Hurvajz] Citovat
Strejdakopec Odesláno 26. březen 2012 Odesláno 26. březen 2012 ich verstehe nicht tak už to viim taky ale fakt v první chvíli jsem mysle že to je 406 ale tak detailně jako vy jsem nad tím nelaboroval... každopádně je to fakt pěknej hnus Citovat
Goldinka Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 při hledání autí sem narazila na tenhle tuning... http://auto.bazos.cz/inzerat/14584078/Peugeot-206-20-TDi-Tuning.php :D:D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 Tuning puklina na puklině:D:D Citovat
negrbob Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 Holt to TDI tahne tolik az praskaj plasty Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 No ono v inzerátu je toto: Prodám Peugeot 206 2,0 TDi :D:D Citovat
Moby89 Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 :mad:tak to se omlouvám toho jsem si nevšiml:mad: ale tak 206 s TDi to je přece sen každýho řidiče koncernu(nemít tuctovou krabici kterejch je všude plno, a k tomu si zachovat \"brutální\" TDi):D Citovat
Radek Hurvajz Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 No ten se ti zabuduje do čela při nějaklým ťukanci:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.